Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę

Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę! Dość chłodno...

Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę

Jolanta Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie w Radiu Zet zdradziła, co myśli na temat aktualnej Pierwszej Damy, czyli Agaty Dudy. Nie da się ukryć, że to właśnie żona Aleksandra Kwaśniewskiego jest uważana za najbardziej stylową i podziwianą Pierwszą Damę w Polsce, ale Agata Duda ma szansę ją przebić! Czy tak się stanie?

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie!

Jolanta Kwaśniewska była Pierwszą Damą przez 10 lat - Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd prezydenta dwa razy. W tym czasie Kwaśniewska pojawiała się u boku męża na najważniejszych wydarzeniach na świecie, zawsze zachwycając stylem i klasą. Nic dziwnego, że po latach poprowadziła na ten temat swój program w TVN Style oraz napisała kilka książek, stając się w Polsce wyrocznią gustu i elegancji! Jak więc ocenia Agatę Dudę, która również zachwyca swoimi kreacjami, choć jest zdecydowanie mniej medialna niż poprzedniczki?

Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach. Doskonale ubrana i to jakby tyle, bo niewiele więcej wiemy na temat prezydentowej, wiemy, że patronuje różnym wydarzeniom... - powiedziała Jolanta Kwaśniewska w Radiu Zet.

Zgadzacie się z Jolantą Kwaśniewską?

Jolanta Kwaśniewska o mężu

W nowym wywiadzie Jolanta Kwaśniewska opowiedziała również o tym, jak wygląda jej życie z Aleksandrem Kwaśniewskim:

My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia - dodała.

Która para podoba się Wam bardziej?

Kwaśniewscy i Dudowie głosują w wyborach
East News

Co ciekawe, niektórzy porównują Agatę Dudę do... księżnej Kate!

Agata Duda nasladuje styl księżnej KAte
Agata Duda nasladuje styl księżnej KAte

 

Więcej na temat Jolanta Kwaśniewska Agata Duda
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08