Joanna Rosiak nie żyje
Facebook

Polska celebrytka zginęła we Francji! Miała zaledwie 39 lat

Joanna Rosiak nie żyje
Facebook

Smutna wiadomość z Francji. 39-letnia polska celebrytka Joanna Rosiak nie żyje. O śmierci Rosiak jej rodzina poinformowała za pośrednictwem social mediów. Joanna Rosiak zmarła w Paryżu w miniony czwartek, 23 sierpnia. Przyczyną śmierci był atak serca. Rosiak miała zaledwie 39 lat, dlatego informacja o jej śmierci była wielkim szokiem dla jej fanów i rodziny. Polka osierociła 18-letnią córkę.

 

Joanna Rosiak była przede wszystkim bardzo znana we Francji - była modelką (karierę zaczęła jako 16-latka) i uczestniczką jednego z popularniejszych show we Francji - „Farma celebrytów”. Rosiak zajęła w tym programie wysokie trzecie miejsce.

 

Rosiak próbowała swoich sił również jako wokalistka - zamierzała zawojować Francją jako Angie Rosie - wydała pierwszy singiel „Doo Dee Dam Dam” w 2003 roku, który okazał się sukcesem, ale jeszcze większą sławę przyniosła jej praca z Françoisem Feldmanem - zaśpiewali jeden z utworów na albumie „Des larmes et de l'amour” opublikowanym w 2004 roku. Wtedy już cała Francja wiedziała, kim jest Joanna Rosiak.

 

Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje.

Więcej na temat Francja
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52