Przyjaciółki Joanna Liszowska Joanna Liszowska Joanna Liszowska Przyjaciółki
Przyjaciółki
Mat. prasowe
Tego się nie spodziewaliśmy!
1/5
Przyjaciółki
Mat. prasowe

Gwiazda uwielbianego przez widzów serialu "Przyjaciółki" rozważa trenowanie mieszanych sztuk walki, MMA? Aktorka hitu Polsatu w jednym z ostatnich wywiadów zaskoczyła swoim wyznaniem. Okazuje się bowiem, że serialowa gwiazda lubi oglądać walki MMA i nie wyklucza, że sama zacznie trenować! Zapytana o to, czego chciałaby spróbować w ramach dbania o swoją figurę odpowiedziała wprost:

Może którejś ze sztuk walki? Od czasu do czasu lubię obejrzeć dobrą walkę MMA. Czuję, że chociaż  organizm starzeje się, to mam coraz więcej energii, której muszę dać upust- przyznała w rozmowie z magazynem "Skarb".

Jak myślicie, która gwiazda "Przyjaciółek" rozważa trenowanie sztuk walk? Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska a może Magdalena  Stużyńska? Odpowiedź na następnej stronie! Zobaczcie, co jeszcze powiedziała o dbaniu o swoją formę. 

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

2/5
Joanna Liszowska
ONS

To Joanna Liszowska! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" w rozmowie z magazynem "Skarb" nie ukrywa, że chce zadbać o swoją formę. Jaką formę aktywności chce wybrać?

Zdecydowanie fitness. Nie próbowałam dotąd jogi, ale wydaje mi się, że na razie nie jest dla mnie. Jestem z natury niecierpliwa, muszę wyrzucić z siebie nadmiar energii, zmęczyć się fizycznie, spocić- przyznała gwiazda "Przyjaciółek".

Co jeszcze powiedziała Joanna Liszowska? Aktorka planuje przejść na jakąś specjalną dietę? 

Zobacz także: Koktajl żurawinowy: przepis na błyskawiczny shake odchudzający

3/5
Joanna Liszowska

Aktorka przyznaje, że nie zamierza stosować specjalnej diety. 

Robię to dla siebie i w zgodzie ze sobą. Nie zamierzam stać się superbohaterką. Chciałabym za to, ktok po kroku, zmieniać własne nie najlepsze nawyki, tak by zrobić miejsce na to, co mi służy. Nie chodzi o określoną dietę, ale o zdrowsze odżywianie- zdadziła w rozmowie z magazynem "Skarb".

Joanna Liszowska zdradziła, że przede wszystkim chciałaby zmienić jedną rzecz. Jaką? Tego dowiecie się na następnej stronie. 

Zobacz także: Jan Wieczorkowski też dołączy do "Przyjaciółek"! Kogo zagra? Wiemy jedno - sporo namiesza!

4/5
Joanna Liszowska

Okazuje się, że gwiazda serialowego hitu Polsatu ma problem z... regularnym jedzeniem posiłków. Okazuje się, że ze względu na pracę Joanna Liszowska często nie ma czasu na zjedzenie śniadania, czy obiadu. 

Brak śniadań. Często mi się zdarza ich nie jeść. Kiedy zaczynam zdjęcia o szóstej rano, dojeżdżam na plan, przygotowuje się, potem jest już za późno, bo zaczynamy pracę, i okazuje się, że w ciągu dnia nie zjadam nic, bo w tym zamieszaniu i zapracowaniu - zapomniałam. I wtedy nadrabiam wieczorem w domu- przyznała w "Skarbie".

 

5/5
Przyjaciółki
Instagram