Przyjaciółki Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon
Przyjaciółki
Facebook
1/5
Przyjaciółki
Facebook

 

11. sezon "Przyjaciółek" zapowiada się wyjątkowo ciekawie i zaskakująco. Już teraz wiadomo, że nastąpi kilka niespodziewanych zwrotów akcji, nie zabraknie życiowych rewolucji u każdej z bohaterek, a do tego pojawi się wiele nowych postaci! Wiemy, że do serialu dołączy Roma Gąsiorowska w roli dawnej koleżanki z liceum dziewczyn - Wiki. Towarzyszyć jej będzie tajemniczy mężczyzna, uważany za jej męża, a grany przez Wojciecha Mecwaldowskiego. Oprócz tej dwójki pojawi się także... Jan Wieczorkowski! Kogo zagra? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz!

2/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

 

Wika i tajemniczy mężczyzna zjawią się w życiu przyjaciółek tuż przed ślubem Patrycji. W wyniku wielkiej kłótni między dziewczynami tylko oni będą obecni na ceremonii!

 

Zobacz: Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST

3/5
Przyjaciółki
Facebook

W 11. sezonie serialu zobaczymy też Jana Wieczorkowskiego! Nie wiadomo na razie w jaką rolę się wcieli, ale już wiemy, że zna Wikę! W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie pary... Czyżby coś ich łączyło? Kim w takim razie jest mężczyzna grany przez Mecwaldowskiego? 

 

Zobacz: Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST

4/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Im bliżej 1. odcinka 11. sezonu "Przyjaciółek", tym więcej pytań! 

 

Zobacz: Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

5/5
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Na szczęście niedługo poznamy wszystkie odpowiedzi! Pamiętajcie, że 1. odcinek 11. sezonu już 1 marca na antenie Polsatu!

 

Zobacz: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

Więcej na temat Przyjaciółki