Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą Olga Kalicka z synem Joanna Kulig smutna Ewa Farna pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie
Gwiazdy matkami
EastNews

Baby boom w show biznesie trwa w najlepsze! W tym roku do grona szczęśliwych mam dołączyły m.in. Joanna Krupa, Ewa Farna, Agnieszka Kaczorowska czy Monika Borzym. Inne gwiazdy jak np. Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" czy Agnieszka Sienkiewicz przywitały już kolejną pociechę na świecie! Maluszki wkradły się do show biznesu, jednak nie wszystkie mamy zdecydowały się pokazać twarz dziecka w sieci. Z okazji końca roku przypominamy najsłodsze zdjęcia mam i ich pociech! Zobaczcie, które gwiazdy urodziły w 2019 roku! 

1/14
East News

Na początku roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą. Blogerka i jej mąż Stanisław Cudny nie poinformowali o narodzinach dziecka w sieci. Zrobili to za nich dziennikarze, zdradzając przy okazji płeć dziecka. Kasia została mamą dziewczynki, którą oficjalnie pokazała na audiencji u papieża Franciszka! 

Zobacz także: Córka Agnieszki Sienkiewicz ma dopiero 4 miesiące, a już pomaga swojej mamie w kuchni!

2/14
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

Małgosia Sienkiewicz swojego ukochanego poznała w programie "Rolnik szuka żony". W październiku 2018 roku rolniczka i Paweł Borysewicz wzięli ślub, a kilka miesięcy później przywitali swojego pierwsze dziecko. Małgosia urodziła chłopca, który otrzymał na imię Rysio. 

Jest radośnie, czasem nerwowo (przewrażliwiona matka jak nie wiem co!), intensywnie-nie ma czasu na edukowanie innych mam, bo po co😁jeszcze tylko z 3 godziny doby się przydałoby, to byśmy podziałali bardziej ! Magiczny czas pędzi, jak szalony - pisała kilka miesięcy temu na Instagramie Małgorzata.

3/14
Olga Kalicka z synem

Mamą została także Olga Kalicka! Aktorka urodziła chłopca, który otrzymał na imię Aleksy. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" publikuje mnóstwo zdjęć z synkiem na Instagramie. Często też radzi innym matkom i poleca produkty dla maluszków w sieci. 

 

4/14
Joanna Kulig smutna
EastNews

Joanna Kulig jako jedyna z gwiazd nigdy nic nie wspomniała o swoim dziecku. Na początku roku aktorka i jej mąż Maciej Bochniak przywitali na świecie synka. Gwiazda zdecydowała się na poród w Stanach Zjednoczonych, stąd żadne zdjęcia mamy i dziecka ze szpitala nigdy nie trafiły do sieci. Synek Asi prawdopodobnie ma na imię Janek. Informację te zdradził brat aktorki w rozmowie z jednym z dzienników. 

5/14
Ewa Farna pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie

Swoje pierwsze dziecko urodziła też Ewa Farna! Piosenkarka została mamą chłopca, który otrzymał na imię Artur. Do tej pory 26-latka nie pokazała twarzy dziecka w mediach społecznościowych i raczej nie ma zamiaru tego robić. Ewa bardzo chroni swoje życie prywatne, ale jak wiemy Artur z pewnością będzie miał rodzeństwo, bo gwiazda marzy o dużej rodzinie. 

6/14
Izabela Janachowska
Instagram

Izabela Janachowska urodziła synka w połowie maja. Gwiazda ze względu na częste podróże zdecydowała się nadać chłopcu zagraniczne imiona. Choć wcześniej mówiła, że rozważa nazwać dziecko Filip, Aleksander czy Oliwier, to zdecydowała się na Christophera Alexandera.

7/14
Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie córki
Instagram

Agnieszka Kaczorowska córeczkę Emilkę urodziła pod koniec lipca. Aktorka była bardzo aktywna podczas ciąży. Nie tylko prowadziła zajęcia w swojej szkole tańca, grała w serialu, ale i założyła kanał na YouTubie dla przyszłych mam. Macierzyństwo zdecydowanie dodało skrzydeł Agnieszce. Ostatnio na Instagramie wyznała, że zawsze pragnęła zostać mamą. 

Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach... Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK❗️❤️ Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat.

8/14
Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

Również w lipcu mamą po raz drugi została Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Marysia. Przypomnijmy, że Agnieszka Sienkiewicz razem ze swoim mężem, Mikołajem Gauerem, wychowuje już 3-letnią córeczkę Zosię. Para nie pokazuje twarzy dzieci w mediach społecznościowych.

9/14
Joanna Jarmołowicz z synem
Instagram

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski zostali rodzicami Józka. Gdy Asia pracuje, brat Antka Królikowskiego z chęcią zostaje z dzieckiem. Józek jest bardzo grzeczny i nie sprawia młodym rodzicom żadnych problemów. 

10/14
Otylia Jędrzejczak zdradziła nam imię synka

Otylia Jędrzejczak swoje drugie dziecko urodziła w połowie września. Sportsmenka i jej partner doczekali się syna. Chłopiec otrzymał na imię Grzegorz.

11/14
Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze

Katarzyna Warnke długo ukrywała ciążę, ponieważ, jak wyznała, nie czuła się w obowiązku ogłaszać jej światu. Aktorka urodziła córeczkę we wrześniu. Do tej pory nie zdradziła imienia pociechy. Fotoreporterzy często spotykają świeżo upieczoną mamę i Piotra Stramowskiego na spacerach z dziewczynką, jednak para nie chce rozmawiać o ich życiu prywatnym. 

12/14
Asha, Joanna Krupa robi manicure dziecku
Instagram

Ta słodka pociecha to córeczka Joanny Krupy. Modelka urodziła Ashę-Leigh na początku listopada. Gwiazda TVN-u od razu po porodzie pokazała zdjęcie córki w sieci. Zdjęcia z porodówki wywołały niemałe zamieszanie w polskim show-biznesie, bo do tej pory jeszcze żadna gwiazda nie była tak bezpośrednia w swoim przekazie. Niemniej jednak Asia otrzymała mnóstwo gratulacji od fanów, kolegów i koleżanek. Jej córeczka jest piękna, więc bardzo cieszymy się, że ją pokazuje.

13/14
Ewa Mrozowska urodziła

Mamą Leonka w drugiej połowie grudnia została również Ewa Mrozowska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Słowa są zbędne - napisała tuż po porodzie gwiazda.

14/14
Ania Bardowska pokazała córkę

Ostatnio po raz drugi mamą została też Anna Bardowska! Żona rolnika urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Liwia. Od pewnego czasu Bardowska pokazuje zdjęcia swojego synka Jasia w sieci. Zdjęcie malutkiej Liwki od razu trafiło na Instagrama.