Agnieszka Sienkiewicz-Gauer
Instagram

Córka Agnieszki Sienkiewicz ma dopiero 4 miesiące, a już pomaga swojej mamie w kuchni!

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer
Instagram

Kto powiedział, że przy dwójce dzieci nie ma już czasu na nic? Agnieszka Sienkiewicz zdecydowanie nie zgadza się z tym stwierdzeniem i na swoim Instagramie odczarowuje złe uroki macierzyństwa. Aktorka niedawno po raz drugi została mamą i żadne obowiązki nie są jej straszne. Zobaczcie, jak radzi sobie z niemowlęciem w kuchni! Za kilka miesięcy malutka będzie potrafiła już wszystko przyrządzić z mamą.

Agnieszka Sienkiewicz gotuje z córką

Agnieszka Sienkiewicz swoją drugą pociechę urodziła pod koniec lipca. Tym samym, gwiazda serialu "Przyjaciółki" stała się mamą dwóch córek: 3-letniej Zosi i 4-miesięcznej Marysi. Aktorka nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński, a już niespełna 7 tygodni po urodzeniu dziecka wróciła do pracy. W wychowaniu dziewczynek pomaga jej mąż, Mikołaj Gauer. Para na ślubnym kobiercu stanęła 2 lata temu.

Mąż Agnieszki nie lubi gotować, stąd Agnieszka odpowiada za dietę całej rodziny. Wydawać by się mogło, że z dwójką dzieci, to będzie problem, jednak nic bardziej mylnego. Aktorka pokazała na Instagramie, jak dziewczyny pomagają jej w kuchni. Może nie do końca pomagają, ale za to z pewnością nie przeszkadzają. ;) 

Uwielbiam gotować dla mojej rodziny chociaż przyznaję, że gotowanie z dwójką dzieci nie jest najprostsze.Kuchnia wygląda zazwyczaj jak po przejściu tornada, ale wiem jak fundamentalne znaczenie dla rozwoju moich dzieci ma ich żywienie w okresie 1000 pierwszych dni życia. Zgadzacie się ze mną?  - zapytała aktorka w sieci. 

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak wraca do formy po ciąży. Co trenuje gwiazda "Przyjaciółek"?

Podczas gdy Agnieszka gotowała, jej starsza pociecha malowała obrazki na lodówce, a młodsza słodko spała w chuście przytulona do mamy. Internauci zachwycili się, jak gwiazda sprawnie radzi sobie w kuchni. Nie brakowało ciepłych słów pod zdjęciem ze strony fanów. Agnieszka zdradziła, że gotowanie nie męczy jej, a jest dla niej przyjemnością. 

Zobaczcie uroczą fotkę Agnieszki z córeczkami. Wykonał ją mąż gwiazdy, Michał. Dobre ma oko? Naszym zdaniem zdecydowanie tak!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwielbiam gotować dla mojej rodziny chociaż przyznaję, że gotowanie z dwójką dzieci nie jest najprostsze.Kuchnia wygląda zazwyczaj jak po przejściu tornada ale wiem jak fundamentalne znaczenie dla rozwoju moich dzieci ma ich żywienie w okresie 1000 pierwszych dni życia. Zgadzacie się ze mną? Zastanawiam się jak duża wagę przywiązujecie do tego co jedzą Wasze dzieci? Czy wiecie, jak ważne jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze pół roku ( oczywiście , jeśli jest to możliwe bo w życiu są przecież różne sytuacje !), czy wiecie jak i kiedy rozszerzać dietę dziecka? Czy wiecie, że dziecko po 1. roku życia potrzebuje 6 razy więcej witaminy D i 4 razy więcej wapnia niż dorosły ( w przeliczeniu na kg masy ciała)? Uważam, że wszystko jest dla ludzi , sama jestem smakoszem , uwielbiam piec ciasta i czasem mam ochotę na coś niezdrowego ale dbam bardzo o to, by to co jemy na co dzień było zdrowe, pełnowartościowe i jak najmniej przetworzone. Chcę zrobić wszystko by przez właściwe odżywianie budować zdrowie moich dzieci teraz i na przyszłość!! Napiszcie jak to wygląda u Was??? 1000pierwszychdni #1000dni #1000pierwszychdni #fundamentalneznaczenie #prawidłoweżywieniewcukrzycy

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią. 

Agnieszka Sienkiewicz z córeczką Marysią
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49