Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną z dużego dystansu do siebie i łączącej ich relacji. Często dzielą się z internautami zabawnymi filmikami czy ironicznymi komentarzami na temat swojej drugiej połówki. Teraz jednak Joanna Koroniewska pokusiła się o kąśliwy komentarz pod adresem męża. Dlaczego zdjęcia z przeszłości tak bardzo ich poróżniły?

Reklama

Joanna Koroniewska zdecydowanie o przeszłości męża

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chętnie publikują filmy i zdjęcia ze swojego życia prywatnego - na bieżąco relacjonują nie tylko wyjazdy czy wielkie wyjścia, ale też codzienność. Pokazywanie życia z nutą żartu, ale też goryczy sprawia, że treści publikowane przez parę są hitami internetu. Małżeństwo regularnie organizuje też "Domówki u Dowborów" - instagramowe live'y z zaproszonymi goścmi.

Ostatnio zszokowana Joanna Koroniewska podzieliła się informacją, na temat przeszłości męża. Opublikowała rolkę, na której widać ... zdjęcia Macieja Dowbora sprzed kilkunastu lat. Gwiazdor miał wtedy bardzo oryginalną fryzurę - zdecydował się rozjaśnić włosy i nosić pasma w odcieniu jasnego blondu. Faktycznie, wygląda zupełnie inaczej, niż dzisiaj. Film Joanna Koroniewska opatrzyła wymownym komentarzem.

Kiedy uświadomiłaś sobie, że gdybyś poznała swojego męża kilka lat wcześniej... dzieci by z tego nie było...
- napisała Joanna Koroniewska.

.

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę. Janina ma już 14 lat i wyrosła na piękną nastolatkę

Zobacz także

W dalszej części filmu Maciej Dowbor również pokusił się o pełen ironii komentarz dotyczący małżeństwa z Joanną Koroniewską i ich ... wspólnego kredytu.

Ani kredytu w CHF...
- skomentował prezenter.
imgepJw4J-eca89e2
Instagram @joannakoroniewska

Na komentarze fanów dotyczące fryzury Macieja Dowbora w przeszłości nie trzeba było długo czekać. Obserwatorzy doszukiwali się licznych porównań do innych gwiazd show biznesu.

Trochę jak Eminem!
Może inspirował się Slim Shady?
imgnde81a-736b017
Instagram @joannakoroniewska

Wielu komentujących przyznało jednak, że podobne fryzury były bardzo modne w latach 90. i nie kryli zachwytu ekstrawaganckim kolorem włosów Macieja Dowbora.

Takie czasy były.
A mnie się tam podoba!
Uwielbiam Was! Mój mąż miał podobną fryzurę

Podoba się Wam taka odsłona Macieja Dowbora? A może wolicie jego obecny image?

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska spotkała się z hejtem po chorobie. Postanowiła się odgryźć

imgAgh2xm-0e9afa1
joannakoroniewska/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama