Joanna Koroniewska odchodzi z M jak miłość

Odważna decyzja! Koroniewska odchodzi z "M jak miłość"!

Joanna Koroniewska odchodzi z M jak miłość

Dzięki "M jak miłość" Joanna Koroniewska dwanaście lat temu trafiła do show-biznesu. Tyle lat zajęło jej, aby wypracowała sobie własną markę i zaczęła odcinać kupony od popularności. Jak potwierdził tabloid "Show", gwiazda postanowiła zrezygnować z dalszej pracy w serialu. Nie nastąpi to jednak tak szybko jak może się wydawać.

Kontrakt Koroniewskiej na rolę Małgosi Mostowiak wygasa dopiero w grudniu. Oznacza to, że Joanna będzie pracować na planie zdjęciowym jeszcze co najmniej półtora miesiąca. W przełożeniu na emisję odcinków, uśmiercenie jej bohaterki nastąpi dopiero w okresie wakacji. Zapewne zakończy trwający sezon "M jak miłość".

Podobno powodem takiej decyzji są liczne kontrakty zawodowe. Aktorka od wielu miesięcy nie może narzekać na brak zainteresowania. Gra w serialach "Hotel 52" i "Julia", prowadzi program "Kocham Cię, Polsko", a także jest twarzą kosmetyków. Ponadto, Joanna chce skupić się na życiu rodzinnych i naprawieniu relacji z Maciejem Dowborem. Póki co, wszystko zmierza ku dobremu:

Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12