Koroniewska i Dowbor w reklamie Wojas
ONS

Koroniewska i Dowbor twarzami znanej marki

Koroniewska i Dowbor w reklamie Wojas
ONS

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są aktualnie jedną z najgorętszych par show-biznesu. Zakochani mieli swoje wzloty i upadki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i tworzą teraz zgrany duet. Zobacz: Dowbor i Koroniewska wylatują do USA, ale nie na wakacje

Dotychczas para odmawiała wspólnego pokazywania się publicznie czy pozowania do rodzinnych sesji zdjęciowych, ale już wkrótce zobaczymy ich we wspólnej kampanii reklamowej. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, aktorka i dziennikarz zostali twarzami marki Wojas.

- Tak potwierdzam. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wystąpią w kampanii reklamowej, Będzie to marka obuwnicza Wojas. Będzie to kampania prasowa - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Magda Czerwiec.


Jesteśmy bardzo ciekawi tych zdjęć. W końcu będą to pierwsze wspólne fotki pary od dłuższego czasu. Przypomnijmy również, że dobra reklamowa passa aktorki trwa od początku roku. Była gwiazda "M jak miłość" w ciągu ostatnich miesięcy podpisała kontrakty m.in. z producentem lodów i światową firmą kosmetyczną. Zobacz: Koroniewska i inne ambasadorki Avon na letniej konferencji prasowejKoroniewska i Dowbor razem poprowadzili imprezę w centrum handlowym:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39