Joanna Horodyńska o Annie Przybylskiej
ONS

Horodyńska odpowiada na zaczepkę Przybylskiej

Joanna Horodyńska o Annie Przybylskiej
ONS

Joanna Horodyńska na łamach magazynu "Party" i swoim programie "Gwiazdy na dywaniku" ocenia stylizacje gwiazd. Często w swoich wypowiedziach jest bardzo uszczypliwa i do bólu szczera. Niektóre z jej koleżanek z branży, gdy otrzymają od niej krytykę modowego wyboru potrafią się na nią obrazić.

W rozmowie z "Claudią" Horodyńska opowiedziała o ciemnej stronie bycia szczerą w stosunku do gwiazd, które czasami mają zbyt wielkie ego.

- Ludzie obrażają się, nie potrafią podyskutować. Zazwyczaj są to osoby mocno przewrażliwione na własnym punkcie. Pewnie, że wizerunek jest ważny, ale prawdziwe osobowości, dla których praca jest pasją, kompletnie na to nie reagują - mówi ikona stylu.


W wypowiedzi Horodyńska odniosła się do reakcji Anny Przybylskiej, która została skrytykowana za ubranie futra latem. Aktorka w odpowiedzi na złośliwości zamieściła zabawne zdjęcie na swoim Instagramie. Zobacz: "Horodyńska ratuj!"

- To kobieta z jajami - podsumowuje krótko akcję Joanna.


Horodyńska w rozmowie dodała również, że często podchodzą do niej gwiazdy na imprezach i pytają się jej czy dobrze dziś wyglądają. Uważacie, że komentarze Joanny są trafne, czy może czasem zbyt przesadza?

Zobacz: Anna Przybylska jeszcze bardziej rozjaśniła włosyŚliczna Przybylska na ulicach Londynu w nowej kampanii:

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59