Blogerki w naszym kraju wywołują bardzo skrajne emocje. Głównie dlatego, że oprócz pisania bloga zajmują się jeszcze wieloma innymi rzeczami, jak pozowanie na ściankach czy chwalenie się, że "wszystko mają za darmo". Poczynania "wyroczni modowych" podsumowała ostatnio Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin Piotrowska o polskich blogerkach: Portal Mercedes poraża wtórnością, a Maff...

Reklama

Niektóre z nich osiągają większe lub mniejsze sukcesy, tak jak Jessica Mercedes, która już dzisiaj wylatuje do Wiednia na galę Madonna Blogger Award. Celebrytka została nominowana do nagrody w kategorii "Najlepsza blogerka międzynarodowa" i ma sporą szansę na zdobycie głównej nagrody.

Zobacz: Charlize Mystery zaatakowała z koleżankami blogerkami inną blogerkę. Aż zawrzało

To jedno z ważnych wydarzeń dla świata blogosfery, a o tym, że Polka jest nominowana w tym konkursie napisano nawet w jednym z największych dzienników austriackich. Mercedes pochwaliła się swoim osiągnięciem na Facebooku i Instagramie, a fani kibicują jej z całych sił.

Nie da się ukryć, że blogerka ma swój własny styl, którego nie powstydziłyby się największe fashionistki światowej sławy. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia.

Zobacz: Jessica Mercedes na pierwszej dużej okładce. Pozuje w wielkim futrze i krótkich spodenkach


Reklama

Jessica Mercedes w Nowym Jorku śladami Carrie Bradshaw:

Reklama
Reklama
Reklama