East News
Newsy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich 2020. Kto wygra w drugiej turze?

Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020? Poznajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza!

12 lipca ostatecznie rozstrzygną się wybory prezydenckie 2020 i poznamy nazwisko nowego Prezydenta Polski. W II turze o pałac prezydencki walczą: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Obecny prezydent w pierwszej turze uzyskał 43,5%, a Rafał Trzaskowski otrzymał 30,46%. Teraz Krzysztof Jackowski dla se.pl zdecydował się przepowiedzieć wynik II tury wyborów prezydenckich! Kto wygra zdaniem słynnego jasnowidza?

"Love Island": Aleksandra odniosła się do wyznania Arka o byłej dziewczynie! Ma do niego żal?

Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Tegoroczne wybory prezydenckie w obliczu pandemii koronawirusa budzą ogromne emocje. Nietypowa i znacznie krótsza niż zazwyczaj kampania prezydencka sprawiła, że walka o fotel prezydenta jest bardzo zacięta, a już 12 lipca o 21.00 poznamy ostateczne wyniki. W sondażach to Andrzej Duda ma minimalną przewagę, a jakie jest zdanie Krzysztofa Jackowskiego na temat wyników II tury wyborów prezydenckich 2020?

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego - mówi dla Se.pl Krzysztof Jackowski. 

Już za dwa tygodnie okaże się, czy jasnowidz miał rację. Tymczasem kampania wyborcza cały czas trwa i kandydaci walczą o głosy, stawka jest ogromna!

Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Znane są oficjalne wyniki głosowania 

Wybory prezydenckie 2020 oficjalne wyniki głosowania

Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020.

Krzysztof Jackowski
East News

 

Zobacz także
Krzysztof Jackowski

Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! "Na jesień zacznie się coś o wiele bardziej poważnego"

Będzie wojna w Polsce? Jest nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające słowa jasnowidza

 

Wybory prezydenckie 2020 oficjalne wyniki głosowania
Newsy
Wybory prezydenckie 2020. Znane są oficjalne wyniki głosowania 
Wybory prezydenckie 2020. Znane są oficjalne wyniki głosowania 

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w wyborach prezydenckich 2020. Jak bardzo różnią się od wyników sondażowych podanych w niedzielę? Jaka jest przewaga lidera?  Zobacz także:  Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska założyły konta na Instagramie! Która wypada lepiej? Wybory prezydenckie 2020. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki  Według ostatecznych danych, opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą, na Andrzeja Dudę, obecnie urzędującego Prezydenta RP, zagłosowało w pierwszej turze wyborów 8 450 513 Polaków, co daje 43,5 procent wszystkich głosujących. Drugie miejsce w głosowaniu zajął Rafał Trzaskowski, aktualny prezydent Warszawy. Głos na kandydata Koalicji Obywatelskiej oddało 5 917 340 wyborców, co daje 30,46 procent wszystkich głosujących. Trzecie miejsce zajął Szymon Hołownia z wynikiem 18,87 procent. Oddało na niego głos 2 693 397 osób.  Oto pełne wyniki głosowania w I turze wyborów prezydenckich 2020:  Andrzej Duda - 43,5 % (8 450 513 głosów) Rafał Trzaskowski - 30,46% (5 917 340 głosów) Szymon Hołownia - 18,87 % (2 693 397 głosów) Krzysztof Bosak - 6,78 % (1 317 380 głosów) Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,36 % (459 365 głosów). Robert Biedroń - 2,22 % (432 129 głosów) Stanisław Żółtek - 0,23 % Marek Jakubiak - 0,17 % Paweł Tanajno - 0,14 % Waldemar Witkowski - 0,14% Mirosław Piotrowski - 0,11 % Ogólna frekwencja w I turze wyborów wyniosła 64,51 proc. Druga tura wyborów prezydenckich już 12 lipca!  Zobacz także:  Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020! Będzie druga tura!  

wybory prezydenckie 2020
East News
Newsy
Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020! Będzie druga tura!
W drugiej turze wyborów prezydenckich pojawią się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski!

Po godzinie 21.00 pojawiły się wstępne wyniki wyborów prezydenckich 2020. Już teraz wiadomo, że za dwa tygodnie Polacy znów będą głosować w II turze, która odbędzie się 12 lipca. W tegorocznych wyborach frekwencja była rekordowo wysoka aż 62,9% i najwyższe wyniki uzyskali Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.  Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich 2020:  Andrzej Duda - 41,8% Rafał Trzaskowski - 30,4 % Szymon Hołownia - 13,3 % Krzysztof Bosak - 7,4% Robert Biedroń - 2,9% Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,6% Marek Jakubiak - 0,5% Paweł Tanajno - 0,3% Stanisław Żółtek - 0,3% Waldemar Witkowski - 0,3% Mirosław Piotrowski - 0,2% Jak kandydaci na urząd prezydenta komentowali wynik wyborów? Andrzej Duda podziękował Polakom za głosy i za tak rekordową frekwencję. Podziękował też wszystkim swoim konkurentom: Dziękuję za wsparcie, ale przede wszystkim dziękuję rodakom za frekwencję (...) Po pięciu latach dużo więcej osób głosuje na mnie. Wygrywam tę I turę dzięki państwa głosom. Ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny. Gratuluję konkurentom, szczególnie Rafałowi Trzaskowskiemu - powiedział w przemówieniu Andrzej Duda. Z kolei Rafał Trzaskowski na wstępie podziękował swojej żonie, rodzinie i wyborcom, którzy oddali na niego głos.  Z takimi wynikami można się iść bić o Polskę! Ten wynik pokazuje, że ponad 58 procent naszego społeczeństwa chce zmiany. Chcę do nich wszystkich powiedzieć: będę waszym kandydatem zmiany - zaczął swoje przemówienie kandydat Koalicji Obywatelskiej.  Druga tura wyborów prezydenckich 2020 już 12 lipca!    

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube
Newsy
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Już w najbliższą niedzielę wybierzemy prezydenta. To właśnie 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Czy przez kolejne 5 lat urząd ten będzie sprawował obecny prezydent  Andrzej Duda ? A może zastapi go prezydent Warszawy  Rafał Trzaskowski ? Najsłynniejszy polski jasnowidz  Krzysztof Jackowski  już wcześniej, w wywiadzie dla se.pl mówił, że zwycięzcą będzie Duda. Jego nowa wizja jest jednak mocno zaskakująca. Zobaczcie sami. Zobacz także :  Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o wakacje!  Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów Krzysztof Jackowski, podczas jednej ze swoich ostatnich audycji na kanale YouTube przeznał, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Krzysztofa Bosaka.  Z tej przyczyny, że chyba czas na coś innego w ogóle w polityce naszego kraju. Wiele alternatyw nie ma, więc jakąs tam alternatywą jest konfederacja. Jak się skończyło, tak się skończyło. A co z drugą turą? Przed fragmentem relacji na YouTube poświęconej zbliżającym się wyborom Jackowski długo się zastanawiał na wizji. Jak w końcu wyznał, nie jest pewien czy pójdzie na wybory. Wie za to, że... nic się nie zmieni. Co do wyborów. Uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda - powiedział w końcu.  Ale to nie wszystko. Jego dalsze słowa brzmią zaskakująco.  Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię kto wygra. Mówię kto będzie przysięgał lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie - podkreślił Jackowski. I dodał: - Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas. Co myślicie o jego słowach? Myślicie, że rzeczywiście to...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner