Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy

Jarosław Bieniuk pokazał jak opiekuje się synem. Kazik rośnie jak na drożdżach!

Jarosław Bieniuk pokazał jak opiekuje się synem. Kazik rośnie jak na drożdżach!

Jarosław Bieniuk pokazał jak spędza czas ze swoim najmłodszym synkiem. Kazimierz rośnie jak na drożdżach! Czy robi się coraz bardziej podobny do taty? A może wręcz przeciwnie? Zobaczcie najnowsze zdjecia ojca i synka. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

Oliwia Bieniuk o relacji z byłą partnerką swojego ojca: "przyjaźniłyśmy się"

Jarosław Bieniuk z synem Kazimierzem. Podobny do ojca? 

Historia miłości Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej była skomplikowana. Jeszcze przed porodem Martyna oznajmiła, że nie potrafi się dogadać z byłym partnerem. Oświadczyła nawet, że będzie samotnie wychowywać Kazimierza. Na szczęście udało im się dojść do porozumienia. Chłopiec urodził się w marcu 2020 roku. Starsze, przyrodnie rodzeństwo od razu go pokochało! 

Jako pierwsza, wspólne rodzinne zdjęcie opublikowała Oliwia, później najstarszy syn Jarosława, Szymon pokazał jak zajmuje się bratem. Tym razem Jarosław Bieniuk, który nie jest zbyt aktywny w sieci, pokazał jak spędza czas z maluchem. Wygląda na to, że panowie wybrali się na wspólny spacer. Sportowiec opublikował także selfie z synem. Kazik rośnie jak na drożdżach. Robi się coraz bardziej podobny do taty? 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pierwszy raz o śmierci mamy, Anny Przybylskiej: "Chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham!"

Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie ze swoim najmłodszym synkiem. 

Jarosław Bieniuk z synem Kazimierzem
Instagram

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka ze związku z Martyną Gliwińską przyszedł na świat w marcu 2020 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez martyna gliwińska (@martyna.gliwinska)

 

Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opiekuje się Kazikiem! Wzruszający widok...
Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opiekuje się Kazikiem! Wzruszający widok...

Starsze dzieci Jarosława Bieniuka pokochały młodszego brata od pierwszego wejrzenia! Świadczą o tym zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Nowa więź się buduje! Teraz Szymon, najstarszy syn Jarosława Bieniuka, opublikował wzruszające zdjęcie z małym Kazikiem. Tylko spójrzcie, jak się nim opiekuje! Taki starszy brat to skarb, Kazik będzie mógł na niego liczyć!  Zobacz także:  Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem! Szymon Bieniuk opiekuje się młodszym bratem Kazikiem  Historia miłości Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka była zawiła. Jeszcze przed porodem Martyna oznajmiła, że nie może dojść do porozumienia z byłym partnerem i oświadczyła, że będzie samotnie wychowywała Kazika. Jednak wygląda na to, że doszli do porozumienia. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie z rodzinnych odwiedzin całej rodziny Bieniuków u najmłodszego członka rodziny. Radosną fotografią pochwaliła się Oliwia. Okazało się, że to wcale nie była jednorazowa wizyta!  Najstarszy syn Jarosława Bieniuka opublikował wspólne zdjęcie z Kazimierzem. Nie krył radości z powodu zajmowania się braciszkiem, o czym świadczy jego szeroki uśmiech.  Aaaaaaa😍 👨‍❤️‍👨 - skomentowała Martyna Gliwińska  Tylko spójrzcie na to wspólne zdjęcie braci. Nie ma to jak braterska i miłość!  Zobacz także:  Martyna Gliwińska na romantycznym zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Zareagował sam Bieniuk! Szymon Bieniuk pokazał zdjęcie z wizyty u najmłodszego brata. Tak opiekuje się Kazikiem.          Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska w sesji zdjęciowej
Instagram
Newsy
"Cała Ania Przybylska!" Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z synkiem!
Jak dwie krople wody!

Jarosław Bieniuk od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia na instagramie. Uwagę internautów przyciągnęło jedno z nich. Widać na nim jednego z synów byłego piłkarza. A co najważniejsze, jest on łudząco podobny do swojej mamy, Anny Przybylskiej.     Zobacz:  Co łączy Jarosława Bieniuka i Basię Kurdej-Szatan? My już wiemy!   Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących podobieństwa:  "Pięknie", "Cała Ania", "Jaki podobny do mamy".  Trzeba przyznać, że najmłodszy syn faktycznie przypomina Annę Przybylską, szczególnie kiedy się uśmiecha. Wy również zauważacie podobieństwo do aktorki?   Wolny czas Jarosława Bieniuka zarezerwowany dla dzieci! Były piłkarz każdą wolną chwilę poświęca swoim dzieciom. Spędza z nimi dużo czasu, często wybierając aktywne rozrywki.  Pod jednym ze zdjęć dokumentujących górską wędrówkę napisał: Spędziłem dzisiaj z moim najmłodszym „zuchem” fantastyczny dzień w Dolinie Kościeliskiej.  Polecam odwiedzić Jaskinie Mroźną która ma 700m i jest całkowicie oświetlona. Sztos!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Spędziłem dzisiaj z moim najmłodszym „zuchem”fantastyczny dzień w Dolinie Kościeliskiej. Polecam odwiedzić Jaskinie Mroźną która ma 700m i jest całkowicie oświetlona.Sztos!💫 #tatry #tatramountains #jaskiniamroźna #zakopane #polskiegóry Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer) Wrz 30, 2018 o 9:02 PDT   Jarosław Bieniuk z dziećmi   Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy
Oliwia Bieniuk pokazała kulisy pierwszej sesji zdjęciowej z Kazikiem. Rodzeństwo w komplecie!
Oliwia Bieniuk pokazała kulisy pierwszej sesji zdjęciowej z Kazikiem. Rodzeństwo w komplecie!

Oliwia Bieniuk pochwaliła się kulisami pierwszej sesji zdjęciowej z braćmi. Dla Kazika to była pierwsza profesjonalna sesja ale mógł liczyć na wsparcie starszego rodzeństwa. Te zdjęcia będą niezwykłą pamiątką dla całej rodziny!  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk jednak jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec?! Zdjęcia paparazzi to dowód Oliwia Bieniuk z rodzeństwem w profesjonalnej sesji. To pierwsza sesja Kazika  Czwarte dziecko Jarosława Bieniuka przyszło na świat w marcu. Pomimo tego, że on i Martyna Gliwińska nie są już razem to oboje angażują się w wychowanie syna. Kazimierz, bo takie imię otrzymał chłopiec od razu podbił serca nie tylko rodziców ale również rodzeństwa. Pierwszą rodzinną fotkę w powiększonym składzie pokazała na swoim Instagramie Oliwia Bieniuk. Niedługo później kolejna fotka z bratem pojawiła się także na Instagramie Szymona.  Przyszedł jednak czas na profesjonalną pamiątkę. 17-letnia Oliwia, 14-letni Szymon, 9-letni Janek i dwumiesięczny Kazik wzięli udział w pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej. Kulisy znalazły się na Instagramie Oliwii. Uroczy widok! Jesteście ciekawi jakie są efekty profesjonalnej sesji? Może niedługo Oliwia lub sam Jarosław pochwali się nimi w sieci. Zobacz także:  Jarosław Bieniuk odwiedził syna. Oliwia pokazała ich wspólne zdjęcie z Kazikiem! Kazik wziął udział w pierwszej sesji zdjęciowej. Towarzyszyło mu rodzeństwo!  Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka ze związku z Martyną Gliwińską przyszedł na świat w marcu. Niedługo później w sieci pojawiło się jego pierwsze zdjęcie ze starszym rodzeństwem.   

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner