Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oliwia bieniuk influencerka
Instagram
Newsy

Oliwia Bieniuk zastąpi Annę Przybylską? "Zawojuje show-biznes. Oby tylko miała dobrych doradców"

"Ciężar mamy musi udźwignąć w mądry sposób"

Jeszcze do niedawna stroniła od mediów społecznościowych i unikała rozgłosu. Ostatnio to się jednak zmieniło i Oliwia Bieniuk (17) w internecie coraz śmielej dzieli się zdjęciami i relacjami na żywo z życia prywatnego. Jej profil na Instagramie śledzi niemal 140 tys. ludzi, a nastolatka założyła tam też swój fanpage. Każdy nowy wpis dziewczyny nie tylko wywołuje emocje wśród rówieśników, którzy zachwycają się jej nieprzeciętną urodą, ale także wzbudza zainteresowanie prasy. Nic dziwnego, bo na wielu ujęciach Oliwia do złudzenia przypomina swoją zmarłą sześć lat temu mamę, Annę Przybylską. Córka gwiazdy przyznała, że zawsze marzyła, by pójść w jej ślady, dlatego poważnie myśli o studiach w szkole teatralnej. Nie ukrywa, że chciałaby też profesjonalnie zająć się modelingiem, który coraz bardziej ją fascynuje. A może Oliwia, tak jak kiedyś jej mama, połączy te dwie dziedziny i jak ona zrobi błyskotliwą karierę w show-biznesie?

Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

CO POWIE TATA?

Do pracy w modelingu Oliwia wydaje się stworzona: czuje się swobodnie przed obiektywem aparatu i wie, jak pozować, by na zdjęciach wyglądać subtelnie i naturalnie. Pierwsze doświadczenia w tej branży ma już zresztą za sobą. Cztery lata temu swoją twarzą promowała m.in. mar- kę Reserved Kids. Słów uznania nastolatce nie szczędził wtedy Kuba Wojewódzki.

„Jest jedna, jedyna godna następczyni Ani Przybylskiej. Jej córka Oliwia wystąpiła w reklamie firmy odzieżowej Reserved. 14-latka w świecie modelek wypadła znakomicie”, napisał dziennikarz.

Dziewczyna razem z braćmi Janem i Szymonem oraz tatą Jarosławem Bieniukiem wzięła także udział w kampanii jednego z operatorów telefonii komórkowej. Na koncie ma też pierwszą rolę – zagrała w amatorskim filmie „Glimmer”. I na tym nie zamierza poprzestać.

– Do tej pory o zgodę na udział w zdjęciach i kampaniach Oliwia musiała prosić tatę. Nie było ich zbyt wiele, bo Jarek konsekwentnie odrzucał propozycje współpracy, uważając, że Oliwka powinna najpierw skupić się na nauce. Zdać maturę, skończyć szkołę, a dopiero potem myśleć o karierze. Takiego samego zdania była Ania – mówi „Fleszowi” przyjaciółka rodziny Bieniuków.

W tym roku Oliwia skończy 18 lat, a to oznacza, że wszystkie decyzje dotyczące swojej przyszłości będzie mogła podejmować sama. Wie, że za popularność w młodym wieku płaci się wysoką cenę, ale świat show-biznesu coraz bardziej ją kusi. Ostatnio dziewczyna coraz częściej odwiedza w Warszawie swoją ciocię Natalię Siwiec – jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W dodatku paparazzi przyłapali nastolatkę na spotkaniu w centrum handlowym z 18-letnim pasierbem Siwiec, Mateuszem Raduszewskim. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Początkowo Oliwia zapewniała, że po prostu bardzo się lubią. „Best friends forever” (ang., najlepsi przyjaciele na zawsze), skwitowała tę relację. Jednak odpowiadając na pytania fanów podczas relacji na żywo na Instagramie, przyznała w końcu, że ona i Mateusz „mają się ku sobie”.

Oliwia Bieniuk jest jest w związku z pasierbem Natalii Siwiec! Zdjęcia paparazzi to dowód

Znajomość z Natalią Siwiec z pewnością może się Oliwii przydać i ułatwić zdobycie nowych kampanii reklamowych na Instagramie. Czy dziewczyna skorzysta z tej opcji? – Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości. W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na każdy jej ruch, co nie ułatwia decyzji. We wszystkim, co postanowi, w nas i w tacie będzie miała stuprocentowe wsparcie – mówi „Fleszowi” Natalia Siwiec.

MATERIAŁ NA GWIAZDĘ

Na podjęcie decyzji co do przyszłości 17-latka ma jeszcze rok, wtedy bowiem kończy liceum i zdaje maturę.

– Oliwka ma świadomość, że spoczywa na niej wielka odpowiedzialność, bo ciężar nazwiska mamy trzeba udźwignąć w mądry sposób. To kochana i wrażliwa dziewczyna, ale jak każda nastolatka jest mocno podatna na wpływy – zdradza nam przyjaciółka rodziny.

O to, by woda sodowa nie uderzyła jej do głowy, dba, oprócz taty, również babcia, Krystyna Przybylska, która pomaga Bieniukowi w opiece nad dziećmi.

– Oliwka ma wszelkie predyspozycje, by zawojować show-biznes. Oby tylko miała mądrych doradców – dodaje znajoma Bieniuków.

Sama Oliwia na razie stara się robić to, co sprawia jej najwięcej radości. Wspólnie z braćmi: 9-letnim Jankiem i 14-letnim Szymonem uwielbiają spędzać czas z najmłodszym braciszkiem Kazikiem (synem Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej), który podbił serca całej rodziny.

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy pierwszej sesji zdjęciowej z Kazikiem
Instagram

Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Newsy
Oliwia Bieniuk na wakacjach. Na jednym ze zdjęć wygląda zupełnie jak Anna Przybylska! 
Na najnowszym zdjęciu Oliwia Bieniuk wygląda zupełnie jak Anna Przybylska! Co za podobieństwo

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcia z wakacji. 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka na najnowszych fotkach do złudzenia przypomina swoją słynną mamę z czasów, kiedy rozpoczynała karierę. Czy Oliwia zostanie również aktorką? Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska! Oliwia Bieniuk w październiku skończy 18 lat. Jednak już teraz cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza w sieci - na Instagramie śledzi ją ponad 140 tys. fanów. Wielu fanów zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej uważa, że Oliwia powinna rozpocząć karierę aktorki, ponieważ jest łudząco podobna do mamy. Co ciekawe, rzeczywiście dziewczynę interesuje aktorstwo, ale pociąga również modeling. Ma za sobą kilka zawodowych wyzwań, choć do 18. roku musi skupić się na nauce - taki warunek postawił jej tata, Jarosław Bieniuk: Do tej pory o zgodę na udział w zdjęciach i kampaniach Oliwia musiała prosić tatę. Nie było ich zbyt wiele, bo Jarek konsekwentnie odrzucał propozycje współpracy, uważając, że Oliwka powinna najpierw skupić się na nauce. Zdać maturę, skończyć szkołę, a dopiero potem myśleć o karierze. Takiego samego zdania była Ania – mówi ła jakiś czas temu „Fleszowi” przyjaciółka rodziny Bieniuków. Z kolei Natalia Siwiec, przyjaciółka rodziny Bieniuków zdradziła: Oliwka jest w trakcie podejmowania decyzji o tym, co naprawdę pragnie robić w przyszłości. W tak młodym wieku to szczególnie trudne. Tym bardziej że ma za sobą ogromny bagaż doświadczeń i cała Polska patrzy na każdy jej ruch, co nie ułatwia decyzji. We wszystkim, co postanowi, w nas i w tacie będzie miała stuprocentowe wsparcie – mówi „Fleszowi” Natalia Siwiec. Co wybierze Oliwia? Tego nie wiadomo. Na pewno ma zadatki i na modelkę i na aktorkę. Jest fotogeniczna, a...

Instagram
Newsy
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny
Trzecie dziecko? Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili nam, czy i kiedy planują powiększenie rodziny

Od 15 lat zgodnie idą razem przez życie, choć zdarzało im się mylić kroki. Nam Katarzyna Cichopek- -Hakiel i Marcin Hakiel zdradzają swoją receptę na sukces. A czy chcą po raz trzeci zostać rodzicami? Zakochali się w sobie 15 lat temu podczas treningów do „Tańca z gwiazdami”. Uchodzą za idealne małżeństwo, ale Katarzyna Cichopek-Hakiel (37) i Marcin Hakiel (36) przyznają, że w ich życiu nie zawsze było różowo. – Przeżyliśmy z Kasią naprawdę dużo. Bywało, że trudno nam było się porozumieć, ale właśnie te gorsze momenty bardzo nas wzmocniły. I jako parę, i jako rodzinę – przekonuje Marcin. Dziś już wiedzą, że razem są w stanie pokonać wszystkie przeciwności. – Nigdy nie zwątpiliśmy, że chcemy być razem. W jedności siła, dlatego zawsze stoimy za sobą murem – mówi Katarzyna. Czas w izolacji spowodowanej epidemią jeszcze utwierdził parę w przekonaniu, że w życiu warto postawić na rodzinę. Czy to oznacza, że Hakielowie zdecydują się na trzecie dziecko? Czy ostatnie trzy miesiące w izolacji mocno zmieniły wasze priorytety i dotychczasowe życie? Katarzyna Cichopek-Hakiel: Byliśmy zaskoczeni, że nagle wszystko stanęło w miejscu – nasze życie też. Zajęcia we wszystkich szkołach Hakiel Akademia Tańca  zostały zawieszone, podobnie jak w szkołach naszych dzieci. Rozpoczęliśmy naukę zdalną. Ja również miałam przymusowy urlop, bo zawieszono wszystkie plany filmowe i eventy, które miałam prowadzić. Mimo to byliśmy dobrej myśli. Oboje z Marcinem jesteśmy zadaniowi. Ustaliliśmy, że nie ma się co rozczulać i że trzeba działać, żeby czas epidemii wykorzystać jak najbardziej konstruktywnie. Marcin Hakiel: Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, więc wspólne „zamknięcie” w domu z...

Tatiana Okupnik
Newsy
Tatiana Okupnik o depresji po porodzie: "Nie chciało mi się wstawać z łóżka, myć. Ryczałam, byłam załamana"
Tatiana Okupnik o depresji po porodzie: "Nie chciało mi się wstawać z łóżka, myć. Ryczałam, byłam załamana"

Nigdy nie opowiadała wiele o swoim życiu prywatnym, tak naprawdę – prawie wcale. Tatiana Okupnik (41) nie chciała nawet za bardzo mówić o swoim ślubie z Michałem Micielskim, menedżerem Marcina Gortata. To właśnie koszykarz wrzucił na Twittera kilka zdjęć ze ślubu swoich przyjaciół i dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w 2013 roku Tatiana i Michał się pobrali. Niespodziewanie pod koniec kwietnia wokalistka zamieściła na Instagramie filmik inny niż zazwyczaj – opowiadała w nim o sobie. Następnego dnia kolejny. Codziennie nowe nagrania – niezwykle osobiste, w których Okupnik mówiła o swoim życiu, o emocjach, o tym, dlaczego na pięć lat zniknęła z show-biznesu. O tym, jak trudny czas przeżywała, gdy po ślubie przeprowadziła się z mężem do Stanów Zjednoczonych.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) Cze 30, 2018 o 11:54 PDT OPOWIEŚĆ TATIANY Do tej pory w stu procentach poświęcała się dzieciom. Do tego stopnia, że dopiero rok temu, dzięki bliskim sobie kobietom, teściowej i mamie, na kilka dni zostawiła „paszczaki” – jak pieszczotliwie nazywa dzieci – by zająć się sobą. Odwiedzała galerie, spotykała się z muzykami, zaczęła biegać. Teraz, kiedy jej córka Matylda skończyła cztery lata, a synek Tymon dwa, poczuła, że musi coś zrobić, żeby ruszyć do przodu. I gdy ogląda się nagrane przez Tatianę filmiki, widać, że ma za sobą naprawdę ciężkie chwile i wciąż przepracowuje trudne emocje.        ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner