Na premierę filmu o Annie Przybylskiej rodzina oraz fani czekali od kilku lat. W ósmą rocznicę śmierci aktorki odbyła się uroczysta premiera dokumentu "Ania", na której nie zabrakło jej najbliższych oraz przyjaciół. W rozmowie z reporterką Party.pl, Małgorzata Tomaszewska zwróciła uwagę na obecną partnerkę Jarosława Bieniuka, która stara się być dla niego wsparciem, choć dla niej ten czas również jest wyjątkowo trudny.

Reklama

Jarosław Bieniuk może liczyć na wsparcie Zuzanny Pactwy

W 2014 roku po walce z chorobą zmarła Anna Przybylska - aktorka uwielbiana przez fanów, która prywatnie była partnerką Jarosława Bieniuka i mamą trójki dzieci. W ósmą rocznicę śmierci gwiazdy odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania".

Małgorzata Tomaszewska zwróciła uwagę na ważną rolę, jaką odegrała także obecna partnerka Jarosława Bieniuka. Zuzanna Pactwa stara się go wspierać, jednak jak każda kobieta, może być zazdrosna.

- Poznałam dziewczynę Jarka, która też przeżywa bardzo trudny czas, bo my wszystkie kobiety jesteśmy zazdrośnicami i taki film jest rudny, niezależnie czy ta osoba jest, czy jej nie ma - mówi w rozmowie z Party.pl Małgorzata Tomaszewska.

Sprawdźcie, co jeszcze zdradziła nam Małgorzata Tomaszewska.

Reklama

Zobacz także: Fragment wypowiedzi Andrzeja Piasecznego wycięty z dokumentu o Annie Przybylskiej. Dlaczego?!

Zobacz także
East News/TRICOLORS
Reklama
Reklama
Reklama