Prawdopodobnie nie ma już osób, które nie widziałyby nagrania z Magdą Gessler. Na gwiazdę TVN wylała się duża krytyka z uwagi na poziom żartów i niecenzuralne słowa, jakie padły w wideo. Jakby tego było mało, polityk Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział zawiadomienie do sądu w tej sprawie. Choć osoby z otoczenia restauratorki zaznaczają, że film przedstawia prywatną sytuację i został wykorzystany wbrew Magdy Gessler, nie zmienia to faktu, że nadszarpnął jej wizerunek. Afera ma dalszy ciąg. Janusz Palikot usunął nagranie, ale udostępnił kolejne – również na temat prowadzącej „Kuchenne rewolucje”.

Reklama

Janusz Palikot w nagraniu o Magdzie Gessler

Niedawno dowiedzieliśmy się, że TVN zareagowało ws. zachowania Magdy Gessler. Internauci cały czas się zastanawiają, czy stacja wyciągnie konsekwencje wobec swojej gwiazdy. Bliscy restauratorki podkreślają, że Janusz Palikot wykorzystał wizerunek prowadzącej „Kuchenne rewolucje” wbrew jej woli, a sprawą zajmie się prawnik.

Zobacz także: Ten film skompromitował Magdę Gessler? Internauci jej tego nie zapomną

Magda Gessler
Magda Gessler VIPHOTO/East News
Publicysta usunął nagranie z Magdą Gessler. Wydawałoby się, że gorzej być nie może, ale niedługo później opublikował nowe wideo, w którym postanowił opowiedzieć o wizycie gwiazdy TVN
– najprawdopodobniej także prywatnej – w pewnej restauracji.

Nagrywając nowe wideo, były polityk znów postanowił zareklamować swoją książkę, w której – jak zapowiada – zdradza kulisy show-biznesu. Najwyraźniej publicyście nie zależy na wygaszeniu afery z udziałem Magdy Gessler. Jak się dowiedzieliśmy, restauratorka nie zamierza komentować tej burzy medialnej.

Zobacz także: Skradł całusa Magdzie Gessler, a wszystko zostało uwiecznione. Zdjęcia krążą po sieci

Zobacz także
Reklama

Myślicie, że Magda Gessler i Janusz Palikot spotkają się w sądzie?

Magda Gessler
Magda Gessler Polska Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama