Janusz Chabior z partnerką
East News

Janusz Chabior po raz drugi zostanie ojcem! Agata Wątróbska jest w ciąży

Janusz Chabior z partnerką
East News

Janusz Chabior i Agata Wątróbska w czerwcu wzięli ślub. A teraz, jak dowiedział się pudelek.pl, para zostanie rodzicami. 57-letni aktor i jego o 18 lat młodsza żona spodziewają się dziecka. To będzie drugi potomek gwiazdora. Jego syn Nikodem z pierwszego małżeństwa jest już dorosły. Kiedy na świat przyjdzie kolejne dziecko Janusza Chabiora?

Janusz Chabior po raz drugi zostanie ojcem!

Janusz Chabior jest jedną z nielicznych gwiazd, która bardzo chroni swoją prywatność. W czerwcu zdecydował się poinformować o ślubie z Agatą Wątróbską, a teraz pudelek.pl donosi, że para już wkrótce zostanie rodzicami.

Są szczęśliwi, oboje chcieli dziecka - mówi nasze źródło. - Z tą myślą pobierali się. Janusz jest ciekawy, jak to będzie. Ma wprawdzie syna, ale wtedy był bardzo młody, teraz to będzie świadome ojcostwo - informuje pudelek.pl

Aktor ma już syna z pierwszego małżeństwa z Barbarą Chabior i według informacji serwisu teraz marzy o córce, ale nie to jest dla niego priorytetem:

Jeszcze nie znają płci. Januszowi marzy się córeczka, ale tak naprawdę to najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Kim jest Agata Wątróbska?

Agata Wątróbska jest 39-letnią aktorką, którą widzowie mogą pamiętać z seriali „Na Wspólnej”, „Samo życie”, „Ucho prezesa” czy „Barwy szczęścia”. Pochodzi z Przemyśla. Od 2007 roku jest związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym.

Zobacz także: Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Znani przystojni ojcowie i ich równie atrakcyjni synowie. Trudno się nie zakochać!

Janusz Chabior zostanie ojcem
East News

 

 

 

 

Więcej na temat Janusz Chabior
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43