Jan Kliment w rozmowie z mediami po raz pierwszy skomentował ciążę żony i zdradził, kiedy zostaną rodzicami. Juror "Mam talent!" nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy, ale okazuje się, że zanim dziecko pojawi się na świecie Jana Klimenta i jego żonę czeka wielka rewolucja. Przyszły tata zabrał również głos w sprawie płci maleństwa!

Reklama

Jan Kliment o ciąży żony i płci dziecka

Zaledwie kilka dni temu okazało się, że Jan Kliment i Lenka Klimentová spodziewają się dziecka. Para przekazała radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych i pokazała w sieci zdjęcia USG. Jan Kliment i Lenka Klimentová, których widzowie doskonale znają m.in. z występów w "Tańcu z Gwiazdami", nie ukrywali, że bardzo długo czekali na ten wyjątkowy moment w ich życiu. Dziś wiemy już, że marzenie pary o dziecku spełni się już za kilka miesięcy!

Teraz Jan Kliment w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl skomentował ciążę żony o zdradził, jak zareagował, kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem. Juror "Mam talent!" wyznał przy okazji, że zanim maleństwo pojawi się na świecie razem z żoną chcą się przeprowadzić.

Gdy Lenka powiedziała mi, że jest w ciąży, to było "wow". Teraz jest takie większe skupienie na to, jak wszystko sobie urządzić, bo mamy dużo rzeczy jeszcze do ogarnięcia. Jednak muszę nagrywać "Mam talent!", potem mam różne plany. W marcu odbieramy mieszkanie, a jeszcze je trzeba wykończyć [....] Teraz jest mobilizacja. Ta radość na pewno będzie jeszcze większa, jak dziecko już przyjdzie, będziemy trzymać je na rękach- Jan Kliment wyznał przed kamerą cozatydzien.tvn.pl.

Zobacz także: Opole 2022: Maja Hyży w 9. miesiącu ciąży na festiwalu. Zdradziła imię córki

Pawel Wodzynski/East News

Jan Kliment do tej pory nie zdradził, jakiej płci będzie maleństwo, ale teraz szczerze przyznał, że od zawsze marzył o... córce!

Zobacz także

Po pierwsze fajne, że się to udało, nie jest ważna płeć, ale chciałem dziewczynkę. Tylko ja wiem, jak to jest u nas w rodzinie. Mój tata ma trzech synów, mój brat też, więc może być ciężko z tą dziewczynką- zdradził w wywiadzie.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie z synem i zdradziła, ile waży!

Instagram/Janek Kliment

Jan Kliment w rozmowie z mediami wyznał, że dziecko pojawi się jeszcze w tym roku. Przyszłym rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że na narodziny dziecka czekają również Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, którzy ostatnio zdradzili płeć dziecka.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 4": Sara jest w ciąży! Pokazała imponujący brzuszek i zdradziła płeć maleństwa

ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama