Jakub Świderski zostanie tatą
ONS

Gwiazdor serialu "Na Wspólnej" zostanie tatą! Będzie córeczka czy syn?

Jakub Świderski zostanie tatą
ONS

Jakub Świderski zostanie tatą! Okazuje się, że żona gwiazdora "Na Wspólnej" spodziewa się ich pierwszego dziecka. Radosną informację osobiście przekazał przyszły tata. Aktor w programie "Na tapecie" w Superstacji zdradził czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Co powiedział szczęśliwy Jakub Świderski?

 

Żona Jakuba Świderskiego jest w ciąży

Okazuje się, że już wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko Jakuba Świderskiego. Aktor zdradził, że jego żona, Agnieszka Przestrzelska, urodzi córeczkę! Co więcej, okazuje się, że przyszli rodzice wybrali już imię dla dziewczynki! Jakie?

U mnie się wszystko zmieniło, nie zmieniła się żona… To będzie pierwszy największy krok dla mnie w życiu, ponieważ główną moją rolą w tym roku która się zacznie i będzie trwać to… rola ojca! To będzie najpiękniejsza dziewczynka na świecie. Dostanie imię Anastazja czyli Nastka… Bardzo się stresuję, ponieważ chciałbym, żeby jej życie było perfekcyjne, a wiadomo, że nie będzie – więc będzie trzeba ją przygotować jak ma przejść przez różne drogi życia. Ja zawsze chciałem być ojcem i mam nadzieje ze będę dobrym tatą - powiedział Świderski w Superstacji.

Gratulujemy i już czekamy na pierwsze zdjęcia córeczki aktora! Przypominamy także, że już wkrótce fani Jakuba Świderskiego będą mogli zobaczyć go w siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

 

Zobacz także: W szkole rodzenia można się dowiedzieć, jak się przygotować do porodu naturalnego

 

Żona Jakuba Świderskiego jest w ciąży.

Jakub Świderski zostanie tatą
ONS

Aktor już wkrótce zostanie tatą.

Jakub Świderski w TTBZ

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26