Jak wyglądała rodzina Mostowiaków w pierwszych odcinkach w M jak Miłość?
MTL Maxfilm
Niektórzy są nie do rozpoznania
1/13
Jak wyglądała rodzina Mostowiaków w pierwszych odcinkach w M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Dziś mija dokładnie 15 lat od momentu, gdy na planie "M jak Miłość" padł pierwszy klaps! Serialową rodzinę Mostowiaków śledzą od tamtej pory miliony widzów. Od tego serialu zaczęły się wielkie kariery Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Cichopek czy Anny Muchy!
 

 

Kochani! 15 lat temu – dokładnie 25 sierpnia 2000 roku o godzinie 9:00 – padł pierwszy klaps na planie “M jak miłość”. Dziękujemy Wam bardzo, że jesteście z nami!

Posted by M jak miłość on 25 sierpnia 2015


Czy pamiętacie, jak wyglądali w pierwszych odcinkach serialu aktorzy? Mamy dla Was archiwalne zdjęcia z pierwszych odcinków serialu "M jak miłość".

Kasia Cichopek w kędziorach, Rafał Mroczek ogolony na łyso czy Małgorzata Kożuchowska, której chyba nikt by teraz nie poznał! Rodzyneczki!

 

2/13
Małgorzata Pieńkowska 15 lat temu w M jak Miłość
MTL Maxfilm

Małgorzata Pieńkowska wciela się od 15 lat w postać Marysi Zduńskiej. Najstarszej córki seniorów Mostowiaków. Aktorka na początku serialu miała kręcone włosy. Małgorzata Pieńkowska po jakimś czasie zaczęła nosić w serialu perukę, bo leczyła się na nowotwór. Kiedy aktorce udało się przezwyciężyć chorobę, jej serialowy look został z nią na lata.

3/13
Jak wyglądała Małgorzata Pieńkowska w serialu M jak Miłość, gdy nosiła perukę?
MTL Maxfilm

Tak wyglądała przez długie lata Małgorzata Pieńkowska w serialu "M jak Miłość".

A tak wygląda teraz Małgorzata Pieńkowska.


4/13
Jak wyglądała Małgorzata Kożuchowska w pierwszych odcinkach serialu M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Małgorzata Kożuchowska 15 lat temu w serialu "M jak Miłość" grała Hanię, która jako wychowanka domu dziecka pałała nienawiścią do rodziny Mostowiaków, bo wierzyła, że to przez nich zginęli jej rodzice w wypadku samochodowym. Postanowiła rozkochać w sobie najstarszego syna Mostowiaków - Marka. Tyle że knując, sama wpadła w sidła miłości! :)

5/13
Zdjęcie ślubne Hanki i Marka Mostowiaków w M jak Miłość
MTL Maxfilm

Hanka z czarnej owcy zmieniła się w ulubioną gospodynię wszystkich Polaków! A Kożuchowska stała się najpopularniejszą aktorką serialową. Potem też ikoną stylu, ale czy patrząc na to zdjęcie, ktoś by powiedział, że to jest Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska dzisiaj wygląda tak.

6/13
Jak wyglądali Kożuchowska, Kuszewski i Domagała w serialu M jak Miłość kilka lat temu?
MTL Maxfilm

Hanka i Marek Mostowiakowie adoptowali dwie córki, ale mają też wspólnego syna - Mateuszka. Kożuchowska jednak zrezygnowała z serialu w 2011 roku. A postać Hanki zginęła w słynnych kartonach.

7/13
Jak wyglądała Anna Mucha w pierwszych odcinkach serialu M Jak Miłość?
MTL Maxfilm

Anna Mucha w „M jak Miłość” wciela się w jedną ze zdecydowanie najbardziej lubianych postaci serialu - Madzię. Mimo że Anna Mucha grała Madzię z przerwami, widzowie do tej pory marzą, by kiedyś jej bohaterka została żoną Pawła Zduńskiego - w tej roli Rafał Mroczek.

Anna Mucha dziś wygląda tak.

8/13
Jak wyglądała Joanna Koroniewska w pierwszych odcinkach serialu M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Joanna Koroniewska w "M jak Miłość", a raczej jej bohaterka Małgosia Mostowiak, miała chyba najwięcej mężów i wybranków serca :). Potem przeszła oszałamiającą metamorfozę i stała się seksowną blondynką. Jednak aktorka po latach, podobnie do Małgorzaty Kożuchowskiej, zrezygnowała z serialu.

A tak dzisiaj wygląda Joanna Koroniewska.

9/13
Jak wyglądali Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek w pierwszym odcinku M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Życie serialowej Kingi Zduńskiej już od pierwszych odcinków było bardzo trudne, bo postać grana przez Kasię Cichopek była przez jakiś czas niewidoma. Kinga znalazła jednak oparcie w Piotrze Zduńskim, postaci granej przez Marcina Mroczka. To chyba najtrwalsze małżeństwo w serialu. Nie trzeba chyba dodawać, że Kasia Cichopek miała grać w "M jak Miłość" przez chwilę, a została jedną z największych gwiazd serialu i najsłynniejszą sexy mamą w Polsce.

Kasia "Sexy mama" Cichopek wygląda dziś tak.

10/13
Jak wyglądał Robert Moskwa kilka lat temu w serialu M jak miłość?
MTL Maxfilm

Robert Moskwa gra drugiego serialowego męża Marysi Zduńskiej. Aktor, podobnie do Artura Rogowskiego, zyskał ogromną popularność.

A tak wygląda Robert Moskwa dziś.

11/13
Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz w pierwszych odcinkach serialu M jak Miłość
MTL Maxfilm

Każdy chciałby mieć takich dziadków jak oni. Barbara i Lucjan Mostowiakowie zapoczątkowali ród Mostowiaków w Grabinie, w której są właścicielami sadów. W tych rolach Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz. To oni wiecznie pomagają, zamartwiają się o wszystkie dzieci, wnuki, prawnuki, a w nowym, szesnastym sezonie i praprawnuki :).

Seniorzy rodu Mostowiaków dziś wyglądają tak.

12/13
Jak wyglądał Rafał Mroczek w pierwszym odcinku serialu M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Rafał Mroczek, serialowy Paweł, to najsłynniejszy kawaler w M jak Miłość. Ostatnio w końcu się ożenił z postacią graną przez Olgę Frycz... Ale ilość jego narzeczonych, dziewczyn czy kochanek jest trudna do policzenia! :)

13/13
Jak wyglądała Marcjanna Lelek, Natalka z M jak Miłość w serialu M jak Miłość?
MTL Maxfilm

Adoptowana córka Hani i Marka Mostowiaków - Natalka. W tej roli Marcjanna Lelek. Jej bohaterka od zawsze miała problemy w szkole, z rówieśnikami, miłościami, a teraz.... Urodzi w młodym wieku dziecko. Nazwie ją po mamie - Hania.