jak wygląda dziś mama Kevina?
Zobaczcie sami
1/5
jak wygląda dziś mama Kevina?

 

Wyobrażacie sobie Boże Narodzenie bez filmów o Kevinie? My nie! Ale na pewno, oglądając którąś z dwóch kultowych części, zastanawiacie się, jak dziś, po prawie 30 latach od premiery wyglądają główni bohaterowie. Dlatego spieszymy z naszymi galeriami! 

Zobaczcie, jak wygląda i co porabia dziś Kate McCallister, mama Kevina, czyli Catherine O'Hara!

 

Zobacz także: Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia!

2/5
Jak wygląda dziś mama Kevina z Kevin sam w domu?

 

Catherine O'Hara zagrała mamę Kevina w obu częściach - "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku"! Prawie 30 lat temu była elegancką rudowłosą aktorką, która miała już na koncie sporo filmów i seriali. Jednak to "Kevin..." przyniósł jej światową sławę! Gdzie jeszcze mogliśmy ją oglądać?

3/5
jak wygląda dziś mama Kevina?

 

Po ogromnym sukcesie "Kevina..." aktorka pojawiła się w takich produkcjach jak "Uśmiech losu", "Ostatnie takie lato", "Przetrwać święta", "Pan i Pani Kiler" czy "Nie ma tego złego..." . Aktualnie aktorka ma 64 lata i wygląda... zniewalająco! 

4/5
Jak wygląda dziś mama Kevina z Kevin sam w domu?

 

Jak wygląda mama Kevina?

Tak Catherine Anne O'Hara prezentowała się na imprezie Vanity Fair przed Oscarami w 2017 roku. Gwiazda ma dwóch synów - 24-letniego Dylana oraz  21-letniego Matthewa. W 1992 roku wyszła za mąż za kierownika produkcji Bo Welcha. 

5/5
Jak wygląda dziś mama Kevina z Kevin sam w domu?

 

Co ciekawe, Catherine O'Hara pisze również scenariusze, a także jest reżyserką (odpowiada m.in. za serial "Po tamtej stronie")! 

Zobacz: Nie żyje aktor grający ojca Kevina z "Kevin sam w domu"! Pamiętacie Johna Hearda?

Więcej na temat Kevin sam w domu