Doda niedawno wyprodukowała swój pierwszy film "Dziewczyny z Dubaju". Artystka przyznała w rozmowie z "Party.pl" w naszym nowym formacie, "Party kocha, Party szlocha", że jest prawdziwą kinomaniaczką i ogląda wszystkie produkcje, jakie są wyświetlane w Polsce. Gwiazda widziała kilka filmów Patryka Vegi, ale wygląda na to, że najnowszy wcale nie przypadł jej do gustu. A jak oceniła rolę Małgorzaty Rozenek?

Reklama

Doda o Małgorzacie Rozenek: "To nie była jakaś powalająca rola"

Doda w rozmowie z "Party.pl" przyznała, że film "Miłość, seks i pandemia" bardzo ją rozczarował. Gwiazda wyjawiła także, że był jeden tytuł autorstwa Partyka Vegi, który bardzo jej się podobał i porównując go do najnowszej produkcji jest naprawdę zaskoczona ogromną różnicą.

A gra Małgorzaty Rozenek? Pomimo dość krytycznych recenzji filmu, to jednak właśnie Rozenek była wskazywana jako jedna z najlepszych postaci tej produkcji. Wiadomo, że panie za sobą nie przepadają, jednak Doda wcale nie była taka ostra oceniając grę Małgorzaty Rozenek na tle innych występujących w filmie aktorów.

- No nie jest aktorką, to nie była jakaś powalająca rola, ale nie było najgorzej - zaczęła Doda.

Co jeszcze piosenkarka powiedziała na ten temat? Sprawdźcie w naszym wideo powyżej.

Zobacz także: "Party kocha, Party szlocha" - Doda gwiazdą trzeciego odcinka!

Reklama

Produkcja Dody "Dziewczyny z Dubaju" okazała się być hitem minionego roku. Mimo że premiera miała miejsce w połowie listopada film zebrał taką oglądalność, że okazał się być najchętniej oglądaną produkcją 2021 roku. Doda zapowiedziała już, że ma w planach kolejne produkcje i jak się możemy domyślić, znów o niełatwej, kontrowersyjnej tematyce.

Reklama
Reklama
Reklama