Zaginięcie Madeline McCann wciąż pozostaje zagadką. Niedawno jednak pojawiły się nowe doniesienia w tej sprawie. Czy w końcu nastąpi przełom? "Super Express" poprosił o opinię na ten temat polskiego specjalistę od zaginięć, Krzysztofa Jackowskiego. Czy nowy trop, za którym idą śledczy jest prawidłowy? Czy dziewczynka w końcu zostanie odnaleziona? Zobaczcie co na ten temat powiedział znany polski jasnowidz!

Reklama

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje: "Sytuacja będzie fatalna. To zacznie się latem!"

Krzysztof Jackowski o nowym tropie w sprawie zaginięcia Madeline McCann!

Sprawa Madeline McCann w dalszym ciągu nie została rozwiązana. Dziewczynka zaginęła 13 lat temu na chwilę przed swoimi 4. urodzinami. Razem ze swoją rodziną była na wakacjach w Praia da Luz w Portugalii. Niestety wieczorem 3 maja 2007 roku zniknęła z pokoju hotelowego, kiedy jej rodzice byli ze znajomymi na kolacji. Teraz jednak pojawiły się nowe ustalenia angielskich mediów. Ich zdaniem w sprawę może być zamieszany 43-letni Niemiec, który aktualnie przebywa w więzieniu - został skazany za przestępstwa seksualne. Mężczyzna w dniu zaginięcia Madeline miał przebywać właśnie koło kurortu Praia da Luz, skąd zniknęła dziewczynka.

Był w rejonie Praia de Luz, gdzie przebywała McCann, kiedy zniknęła. O godzinie 19.32 odebrał telefon, który zakończył się o godzinie 20.02 - skomentował dla BBC jeden z funkcjonariuszy badających sprawę.

"Super Express" poprosił znanego polskiego jasnowidza o opinię w tej sprawie. Czy nowe fakty w sprawie zaginięcia dziewczynki, doprowadzą do rozwiązania tej tajemnicy?

- Moim zdaniem ten nowy trop nie jest właściwy - skomentował dla "Super Expressu" Krzysztof Jackowski.

Jak informuje Krzysztof Jackowski na swojej stronie, pomógł rozwiązać zagadki w sprawie zaginięć ponad 700 osób. Czy teraz jasnowidz przyczyni się także do odnalezienia Madeline McCann?

Zobacz także
East News

Madeline McCann zaginęła 3 maja 2007 roku podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Do dziś nie wiadomo co tak naprawdę stało się z wówczas 4-letnią dziewczynką. Krzysztof Jackowski dzięki swoim wizjom pomógł odnaleźć już wiele osób. Jego zdaniem nowy trop w tej sprawie, jest niewłaściwy.

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama