Jacek Borkowski skomentował informacje o Klanie Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie
Jacek Borkowski skomentował informacje o Klanie
East News
Zobaczcie jej gorące ZDJĘCIA
1/4
Jacek Borkowski skomentował informacje o Klanie
East News

 

Jacek Borkowski i 36-letnia gwiazda Nowej TV są parą! Okazuje się, że gwiazdor "Klanu" odnalazł szczęście u boku sporo młodszej pogodynki, Pauliny Koziejowskiej. Według relacji "Super Expressu" para poznała się zaledwie miesiąc temu, podczas premiery okularów zaprojektowanych przez duet Paprocki&Brzozowski. Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska wymienili się numerami telefonów i umówili się na randkę...

Aktor nie ukrywa,  że jest zauroczony piękną pogodynką! 

Nie mam problemu z opowiadaniem o sobie, ale tym razem zamilknę. Jeszcze coś palnę przez przypadek i popsuję tę relację. A to się dopiero rodzi i jest magicznie…- przyznał w rozmowie z "SE".

Aktor napisał nawet wiersz dla swojej nowej partnerki, który opublikował razem z jej zdjęciem na Facebooku. A jak wygląda Paulina Koziejowska i jak komentuje swój związek z Jackiem Borkowskim? 

Zdjęcia i komentarz znajdziecie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Związek ze starszym mężczyzną

2/4
Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie
Instagram

 

Paulina Koziejowska jest pogodynką w Nowej TV i współprowadzącą show "Bywanie na dywanie". Teraz okazuje się, że gwiazda od kilku tygodni spotyka się z Jackiem Borkowskim! 

Poznaliśmy się jakiś czas temu. Bardzo się polubiliśmy. Lubimy spędzać ze sobą czas, czasem się spotykamy, a co będzie, czas pokaże… Mamy wiele wspólnych tematów, dobrze się ze sobą czujemy. Jacek jest świetnym facetem - powiedziała o Jacku Borkowskim w rozmowie z "Super Expressem".

Zobaczcie więcej gorących zdjęć Pauliny i wiersz, jaki napisał dla niej aktor! 

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

3/4
Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie
Instagram

 

Zobaczcie wiersz, który specjalnie dla Pauliny napisał Jacek Borkowski!

 

4/4
Paulina Koziejowska- zdjęcia na Instagramie
Instagram

Waszym zdaniem Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska pasują do sobie? 

Głosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat Jacek Borkowski