Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Izabella Łukomska-Pyżalska skorzysta z ulgi podatkowej na wychowanie dzieci
ONS
Newsy

Jedna z najbogatszych Polek dzięki dzieciom sporo zaoszczędzi. Ile odliczy od swojego podatku?

Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się kwotą

Dwa miesiące temu na świecie pojawiło się szóste dziecko Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Młoda mama już na drugi dzień po porodzie pochwaliła się swoją najmłodszą pociechą na Facebooku. Chwilę później Łukomska-Pyżalska przeszła wiosenną metamorfozę. Zdjęcie na którym pokazała się w ciemnym kolorze włosów również zamieściła w sieci. Zobacz: Polska milionerka nie jest już blondynką. Pokazała się w nowej fryzurze

Okazuje się również, że matka sześciorga dzieci wciąż dba o swoje interesy. W rozmowie z serwisem Natemat.pl milionerka przyznała, że zamierza skorzystać z przysługującej jej ulgi na wychowywanie dzieci. W tym roku zmniejszy swój podatek dochodowy o 9,6 tys. zł.


- Także w tym roku skorzystam z ulgi. Jednak i tak od dochodów z tytułu pracy w firmie zapłacę podatek dochodowy- zdradza Łukomska-Pyżalska. Każda ulga jest lepsza niż żadna, ale moim zdaniem akurat w naszym kraju nie wpływa na to, czy ktoś decyduje się na dziecko czy nie. Osobiście nie znam nikogo, kto na tej podstawie podejmowałby decyzję o posiadaniu kolejnego dziecka. Tylko kompleksowe wprowadzenie większej liczby  działań prorodzinnych da wymierne efekty.
 

Zgadacie się z opinią milionerki?


 

Polska milionerka pokazała bliźnięta i swój luksusowy dom:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Izabela Łukomska Pyżalska pokazała całą rodzinę
Facebook
Newsy
Polska milionerka pół miesiąca po porodzie na spacerze z całą rodziną. To małe przedszkole
Izabella Łukomska Pyżalska niedawno urodziła 6. dziecko

Polska milionerka, Izabela Łukomska-Pyżalska niedawno urodziła 6. dziecko - synka, Ernesta. Prezes Warty Poznań przywiązuje ogromną wagę do wartości rodzinnych, a swoimi pociechami chwali się na Facebooku. Przypomnijmy: Polska milionerka urodziła dwa dni temu. Już pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię Niedawno milionerka wraz z mężem i szóstką swoich dzieci wybrała się na pierwszy spacer. Trójka z nich potrzebuje jeszcze wózka, pozostała - pomaga rodzicom w ich prowadzeniu . Uroczy obrazek małego przedszkola domowego wylądował na Facebooku Izabelli, a wszyscy zgodnie stwierdzili, że tworzą piękną rodzinę. Sama Łukomska jest w doskonałej formie zaledwie pół miesiąca po porodzie. Piękna pamiątka na całe życie. Zobacz: Zosia Ślotała zastanawiała się, czy może jeść krewetki. Ciężarna milionerka odpowiedziała i zakpiła z celebrytki Izabela Łukomska Pyżalska na pokazie:

Izabela Łukomska-Pyżalska w rozpuszczonych włosach
Fleszstyle
Izabella Łukomska-Pyżalska przeszła metamorfozę! Jak teraz wygląda?
W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała się w nowej fryzurze! Milionerka mocno zaszalała z wizerunkiem i wygląda naprawdę bardzo dobrze!  Nowym wizerunkiem pochwaliła się na Instagramie. Izabella Łukomska-Pyżalska postawiła na grzywkę na bok, która podkreśliła jej urodę i dodała dużo wdzięku! Jak Wam się podoba? Izabela Łukomska-Pyżalska w starej fryzurze Izabella Łukomska-Pyżalska jest matką szóstki dzieci, ale nie zapomina, że dobry wygląd wpływa na pozytywne samopoczucie. Milionerka szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży, a teraz zadbała także o wygląd swoich włosów. Do tej pory gwiazda prezentowała się w długich rozpuszczonych włosach, dlatego grzywka jest sporym zaskoczeniem. We wtorek na podobną metamorfozę zdecydowała się Ada Fijał. Jak Wam się podoba Izabella Łukomska - Pyżalska?   Zobacz:  Polska milionerka już nie jest blondynką. Pokazała się w nowej fryzurze   Izabella Łukomska-Pyżalska w nowej fryzurze   Izabela Łukomska-Pyżalska przed metamorfozą      

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała jak zrzuca zbędne kilogramy
ONS
Newsy
Izabella Łukomska-Pyżalska walczy z kilogramami po ciąży. Pokazała zdjęcie z siłowni
Milionerka zaledwie dwa miesiące temu urodziła szóste dziecko

Dwa miesiące temu na świecie pojawiło się szóste dziecko Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej . Jedna z najbogatszych Polek pochwaliła się wówczas swoją najmłodszą pociechą Ernestem. Zobacz: Polska milionerka urodziła dwa dni temu. Już pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię Okazuje się, że świeżo upieczona mama zaledwie dwa miesiące po porodzie zaczęła zrzucać zbędne kilogramy. Prezes Warty Poznań pokazała na Facebooku jak wraca do formy sprzed ciąży . Łukomska- Pyżalska w leginsach i koszulce na ramiączka rozpoczęła właśnie ćwiczenia na siłowni. -Dzisiaj mój Erni kończy 2 miesiące. Czas wracać do formy - napisała pod fotografią Czyżby Izabella Łukomska-Pyżalska już szykowała się do powrotu na czerwone dywany? Zobacz: Jedna z najbogatszych Polek dzięki dzieciom sporo zaoszczędzi. Ile odliczy od swojego podatku?     Polska milionerka pokazała bliźnięta i swój luksusowy dom:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner