Izabela Janachowska w Hell's Kitchen
ONS
Newsy

Janachowska szykuje wesele z milionerem. W popularnym show szukała...

Wszystko musi być perfekcyjne

Pierwsza połowa tego roku miała upłynąć Izabeli Janachowskiej na przygotowaniach do wielkiego ślubu z milionerem Krzysztofem Jabłońskim. Tancerka przyjęła jednak propozycję Polsatu i możemy oglądać ją w "Tańcu z Gwiazdami", który pochłaniał mnóstwo jej czasu. Pochłaniał, bo partner Izabeli pożegnał się już z programem. Przypomnijmy: "Obawiam się, że sam taniec może się nie obronić"

Teraz Janachowska może wrócić do planowania tej najważniejszej dla siebie uroczystości. Celebrytka zdradziła już, że zamówiła aż trzy suknie ślubne, wybrała też markowe buty w butiku w Paryżu. Wciąż jednak zastanawia się nad najsłodszą niespodzianką dla gości czyli weselnym tortem. W poszukiwaniu inspiracji Izabela gościła ostatnio w programie "Hell''s Kitchen", gdzie uczestnicy programu mieli przygotować tort według jej wytycznych. Przy okazji, spore wrażenie na tancerce zrobił szef piekielnej kuchni czyli Wojciech Modest Amaro.
 

Miałam proste wytyczne. Tort ma być elegancki, minimalistyczny, w nowoczesnej formie i o zaskakującym smaku. Wojtek jest genialnym kucharzem. Znam go prywatnie i wydawał się być bardzo spokojnym i miłym człowiekiem. Okazuje się, że w kuchni ma temperament i to konkretny. Cały nasz stolik aż się przestraszył, kiedy szef Amaro walnął w kuchni ręką o blat. Wszystkie podskoczyłyśmy.  Absolutnie nie zazdroszczę uczestnikom tej dyscypliny, którą tam mają, ale mam nadzieję, że doprowadzi to ich do sukcesu i zostaną takimi szefami jak Wojciech Amaro - wspomina wizytę w programie Janachowska.


Jeśli któryś z tortów przypadnie jej do gustu, znajdzie się na weselnym stole. Odpowiedź na to pytanie w najbliższym odcinku "Hell''s Kitchen". Będziecie oglądać?

Zobacz: Izabela Janachowska zdradziła nam swoje ślubne plany

 

 

Izabela Janachowska na salonach z narzeczonym:

Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska
Newsy
Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?
Za nami finał programu "Hell's Kitchen"! Kto wygrał show Polsatu?

Za nami finałowy odcinek programu " Hell's Kitchen" . Kulinarne show Polsatu wygrał Wojciech Bartczak !   Co działo się w ostatniej odsłonie 5.edycji Piekielnej Kuchni? Szef kuchni Wojciech Modest Amaro w towarzystwie Jerzego Dudka wybierał finalistów programu.   Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas musieli przygotować paellę. Niestety, w pierwszej konkurencji nie poradził sobie Wojciech Klimas, który musiał pożegnać się z marzeniami o finale.   Kolejnym zadaniem było przygotowanie przekąski z wykorzystaniem szynki hiszpańskiej. Czyje danie zachwyciło? Wojciech Modest Amaro i Jerzy Dudek uznali, że do półfinału przechodzą Rafał Bukowski i Wojciech Bartczak . Niestety z show pożegnała się Maja Jońska.   Sprzęt elektroniczny z rabatami. Sprawdź koniecznie na Electro promocje .   Finaliści w towarzystwie Jerzego Dudka wybrali się do restauracji Wojciecha Modesta Amaro, gdzie spróbowali jego popisowych dań.   W ostatecznej konkurencji Rafałowi Bukowskiemu i Wojciechowi Bartczakowi pomagali wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Kucharze zostali podzieleni na dwie grupy: czerwoną pod kierownictwem Wojciech Bartczaka i grupą niebieską Rafała Bukowskiego. Wśród gości, którzy pojawili się w restauracji Piekielnej Kuchni pojawiły się rodziny finalistów. Pomimo wielkich emocji i chwilowych problemów w kuchni Rafałowi i Wojciechowi udało się wydać wszystkie dania. Wojciech Modest Amaro był pod wielkim wrażeniem ich pracy. Gospodarz kulinarnego show przyznał, że według niego była to najlepsza z dotychczasowych edycji.   Finał piątej edycji "Hell's Kitchen" poprowadziła Paulina Sykut jednak to Wojciech Modest Amaro osobiście ogłosił, że zwycięzcą 5.edycji...

Hell's Kitchen finał
facebook.com/hellskitchenpolska
TV-Show
Kto wygra Hell’s Kitchen? Dziś wielki finał!
Kto wygra Hell’s Kitchen? Dziś wielki finał!

Już dziś poznamy zwycięzcę piątej edycji Hell’s Kitchen! Kto wygra?  Spośród uczestników show Polsatu została tylko czwórka: Maja Jońska, Rafał Bukowski, Wojciech Bartczak i Wojciech Klimas. Kto z nich wygra? Na najlepszego kucharza czeka 100 tysięcy złotych nagrody oraz praca w Atelier Amaro - u szefa Piekielnej Kuchni Wojciecha Modesta Amaro.   Głosuj też: Amaro czy Gessler? Wybieramy chefa wszystkich chefów! Maja Jońska jest jedyna kobietą, która przetrwała zmagania w Piekielnej Kuchni. Co ją w programie zaskoczyło najbardziej? Było kilka momentów, które potrafiły mnie zaskoczyć. Już myślałam, że trzeba się poddać - mówi przed kamerą Hell’s Kitchen.   W czwórce finalistów jest też Wojciech Bartczak. Czy ma szanse na zwycięstwo? Jeżeli chcemy, to potrafimy osiągnąć sukces. Przykładem jest chef Amaro - mówi przed kamerą. O zwycięstwo będzie walczył również Wojciech Klimas. Jeśli mu się to uda, będzie to pierwszy krok w realizacji jego planów... Jakich?  Własna restauracja, rodzina… Co jeszcze?   Piąta edycja Hell’s Kitchen przeleciała błyskawicznie. Zobaczcie kogo jeszcze niedawno typowali na zwycięzcę uczestnicy show.   Będziecie oglądać dzisiejszy finał? To już dziś po 20!

Finał Hell's Kitchen
ONS
Newsy
Wiemy kto poprowadzi finał Hell's Kitchen. Amaro wspomoże piękna gwiazda
To już dziś

Już dziś wielki finał drugiej edycji Hell''''s Kitchen . Widzowie emocjonującą rywalizację w tytułowej Piekielnej Kuchni śledzą już od kilku tygodni, ale w końcu przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. W poprzednich odcinkach mieliśmy okazję podziwiać nie tylko zmagania uczestników, ale i też wyjątkowych gości. Przypomnijmy: Aż 5 pięknych Miss odwiedziło Hell''''s Kitchen. Amaro dostał wyjątkowe zaproszenie Finałowe wyniki ogłosi na żywo Wojciech Modest Amaro , ale nie będzie sam. Towarzyszyć mu będzie bowiem piękna gwiazda - Polsat oddelegował do tej roli ponownie Paulinę Sykut . Prezenterka miała już okazję wykazać się podczas finału pierwszej edycji show, co wspomina niezwykle dobrze, choć o mały włos nie doszło wtedy do wpadki na wizji.   Śledzę losy uczestników, bo sama uwielbiam gotować! Jestem bardzo ciekawa kto wygra - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. - Kiedy prowadziłam Wielki Finał pierwszej edycji piekielne emocje udzieliły się wszystkim wokół. Teraz też tak będzie. Uwielbiam atmosferę programów na żywo, choć podczas nich może wydarzyć się absolutnie wszystko. Trzeba być czujnym na każdym kroku. Nie zapomnę, jak podczas pierwszego finału "Hell''''s Kitchen" niepostrzeżenie wyminął mnie operator i kabel od kamery zawinął się między moimi stopami. O mały włos i wywróciłabym się z hukiem. Na szczęście w ostatniej chwili udało mi się złapać równowagę - wspomina piękna prezenterka. Będziecie oglądać? Początek transmisji o 20:05 w Polsacie. Zobacz: Wojciech Modest Amaro pokazał w jakich luksusach mieszka   Plejada gwiazd w finale Hell''''s Kitchen:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner