Janachowska przed drugim odcinkiem Tańca z Gwiazdami
ONS

W zeszły piątek widzowie mogli obejrzeć wielki debiut "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu. Legendarne już show przeszło mały lifting i wszystko wskazuje na to, że wszystkie zmiany wyszły na dobre. Tak przynajmniej wynika z oficjalnych danych dotyczących oglądalności programu. Przypomnijmy: Szokująco wysoka oglądalność "TzG" i "TTBZ". Przed telewizorami zasiadło...

Przed nami natomiast kolejna odsłona zmagań o Kryształową Kulę. Tym razem do rywalizacją staną panowie, którzy w poprzednim odcinku odtańczyli jedynie wspólny układ, a oceniane były ich koleżanki. Na parkiecie będzie miał szanse wykazać się m.in. Rafał Brzozowski. Popularny wokalista za partnerkę ma Izabelę Janachowską, która jest nim po prostu zachwycona. Okazuje się, że Rafał nabawił się kontuzji, ale nie powstrzymało go to przed treningami.
 

Wspaniale mi się z nim pracuje  - ma charakter sportowca, ale duszę artysty. Ma ogromną wyobraźnie, fantazję, podpowiada, ma wpływ na finalny charakter tańca. Niedawno miał kontuzję i w kilka dni sobie z nią poradził. Pomimo tego, że lekarz kazał nam zrezygnować z treningów na tydzień, już po czterech dniach wrócił na salę. Nie roztkliwiał się nad sobą - wyznaje w rozmowie z AfterParty.pl Izabela.


Janachowska zauważa też, że już pierwszy odcinek pokazał, że liczą się nie tylko umiejętności i dobrze wykonany taniec, ale również wsparcie publiczności i głosujących. Jej zdaniem jednak w tych aspektach z Rafałem mogą liczyć na fanów.
 

Już teraz coraz mniej czujemy się na luzie. W najbliższym odcinku po raz pierwszy będziemy oceniani, stajemy do rywalizacji, więc wiadomo, że pojawia się napięcie. Rafał jest sportowcem. Mam nadzieję, że stres go zmobilizuje a nie będzie działać destrukcyjnie. Zdarzają się sytuacje, że ktoś zapomina podstawowych kroków po wyjściu na parkiet, ale Rafałowi to nie grozi. Dostajemy dużo wsparcia od fanów. To jest szalenie ważne. Bo sądząc po pierwszym odcinku sam taniec może się nie obronić. Pomoc fanów jest nieoceniona - dodaje w rozmowie z nami.


Będziecie kibicować Rafałowi i Izabeli w "Tańcu z Gwiazdami"?

Zobacz: Moro zaliczyła wypadek na próbie do "TzG". Wygląda groźnie

Galeria zdjęć z premierowego odcinka "Tańca z Gwiazdami":