Izabela Janachowska wraz z mężem i synem wypoczywa na wakacjach za granicą. W sieci publikuje gorące zdjęcia i wzbudza zachwyt wśród fanów. Gwiazda Polsatu pozuje w mocno wyciętych strojach kąpielowych i zbiera komplementy od internautów:

Reklama

Kobieta rakieta ???? - czytamy w komentarzach.

Patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno się nie zgodzić! Sami zobaczcie.

Izabela Janachowska odsłania ciało na wakacjach

W ostatnim czasie Izabela Janachowska nie może narzekać na nudę. Nie tak dawno Izabela Janachowska świętowała 3. urodziny syna i urządziła mu przyjęcie w motywach kosmosu. Niedługo później Izabela Janachowska świętowała 10. rocznicę związku na rajskich wakacjach. Teraz wraz z rodziną Izabela Janachowska wybrała się na kolejne wakacje. Instagram specjalistki od ślubnych spraw pęka w szwach od wakacyjnych kadrów. Malownicze widoki to jednak nie wszystko! Tym razem na Instagramie wylądowało zdjęcie w bardzo skąpym bikini - duży dekolt eksponuje piersi i szczupłą talię:

- Jest słoneczko☀️ nie zapominajcie o kremie z filtrem! Dbajcie o siebie ???? - napisała Izabela Janachowska, pozując w słońcu.

Zobacz także: Izabela Janachowska z mężem w Sopocie. Spacer nie był udany, a wszystko przez buty! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Internauci nie mogą oderwać wzroku od Izabeli Janachowskiej i komplementują jej wakacyjne zdjęcia:

Zobacz także

- Brawo za naturalność ????????????❤️
- Kobieta rakieta ????
- Brawo za wyczucie, gust i klasę. ????
- Chciałbym tak wyglądać
- Turbo piękna !
- Piękny strój

Ostatnio Izabela Janachowska odsłoniła brzuszek, pokazując tym samym efekty regularnych treningów. Teraz ponownie zbiera komplementy odnośnie swojej sylwetki:

- Wow co za figura ????????????????
- Cudownie wyglądasz ???????? Piękne nóżki ????????????
- Izaaa ????????????co za figura ????hot????????????
- Ale sexyy nogi ????
- Chudzinka. Pozdrawiam
- Figura ????????????????

Instagram @izabelajanachowska

Zobacz także: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska...

Reklama

Nie jest tajemnicą, że Izabela Janachowska i jej mąż, Krzysztof Jabłoński kochają odległe podróże. Para może sobie pozwolić na kilka wypadów rocznie. Zazwyczaj stawiają na popularne, ciepłe kierunki, zatrzymując się w luksusowych hotelach, kosztując regionalnej kuchni i korzystając z licznych atrakcji. Tym razem padło na słoneczną Majorkę, która zachwyciła prezenterkę i jej męża. Czy para pójdzie w ślady Lewandowskich i sprawi sobie willę na hiszpańskiej wyspie? Czas pokaże!

Instagram @izabelajanachowska
Instagram/@izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama