Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Iwona z "Sanatorium Miłości" chce wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"! Uda się?

Iwona to najmłodsza uczestniczka "Sanatorium Miłości". Jest wulkanem energii i wprowadza wśród uczestników dużo radości, co można było zaobserwować już podczas emisji pierwszego odcinka show. Nic dziwnego. Iwona z zawodu jest fizjoterapeutką i nauczycielką wychowania fizycznego. Niespożyte ilości energii najmłodszej seniorki w Sanatorium przekładają się również na jej osobowość. Iwona doskonale czuje się udzielając wywiadów. A na konferencji "Sanatorium Miłości" zachwyciła szałowym kombinezonem w iście miłosnym kolorze. Uczestniczka korzysta ze swoich pięciu minut w 100 % i... marzy jej się udział w "Tańcu z Gwiazdami"! Posłuchajcie naszej rozmowy z Iwoną, aby dowiedzieć się jak odnajduje się w obecnej sytuacji i jak wpłynął na nią udział w programie. 

Zobacz także: Czy w "Sanatorium miłości" powstała jakaś para? Największy sekret drugiej edycji wyszedł na jaw!

Iwona to najmłodsza uczestniczka "Sanatorium Miłości" i idealnie odnalazła się w świetle reflektorów.

Iwona z
Facebook

Czy uda jej się znaleźć miłość w programie "Sanatorium Miłości"? 

Uczestnicy
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Stenia z "Sanatorium Miłości"
Facebook
Newsy
Stenia z "Sanatorium Miłości" odpowiada na krytykę internautów. Czy w programie nie jest sobą?

Stenia jest bardzo energiczną uczestniczką drugiego sezonu " Sanatorium Miłości ". Czy to tylko pozory? Seniorka zgłosiła się do programu aby dać szansę miłości. Dotychczas była zakochana tylko raz. Również jej życie zawodowe było pełne różnorodności - od prowadzenia własnej kwiaciarni aż po salon sukien ślubnych.  Osobowości może pozazdrościć jej niejedna gwiazda! Stenia prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Uwielbia taniec nowoczesny, towarzyski i uczęszcza nawet do kółka teatralnego. Swoją energią obdzieliła całe telewizyjne sanatorium! Jednak niektórzy widzowie nie przyjęli jej tak ciepło. Zarzucają uczestniczce, że kreuje swoją postać.  Stenia z rozmowie z Party.pl zdradziła, że nie bierze komentarzy zbytnio do siebie. Czy w programie czuła się na tyle swobodnie, żeby być sobą? Przekonajcie się, co nam zdradziła.  Zobacz także:  "Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości" Stenia jest bardzo przebojową uczestniczką "Sanatorium Miłości". Oby więcej takich osobowości! 

Madzia Wójciek i Wiesia z "Sanatorium Miłości"
Newsy
Wiesia z "Sanatorium Miłości" jak Madzia z "Big Brothera"! Co je łączy?

Wiesia z " Sanatorium Miłości " i Madzia z "Big Brothera" mają ze sobą wiele wspólnego. Okazuje się, że pomimo różnicy wieku, łączy je zamiłowanie do kolorowych i brokatowych ubrań!  Madzia chciałaby rozwijać swoje pasje związane z projektowaniem. Marzy jej się własna kolekcja ubrań. Jej styl jest bardzo festiwalowy i młodzieżowy. Uwielbia wszystko, co brokatowe i błyszczące. Do tej pory glitter kojarzył się właśnie z nią, lecz teraz... ma konkurencję! The world needs more glitter - czytamy na koszulce Wiesi z "Sanatorium Miłości". Okazuje się, że seniorka również uwielbia projektować i skończyła nawet szkołę z tym związaną! Myślicie, że Panie mogłyby się dogadać?  Zgodnie z przesłaniem na koszulce Wiesi, byłoby to wskazane!  Zobacz także:  "Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości" Czy Wiesia z "Sanatorium Miłości" będzie bratnią duszą Madzi Wójcik z "Big Brothera"?  Wiesia podbiła serca widzów już po pierwszym odcinku "Sanatorium Miłości"!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner