Magdalena Stępień poinformowała, że jej synek Oliwier ma rzadko występującego guza wątroby. Przez najbliższe miesiące domem dla niej i chłopca będzie szpital. Dziś usłyszała druzgocącą diagnozę o nowotworze. W tych trudnych chwilach byłą partnerkę i syna wspiera Jakub Rzeźniczak.

Reklama

Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem - napisała Magdalena Stępień na Instagramie

Pod postem ze smutną wiadomością pojawiło się mnóstwo pokrzepiających słów dla małego Oliwierka oraz wsparcia dla jego dzielnej mamy.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma guza wątroby

To zdecydowanie nie był łatwy rok dla Magdaleny Stępień. W pierwszej połowie 2020 roku cieszyła się, że zostanie mamą. Jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem skończył się jednak jeszcze przed narodzinami małego Olwierka. Gwiazda "Top Model" była załamana, zarzuciła sportowcowi, który był już w nowym związku, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Niedługo później opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis.

Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie - pisała zrozpaczona.

Po czasie Magdalena Stępień powoli odzyskiwała radość życia po rozstaniu i pokazywała zdjecia z podróży z dzieckiem. Niedawno jednak na dobre zniknęła z mediów społecznościowych. Dziś podzieliła się jednak kolejnym dramatem. Synek jej i Jakuba Rzeźniczaka zmaga się z okrutną chorobą jaką jest nowotwór:

Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka. Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. (...) Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby. Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie - napisała na Instagramie.

Zobacz także: Edyta Zając zabrała głos w sprawie Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: "Powiem szczerze..."

Zobacz także

W tych trudnych chwilach może liczyć również na wsparcie Jakuba Rzeźniczaka, który chorobę synka przeżywa równie mocno. Rodzice chłopca w obliczu dramatu zapomnieli o tym, co ich podzieliło:

Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii - napisał Jakub Rzeźniczak w sieci, publikując zdjęcie syna z Centrum Zdrowia Dziecka.

East News,MICHAL KLAG/REPORTER, Instagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magdalena Stępień poradziła sobie z rozpaczą? Pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Reklama

Internauci wspierają Magdalenę Stępień w walce o zdrowie syna

Magdalena Stępień może liczyć na wsparcie internautów. Poruszeni dramatycznym stanem zdrowia małego Oliwierka, przekazali chłopcu i jego rodzicom mnóstwo słów wsparcia:

- Bądź silna! Oliwier to superbohater, który pomógł mamie przetrwać jej ciężki czas i to się udało! Teraz czas na Ciebie! Będzie( bo musi!) DOBRZE✊✊✊✊❤❤❤❤
- Jakie życie jest niesprawiedliwe - jestem w szoku. Przesyłam masę sily i trzymam kciuki ????❤️❤️
- Madziu ile ty przejdziesz ....w tym zyciu ...Będzie dobrze ❤️
- Boże???????????? tak mi przykro ???????????????????? Trzymam za Was mocno kciuki, to musi się skończyć dobrze ????????????????????
- Trzymaj się kochana ❤️❤️dużo zdrowia dla malutkiego????????trzymam mocno kciuki ????

Instagram @magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama