Magdalena Stępień płacze
Instagram @magdalena___stepien
Newsy

Magdalena Stępień z "Top Model" w rozpaczliwym wpisie: "Tej Magdy już nie będzie" 

Magdalena z "Top Model" zalana łzami pisze o Jakubie Rzeźniczaku: "Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami syna. Po rozstaniu pozostają w konflikcie, który zaczyna być coraz bardziej medialny. Niedawno modelka zarzuciła sportowcowi, że "nie ma litości dla niej w czasie połogu". Teraz opublikowała kolejny rozpaczliwy wpis. W sieci pojawiło się również zdjęcie zapłakanej mamy Oliwiera:

Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie

O co chodzi? 

Zobacz także: Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka

Edyta Zając zabrała głos w sprawie Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka: "Powiem szczerze..."

Magdalena Stępień w rozpaczliwym wpisie o Jakubie Rzeźniczaku 

Kilka miesięcy temu, gdy Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ogłosili, że są parą, a potem, że spodziewają się dziecka, nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha. Syn pary przyszedł na świat w lipcu i otrzymał piękne imię Oliwier. Gdy chłopiec się urodził, Jakub Rzeźniczak był w nowym związku. Sportowiec i modelka nie utrzymują dobrych kontaktów. Ostatnio uczestniczka "Top Model" napisała o samotnym rodzicielstwie w ten sposób: 

Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z tym wszystkim. Teraz dopiero wiem, jak silna jestem. Ale ten widok wynagradza wszystko - napisała publikując zdjęcie z synkiem. 

Teraz w sieci pojawił się kolejny wpis. Magdalena Stępień opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym nawet nie ukrywa w jakim jest stanie. Cała zapłakana poinformowała internautów, że na jakiś czas zawiesza aktywność w mediach społecznoścowych: 

Obiecuje, że jak wrócę to tej Magdy już nie będzie. Całuję was. Będzie mi was brakować, bo daliście mi dużo siły i wsparcia, za które z całego serca dziękuję i Oliwier też 

Magdalena Stępień zapłakana na łóżku
InstagramInstagram @magdalena___stepien

Zobacz także: Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"

Magdalena Stępień o konflikcie z Jakubem Rzeźniczakiem

Chwilę później Magdalena Stępień opublikowała kolejny wpis, w którym poinformowała widzów, że powodem zniknięcia z mediów społecznościowych jest jej dzisiejsza konfrontacja z Jakubem Rzeźniczakiem. Modelka nie zdradziła szczegółów, na temat tego co wydarzyło się pomiędzy nią a jej byłym partnerem ale nie ukrywa roztrzęsienia. Padają mocne słowa pod nazwiskiem sportowca: 

Chyba rzeczywiście muszę odpocząć chwilę od tego wszystkiego! W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię!

Magdalena Stępień poinformowała, że potrzebuje skupić się na sobie oraz swoim dziecku, ale niedługo ponownie wróci do aktywności w sieci. 

Wrócę niedługo obiecuję, ale na tę chwilę niestety nie dam rady tu być, bo to co się dzisiaj wydarzyło jest nie do pojęcia. Miałam już nigdy nie znikać ale moja psychika jest dla mnie ważna a najważniejszy jest mój syn i na tym muszę się obecnie skupić i wyjść na prostą. Wrócę do was niebawem ale wtedy będę już silniejsza. Informuję Was, żebyście się nie martwili! Do zobaczenia - zakończyła swój wpis. 

Magdalena Stępień opublikowała rozpaczliwy wpis o Jakubie Rzeźniczaku
Instagram @magdalena___stepien

Miejmy nadzieję, że byli partnerzy jak najszybciej wyjaśnią spory pomiędzy sobą i będą mogli wrócić do spokojnej codzienności. W końcu teraz najważniejszy jest mały Oliwier. Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka niedługo skończy miesiąc. 

Maglaena Stępień w białej koszuli z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się jeszcze przed narodzinami syna. Ich związek trwał tylko kilka miesięcy. Byli partnerzy pozostają w konflikcie. Jakub Rzeźniczak nie komentuje sprawy publicznie, natomiast Magdalena Stępień do tej pory publikowała treści dotyczące samotnego macierzyństwa. Jej ostatni wpis, w którym uderzyła w sportowca, sprowadził na nią sporo negatywnych komentarzy. 

Magdalena Stępień z
Instagram @magdalena___stepien

Smutna Magdalena Stępień
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magdalena Stępień poradziła sobie z rozpaczą? Pokazała nowe zdjęcie z synkiem 
Magda Stępień po kłótni z Jakubem Rzeźniczakiem poinformowała, że znika ze social-mediów. Jej przerwa potrwała tydzień. Opowiedziała o tym, jak sobie radzi.

Tydzień temu Magdalena Stępień opublikowała rozpaczliwy wpis. To wszystko z powodu medialnego konfliktu, jaki wybuchł pomiędzy nią a jej byłym już partnerem, Jakubem Rzeźniczakiem. Para rozstała się niedługo przed narodzinami ich wspólnego dziecka.  Ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie - napisała w sieci, publikując zdjęcie, na którym jest wręcz opuchnięta od płaczu Stan psychiczny młodej mamy przestraszył internautów, a w pomoc zaangażowała się sama Maffashion. Niedługo później Magdalena Stępień opublikowała kolejny wpis, w którym zapewniła, że jest pod dobrą opieką i znika z mediów społecznościowych. Jej przerwa potrwała tydzień. Właśnie opublikowała nowe zdjęcie z synkiem. Co napisała? Zobacz także:  Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie" Magdalena Stępień wróciła na Instagram  Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak ponad rok temu ogłosili, że są parą. Kilka miesięcy później poinformowali, że  spodziewają się dziecka , nikt nie przypuszczał, że ich związek zakończy się jeszcze przed narodzinami malucha.  Syn pary przyszedł na świat w lipcu . Piłkarz wtedy był już w nowym związku. Magdalena Stępień nie ukrywa, że trudno jest jej pogodzić się z tym, że jej były partner tak szybko wszedł w nową relację.  Ostatni wpis Magdaleny Stępień mocno zmartwił internautów. Napisała wówczas:  Chyba rzeczywiście muszę odpocząć chwilę od tego wszystkiego! W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! Po czym oznajmiła, że...

Magdalena Stępień z wózkiem, Maffashion
Instagram @magdalena___stepien/ Kamil Piklikiewicz/East News
Newsy
Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień! "Kobieta jest w poługu, rozchwiana emocjonalnie"
Blogerka zareagowała na rozpaczliwy wpis byłej partnerki Jakuba Rzeźniczka. Jest odpowiedź Magdaleny Stępień!

Ostatni wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która postanowiła pomóc młodej mamie w trudnych chwilach. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka nie ukrywa, że jest zrozpaczona, a w ostatnim oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zapowiedziała, że po konfrontacji z piłakrzem na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. W sieci pojawiło się zdjęcie zapłakanej modelki, która zaledwie kilka tygodni temu została mamą. Historia Magdaleny Stępień mocno zaniepokoiła Maffashion. Magdalena Stępień odpowiada na wpis Maffashion Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się tuż przed narodzinami ich dziecka i niestety do dziś są w konflikcie. W czwartek (12 sierpnia) w sieci pojawił się rozpaczliwy wpis byłej partnerki piłkarza, w którym pisze, że o trudnych chwilach w swoim życiu. W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął swój sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! Wrócę niedługo obiecuję, ale na tę chwilę niestety nie dam rady tu być, bo to co się dzisiaj wydarzyło jest nie do pojęcia. Miałam już nigdy nie znikać ale m oja psychika jest dla mnie ważna a najważniejszy jest mój syn i na tym muszę się obecnie skupić i wyjść na prostą. Wrócę do was niebawem ale wtedy będę już silniejsza- pisała Magdalena Stępień. Wpis Magdaleny Stępień poruszył Maffashion, która podczas relacji na InstaStories postanowiła poprosić internautów o pomoc dla koleżanki z show-biznesu. Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby Magdzie pomóc? Jak na dłoni widać, że robi się niebezpiecznie. Potrzebna fachowa pomoc! Kobieta jest w połogu, rozchwiana emocjonalnie, skrzywdzona (może i "na życzenie" - jak to piszą, z własnej...

Magdalena Stępień w ciąży. Magdalena Stępień z wózkiem
Instagram @magdalena___stepien
Newsy
Magda Stępień wbija szpilę Jakubowi Rzeźniczakowi: "Ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu"
Magda Stępień sama wychowuje syna po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem. Zdradziła, że ostatnie dni były dla niej bardzo ciężkie: "Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi (...)". Ostry wpis w sieci!

Magdalena Stępień wystąpiła w programie "Top Model", ale słuch szybko o niej zaginął. Jednak od jakiegoś czasu jest o niej coraz głośniej, głównie od momentu kiedy zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Wówczas chętnie razem się pokazywali na Instagramie i udzielali wywiadów. Doczekali się również dziecka, niestety, jeszcze przed narodzinami Magda i Jakub rozstali się! Jak ich relacje wyglądają dziś? W sieci pojawił się ostry wpis Stępień! Zobacz także:  Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie dziecka  Burzliwy związek Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka  Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak szybko zdecydowali się na dziecko, bo już po kilku miesiącach związku. Internauci byli w szoku, że modelka zdecydowała się na dziecko z piłkarzem, znając jego burzliwą przeszłość. Jednak nikt się nie spodziewał, że modelka i piłkarz rozstaną się jeszcze przed narodzinami dziecka! Tym bardziej szokuje to, że sportowiec jest już w nowym związku.  Zobacz także:  Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna Uczestniczka "Top model" nie ukrywa w mediach, że jest załamana całą sytuacją, a najbardziej nie może znieść tego, że Kuba znalazł już sobie inną dziewczynę. Miała jeszcze nadzieję, że po urodzeniu syna Oliwiera wrócą do siebie, ale kiedy dowiedziała się o nowym związku Rzeźniczaka, zdała sobie sprawę, że jest to już niemożliwe.  Magda Stępień ostro o byłym partnerze! Magda Stępień wczoraj podzieliła się z fanami niezwykle szczerym i przejmującym wyznaniem o samotnym macierzyństwie. Wyznała, że ostatnie dni były dla niej bardzo trudne: Ostatnie dni to był jakiś HARDCORE. Gorączka 40 stopni, zapalenie piersi i ja sama z...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik