Internauci byli bezlitośni dla Magdy Mołek i Małgorzaty Kożuchowskiej
YouTube/W MOIM STYLU Magda Mołek
Newsy

Internauci bezlitośni po wywiadzie Magdy Mołek z Małgorzatą Kożuchowską: "Chyba się nie lubicie"

Magda Mołek ostro zareagowała na krytykę jej wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską w programie "W moim stylu". Co zarzucili im widzowie?

Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu Magdzie Mołek w związku z premierą filmu "Zołza", w którym gra główną rolę. Rozmowa miała promować film, ale też Małgorzata Kożuchowska nie stroniła od tematów prywatnych - mówiła o synku, późnym macierzyństwie. Mimo to fani mieli wrażenie, że Mołek wciąż wbija swojej rozmówczyni drobne szpileczki. Wytykano im dziwne zachowanie, w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów krytyki. Czy słusznie? Magda Mołek zdecydowała się na mocną odpowiedź!

Ida Nowakowska zagrała w filmie z Małgorzatą Kożuchowską! Jak wspomina współpracę z aktorką?

Magda Mołek odpowiada na krytyczne komentarze po wywiadzie z Małgorzatą Kożuchowską 

Magda Mołek przez lata związana była z telewizją, jednak w 2019 roku podjęła radykalną decyzję i zaczęła rozwijać karierę w internecie. Jej kanał na YouTubie cieszy się popularnością, a goszczące w nim gwiazdy często decydują się na pełne szczerości wyznania. Nie brakuje w nim mocnych wyznań i łez - tak było podczas wywiadu z Dorotą Szelągowską, która przyznała się do brania leków antydepresyjnych czy z Barbarą Kurdej-Szatan, gdy aktorka w trakcie rozmowy rozpłakała się. Tym razem gościem dziennikarki była Małgorzata Kożuchowska promują film "Zołza". I o ile po wywiadzie z Barbarą Kurdej-Szatan użytkownicy mocno zarzucali Mołek, że rozmowa była "przelukrowana", to odcinek z Kożuchowską wywołał skrajnie inne emocje. Zdaniem fanów Magda Mołek była zbyt kąśliwa w stosunku do swojej rozmówczyni.  Niektórzy zaś stwierdzili, że gwiazdy za sobą nie przepadają. 

- Niestety ciężko się słucha, rozmowa, jak z karierowiczką, pracoholiczką, o sławie i kasie. Tutaj zwykle doceniam szczere wywiady, gdzie poznajemy rozmówcę, jako człowieka…

- Bardzo lubię i cenię Panią Małgosię Kożuchowską, ale coś czuję, że między P. Magdą, a P. Małgosią nie „kliknęło”. Od dłuższego czasu oglądając ten format widzę, że P. Magda jest bardziej czuła dla swoich innych gości. Natomiast tutaj tego nie czuję

- Bardzo źle się oglądało ten wywiad. Miałam wrażenie że P. Kożuchowska nie czuła się komfortowo, ponieważ nie patrzyła w ekran.

- Jakie to było przykre, odnoszę nieodparte wrażenie, że chyba się nie lubicie. Tylko nie rozumiem po co na siłę umawiać się na rozmowę? Od razu widać każdą wbitą przez P. Mołek szpilę!! - grzmią fani. 

Małgorzata Kożuchowska była gościem programu Magdy Mołek
YouTube/W MOIM STYLU Magda Mołek

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem! Jaś w tym roku skończy 8 lat

Magda Mołek postanowiła odpowiedzieć na negatywne komentarze. W ostrych słowach odniosła się do krytyki rozmowy z Małgorzatą Kożuchowską. 

Mam wiadomość dla wszystkich, którzy „twierdzą” że widzą coś innego, niż jest:

- nie musisz tu być

- nie chcesz zrozumieć i wesprzeć, idź na spacer

- nie możesz się opanować, by wywalić w komentarzu swoją frustrację, idź na spacer

- nie podoba Ci się a) patrzenie w podłogę b) prowadzenie rozmowy c) wygląd osób, które tu występują, idź na spacer.

NIKT tu nigdy nie był na siłę, ani dlatego, że musiał/a. A Ty? Ty też masz wybór. Nie czujesz się tu dobrze? Wiesz co masz robić - napisała w opisie wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską. 

Małgorzata Kożuchowska była gościem w programie Magdy Mołek
YouTube/W MOIM STYLU Magda Mołek

Część widzowie wzięła w obronę obie panie i zostawiła w komentarzach wiele ciepłych słów: 

- Dwie mądre i piękne kobiety, których zawsze chętnie się słucha

- To była wspaniała rozmowa!

- Moim zdaniem ciekawa, szczera rozmowa. Ukazuje Panią Małgosię taką prawdziwą

- Super rozmowa. Małgośka świetna jak zawsze! Uwielbiam! Magdalena żadnych szpilek nie wbija

Magda Mołek dość szybko zareagowała na negatywne komentarze, jednak Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się nie komentować sprawy. Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej. 

Małgorzata Rozenek i Magda Mołek na planie programu W roli głównej
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się przed kamerami. Przypominamy, o co poszło!
Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się przed kamerami. Przypominamy, o co poszło!

Pamiętacie, o co przeszłości poróżniły się Małgorzata Rozenek i Magda Mołek? Między gwiazdami TVN doszło wówczas do ostrego spięcia, które teraz postanowiły sobie wyjaśnić na wizji! Cztery lata temu Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Niestety, w trakcie wywiadu doszło do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między gwiazdami. Magda Mołek pytała m.in. o wiek  Małgorzaty Rozenek, co prowadząca "Perfekcyjną panią domu" uznała na złośliwość. Prowadząca show próbowała również dowiedzieć się, czy Rozenek czuje się upokorzona sprzątając w swoim programie. Reakcja Małgosi była wówczas bardzo stanowcza!  Nie, czuję teraz, bo teraz ty próbujesz to, mam wrażenie, zrobić- odpowiedziała wówczas wyraźnie zirytowana Małgorzata Rozenek.  Teraz gwiazda znów pojawiła się w programie Magdy Mołek i wyjaśniła, dlaczego tak zareagowała na pytania koleżanki z TVN!  Małgorzata Rozenek i Magda Mołek pogodziły się na wizji Po czterech latach od emisji odcinka "W roli głównej" z Małgorzatą Rozenek, gwiazda TVN znów pojawiła się w programie prowadzonym przez Magdę Mołek. Żona Radka Majdana wyjaśniła, dlaczego tak stanowczo zareagowała wówczas na pytania prowadzącej show.  Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię "o co mi wtedy chodziło?". To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl "dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?", mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej...

Będzie drugi sezon "Drugiej Szansy"
Seriale
Będzie kolejny sezon "Drugiej Szansy"?! TVN już podjął decyzję
Będzie kolejny sezon "Drugiej Szansy"?! TVN już podjął decyzję

Będzie drugi sezon serialu z Małgorzatą Kożuchowską "Druga szansa" w TVN! Jak podają wirtualnemedia.pl stacja jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności, dlatego też planuje już kolejną serię. Czy aktorka może więc otwierać szampana? Powstanie kolejny sezon Drugiej Szansy? "Drugą Szansę" ogląda średnio 2,3 mln osób, co daje produkcji powody do myślenia nad kolejnym sezonem. W rozmowie z portalem Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, zapewnia, że trwają rozmowy: "Druga szansa" rzeczywiście bardzo dobrze się ogląda, i to zarówno w TVN, jak i Playerze. To jeszcze nie jest czas na decyzje o kontynuacji, ale patrząc na wyniki pierwszych trzech odcinków nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli zrezygnować z tego serialu - przekonuje. Przygody agentki gwiazd, Moniki Boreckiej (w tej roli świetna Małgorzata Kożuchowska) przyciągają masę widzów. Wy również oglądacie ten serial?   Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska zagrała w Drugiej szansie i mówi: "Czy mogę marzyć o czymś więcej?" WIDEO   Małgorzata Kożuchowska gra główną rolę w serialu TVN. Serial Druga Szansa jest hitem! Oglądacie serial TVN z Małgorzatą Kożuchowską?

Małgorzata Kożuchowska w sukience Bunny The Star
Instagram
Newsy
Sekret serialu "Rodzinka.pl": To nie Małgorzata Kożuchowska miała grać Natalię! Zaskakujące wyznanie producentki serialu
Która gwiazda miała zagrać Natalię Boską w "Rodzince.pl"? Po latach od premiery producentka hitu TVP zdradziła, że początkowo to wcale nie Małgorzata Kożuchowska miała otrzymać główną rolę w serialu!

Niestety mamy złą wiadomość dla fanów serialu "Rodzinka.pl" - serial po latach zniknie z anteny TVP2. Okazuje się, że serial skrywa wiele tajemnic... w tym jedną - najgorętszą! Okazuje się, że początkowo to nie Małgorzata Kożuchowska miała zagrać Natalię Boską w "Rodzince.pl" . A kto? Po latach od premiery producentka hitu TVP zdradziła, że początkowo to wcale nie Kożuchowska miała otrzymać główną rolę w serialu!  Pierwszy odcinek "Rodzinki.pl" został wyemitowany wiosną 2011 roku. Od tamtej chwili minęło ponad osiem lat i dziś chyba nikt nie wyobraża sobie serialu bez Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Adama Zdrójkowskiego, Macieja Musiała i Mateusza Pawłowskiego. Okazuje się jednak, że początkowo to nie Małgorzata Kożuchowska a inna aktorka miała dostać rolę w "Rodzince.pl"! Która? Która aktorka miała zagrać w "Rodzince.pl"? Producentka serialowych hitów, w tym "Rodzinki.pl, w rozmowie z portalem plejada.pl zdradziła, jak początkowo miała wyglądać obsada serialu o rodzinie Boskich. Okazuje się, że Natalię miała zagrać... Agnieszka Dygant! Dlaczego aktorka jednak występuje w serialu TVP? (...) Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl"- producentka Dorota Kośmicka-Gacke zdradziła w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla plejada.pl.  Producentka "Rodzinki.pl" zdradziła jeszcze jedną zaskakującą historię! Wiecie dlaczego telewizyjna rodzinka ma nazwisko Boscy? Wszystko dzięki...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik