Dorota Szelągowska o trudnej sytuacji przyjaciół z Ukrainy
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Dorota Szelągowska w szczerym wyznaniu. Gwiazda TVN bierze leki antydepresyjne. Dlaczego?

Dorota Szelągowska w wyjątkowej rozmowie z Magdą Mołek poruszyła bardzo osobiste tematy i nie ukrywa, że bierze leki antydepresyjne, aby zapanować nad emocjami... Co dokładnie zdradziła na ten temat?

Dorota Szelągowska udzieliła wyjątkowego wywiadu Magdzie Mołek. W popularnym cyklu dziennikarki "W moim stylu" gwiazda opowiedziała nie tylko o swoich związkach, finansach, pracy, ale poruszyła też temat swojego samopoczucia i zdradziła, że od jakiegoś czasu bierze leki antydepresyjne. 

"Dzięki temu jakoś te emocje się nie wylewają" - mówi wprost Dorota Szelągowska. Co jeszcze powiedziała projektantka w poruszającej rozmowie?

Największe metamorfozy 2022 roku. Szelągowska, Musiał, Martyniuk, ale spójrzcie na Roxie Węgiel!

Dorota Szelągowska zdradziła, dlaczego przyjmuje leki antydepresyjne

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych projektantek. Jej imponujące wnętrzarskie metamorfozy można oglądać w wielu programach TVN. Prywatnie córka Katarzyny Grocholi trzykrotnie wychodziła za mąż, ale każde z małżeństw kończyło się rozwodem. Teraz Dorota Szelągowska pojawiła się w programie Magdy Mołek "W moim stylu" i podczas szczerej, poruszającej rozmowy opowiedziała na najbardziej osobiste pytania. Gwiazda TVN nie ukrywa, że w ostatnim czasie zdecydowała się odzyskać kontrolę nad swoim życiem i zaczęła od kilku postanowień:

- Postanowiłam ostatnio odzyskać kontrolę nad własnym życiem, a uważam, że tylko wtedy mam kontrolę, kiedy mogę sobie ufać, a mogę sobie ufać, kiedy wykazuję się silną wolą, czyli robię rzeczy, które sobie postanowiłam. Postanowiłam na przykład 10 minut ćwiczyć codziennie na orbitreku i nie zaczynać dnia od kawy i od papierosa

To nie wszystko! Dorota Szelągowska, która już wcześniej mówiła o atakach paniki teraz przyznała, że chcąc utrzymać emocje na wodzy przyjmuje leki antydepresyjne:

- Dobrze, że biorę inhibitory zwrotne serotoniny, bo dzięki temu jakoś te emocje się nie wylewają - powiedziała wprost Dorota Szelągowska po komplementach Magdy Mołek.

Zobacz także: Adam Sztaba dostał "rozwód kościelny" z Dorotą Szelągowską. Potem wziął drugi ślub z żoną, Agnieszką!

Dorota Szelągowska o swoich związkach

Podczas rozmowy Magdy Mołek z Dorotą Szelągowską pojawił się też temat relacji męsko-damskich. Projektantka otwarcie przyznaje, że nie do końca odnajduje się w związkach i zdecydowała się na zaskakujące porównanie:

- Mam takie poczucie, że ja niespecjalnie umiem w związki. I jakoś tak jest, nie wiem, że całe życie żyłam trochę jak współlokatorka. Najpierw z moją mamą, potem w moim najdłuższym związku w życiu. Ja się zastanawiam, czy ja potrafię dzielić z kimś życie.

Gwiazda programów wnętrzarskich nie ukrywa, że choć czasem czuje się samotna, nie zamierza szukać na siłę i dodaje szczerze "poczekam sobie".

- Nie lubię niedzieli na przykład, bo niedziela jest takim momentem, kiedy czuję samotność. Ale z drugiej strony bardzo lubię swoje samostanowienie. Jakąś tęsknotę na pewno w sobie mam, ale też nie zabiegam i nie poszukuję. Od 16. roku życia zawsze byłam w związku. Nigdy w życiu nie byłam na randce, ale poczekam sobie.

Dorota Szelągowska zerka na bok
VIPHOTO/East News

Dorota Szelągowska szczerze o swojej sytuacji finansowej

W wywiadzie z Magdą Mołek Dorota Szelągowska opowiedziała też o swojej pracy i finansach. Projektantka nie ukrywa, że jest w dobrej sytuacji finansowej i na wiele rzeczy może sobie pozwolić, ale widzi też minusy takiej sytuacji.

- Mam pracę, która jest moją pasją i daje mi pieniądze. Nie muszę się martwić o pieniądze. I mam niezależność. Uważam, że niezależność finansowa jest bardzo ważna. - mówi wprost Dorota Szelągowska i dodaje: Tak naprawdę dobrobyt jest mieczem obosiecznym. Z jednej strony jest coś fenomenalnego w tym, że masz ochotę gdzieś wyjechać, to po prostu kupujesz bilet i wyjeżdżasz. Albo masz ochotę coś kupić, to po prostu to kupujesz. Ale z drugiej strony to kastruje z marzeń, bo sobie je spełniasz. (...) Pieniądze dają dużo rzeczy, ale tego ci nie dadzą. Mogą dać ci wolność, a wolność to jest odwaga do tego, żeby być może robić różne kroki. Dobrobyt zamyka w pewnej klatce przyzwyczajeń i potem lęku, że w inny sposób sobie nie poradzisz

Dorota Szelągowska szuka pracownika. Ile płaci?
ADAM JANKOWSKI/REPORTE

Całą rozmowę Magdaleny Mołek z Dorotą Szelągowską znajdziecie tutaj:

 

Dorota Szelągowska na konferencji TVN
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Dorota Szelągowska o nerwicy lękowej: "Byłam na totalnym dnie". Jak udało jej się wygrać z chorobą?
Przez lata cierpiała na nerwicę lękową. Choroba zawładnęła jej życiem tak, że Dorota Szelągowska przestała wychodzić z domu. Jak pokonała swoje demony?

Jej programy o spektakularnych metamorfozach wnętrz od dawna cieszą się olbrzymią popularnością! Jednak największych zmian na przestrzeni ostatnich lat Dorota Szelągowska dokonała w swoim życiu. Po wielu latach trudnej walki projektantka uporała się z nerwicą lękową, która uniemożliwiała jej normalne funkcjonowanie. W wywiadzie dla "Party" opowiedziała jak udało się jej wygrać z chorobą i dlaczego zdecydowała się o niej mówić głośno! Dorota Szelągowską walczyła z nerwicą lękową W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" udowadnia, że ma głowę pełną pomysłów, a z najtrudniejszych i najbardziej zniszczonych wnętrz potrafi wyczarować wnętrzarskie perełki! Na ekranie Dorota Szelągowską jest uśmiechnięta, tryska poczuciem humoru i sprawia wrażenie, jakby słowo niemożliwe dla niej nie istniało! Nic więc dziwnego, że dla wielu osób jest inspiracją. W rozmowie z "Party" projektantka zdradziła, że wcale nie uważa się za osobę wyjątkową! Powód? Twierdzi, że żyje swoim życiem i... niczego specjalnego nie robi. Może tylko to, że mówię o swoich problemach głośno i daję ludziom przykład, że można sobie z nimi poradzić. W ten sposób spłacam wobec nich dług, bo tylko dzięki nim jestem tu, gdzie jestem – mówi Szelągowska. Zobacz także:  Bal Fundacji TVN: Dorota Szelągowska coraz szczuplejsza! Wygląda jak gwiazda Hollywood [ZDJĘCIA]  Co miała na myśli? Niedawno Dorota Szelągowska wyznała, że przez ponad dekadę zmagała się z nerwicą lękową! Gwiazda zdecydowała się mówić o swojej chorobie głośno, żeby pomóc innym ludziom, którzy również zmagają się z problemami psychicznymi i pokazać, że mogą one dotknąć każdego! Okazuje się, że choroba tak zawładnęła życiem Szelągowskiej, że gwiazda TVN niemal w ogóle nie opuszczała swojego domu i przez ostatnie ponad 10 lat...

Dorota Szelągowska okradziona. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc
East News/VIPHOTO
Newsy
Dorota Szelągowska została okradziona. Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc
Weekend dla Doroty Szelągowskiej nie należał do beztroskich i udanych. Gwiazda za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowała, że padła ofiarą oszustów.

Dorota Szelągowska przez lata zyskała sporą sympatię widzów, którzy oglądają jej nowe programy remontowe oraz z zaciekawieniem śledzą ją za pośrednictwem Instagrama. Tym razem projektantka wnętrz opublikowała w swoich mediach społecznościowych emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że padła ofiarą złodziei.  - Ukradli, zabrali - pisze rozemocjonowana.  Bezradna gwiazda TVN poprosiła fanów o pomoc. Co się stało?  Dorota Szelągowska okradziona! Na Facebooku Doroty Szelągowskiej pojawił się wpis, w którym poinformowała, że została okradziona. Projektantka wyjaśniła, że weekend nie upłynął jej na beztroskim odpoczynku, a na próbach odzyskania swojej własności. Okazuje się, że gwiazda TVN padła ofiarą hakerów, którzy ukradli jej konto na Instagramie.  - Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na instagramie - ukradli, zabrali. Instagram - help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. - napisała.  Zobacz także:  Dorota Szelągowska w szczerym wyznaniu. Gwiazda TVN bierze leki antydepresyjne. Dlaczego? Media społecznościowe z roku na rok rozwijają się coraz szybciej i są dla użytkowników ważnym medium w komunikacji - gwiazdy w ten sposób mogą na bliżej swoich fanów. Nie jest bowiem tajemnicą, że Instagram jest również miejscem promocji marki osobistej oraz reklam znanych firm. Nic dziwnego, że Dorota Szelągowska ubolewa nad utratą budowanej przez lata społeczności - na jej instagramownym profilu obserwowało ją aż 878 tysięcy użytkowników. Dlatego też zwróciła się o pomoc do internautów.  - Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!!!! - poprosiła obserwatorów o pomoc. ...

Dorota Szelągowska w okularach
TV-Show
Dorota Szelągowska wyznała w telewizji, że jej ojczym był pedofilem. Jak na jej słowa zareagowała Katarzyna Grochola?
Dorota Szelągowska wyznała w telewizji, że jej ojczym był pedofilem. Jak na jej słowa zareagowała Katarzyna Grochola?

Dorota Szelągowska w programie Magdy Mołek zdradziła tajemnicę z przeszłości jej rodziny. Kilka lat temu jej mama Katarzyna Grochola była związana z mężczyzną, który po pewnym czasie okazał się alkoholikiem i pedofilem. Zwierzenia Szelągowskiej o ojczymie poruszyły ludzi. Wywołały też falę komentarzy w internecie . Magazyn "Flesz" zapytał Dorotę Szelągowską o to, czy nie żałuje, że zdobyła się na taką szczerość? I czy mama nie ma do niej teraz o to pretensji? Nie żałuję. Każdy, kto obejrzał wywiad, a nie tylko tytuły w brukowcach wie, jaki był jego sens. Z domu wyniosłam to, że o rzeczach trudnych można mówić głośno. Bardzo kocham moją mamę, byłyśmy i jesteśmy ze sobą blisko – mówi „Fleszowi” Szelągowska. Katarzyna Grochola stanęła w obronie córki. Wytłumaczyła, że rozstała się z partnerem, gdy zaniepokoiły ją pierwsze sygnały. Podkreśliła, że jej córka nie była molestowana przez ojczyma. Podziwia Dorotę Szelągowską za to, że odważyła się głośno mówić o "niewygodnych tematach". Między mamą, a córką nie ma konfliktu, co niektórzy podejrzewali. Dorota Szelągowska pojawiła się niedawno na promocji najnowszej książki Katarzyny Grocholi "Przeznaczeni". Jedyne, czego obie - ona i mama mogą dziś żałować to tego, że wyznanie Doroty zostało potraktowanie zbyt powierzchownie. W telewizji wszyscy są idealni. Ja jestem uśmiechniętą Dorotą, pełną energii, spełniającą marzenia bohaterów mojego programu. Chciałam pokazać, że za tym stoi prawdziwy człowiek, a nie plastikowa postać. Jeśli za sprawą moich słów ktokolwiek poczuł nadzieję, że z takimi problemami można sobie poradzić, to było warto. Dostałam mnóstwo e-maili z podziękowaniami, a to znaczy dla mnie więcej niż fala hejtu - mówi w rozmowie z "Fleszem" Dorota Szelągowska. Dorocie przybywa ostatnio fanów. Również jej kariera w TVN rozwija...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik