księżna Kate, książę William księżna Kate, książę William księżna Kate książę William, księżna Kate księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
księżna Kate, książę William
East News
1/5
księżna Kate, książę William
East News

 

Do narodzin trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama pozostały dwa miesiące. Zgodnie z oficjalną informacją, którą do wiadomości publicznej podało biuro prasowe Pałacu Buckingham, kolejny potomek brytyjskiej rodziny królewskiej przyjdzie na świat w kwietniu. Poza datą porodu księżnej Kate, niewiele wiemy na temat maleństwa. Choć księżna jest obecnie już w 6. miesiącu ciąży, to nadal nie wiadomo, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Przez brytyjskie media przetacza się mnóstwo spekulacji na ten temat, z których wynika, że ponoć w kwietniu powitamy na świecie małą księżniczkę. Jednak pojawiają się również doniesienia, że mogą to być bliźnięta.

 

Zobacz też: Odważny wzór, mocny kolor, a do tego ciążowe krągłości! To mogło zakończyć się wpadką! Ale nie w przypadku księżnej Kate!

 

Pojawiają się również pierwsze zakłady na temat imienia trzeciego dziecka Kate i Williama! Jedno z nich zdecydowanie wybija się na prowadzenie.

 

Polecamy: Zimowa wyprawka dla noworodka – ubranka, kocyki, kosmetyki i akcesoria

2/5
księżna Kate, książę William
East News

Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich ciąż księżnej Kate, obłożenie przeżywają zakłady bukmacherskie. Brytyjczycy obstawiają, jakie imię otrzyma trzecie dziecko książęcej pary. W brytyjskiej rodzinie królewskiej tradycją jest, że imiona powtarzają się do kilka pokoleń. Zainteresowani tematem, wnikliwie przeanalizowali drzewo genealogiczne Windsorów, w wyniku czego wytypowano kilka propozycji imion.

3/5
księżna Kate
East News

Według informacji portalu newshub.co.nz, wśród najbardziej prawdopodobnych imion padają: Victoria, Elizabeth, James, Henry i Philip. Jednak mówi się, że niemal pewniakami są: Alice i Albert.

 

Zobacz: Rodzeństwo bez rywalizacji - porady jak wychowywać dzieci 

4/5
książę William, księżna Kate
East News

Biorąc po uwagę informacje zagranicznych mediów, że księżna Kate prawdopodobnie urodzi dziewczynkę, można przypuszczać, że trzecie dziecko Kate i Williama otrzyma imię Alice. W zakładach bukmacherskich zdecydowanym liderem jest właśnie to imię.

5/5
księżniczka Charlotte, księżna Kate, książę William, książę George
ONS

Płeć i imię trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama - podobnie jak w przypadku narodzin poprzednich potomków - prawdopodobnie poznamy dopiero po przyjściu na świat maleństwa. Przypomnijmy, że para wychowuje już 2,5-letnią księżniczkę Charlotte i 4,5-letniego księcia George'a.