księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
księżna Kate
East News
1/6
księżna Kate
East News

 

Niewiele ciężarnych odważyłoby się na taką stylizację! Mocny wzór dużej pepitki w połączeniu z intensywnym odcieniem czerwieni brzmi przerażająco? Z pewnością, jeśli nie jest się księżną Kate. ;) Żona księcia Williama zwykle wybiera stonowane kolory i wzory, jednak w czasie wizyty w Szwecji pokazała się w płaszczu, którego kompletnie się po niej nie spodziewaliśmy. Tym bardziej, że "trudny" wzór i kolor to nie lada odwaga w przypadku przyszłej mamy ze sporym ciążowym brzuszkiem! Jednak księżna Kate, która jest obecnie w 6. miesiącu ciąży, jak zwykle wybrnęła z sytuacji po mistrzowsku!

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Jak jej się to udało? Sprawdźcie na następnych stronach!

 

Polecamy: KSIĘŻNA KATE PONOWNIE Z POLSKĄ TOREBKĄ ZA MNIEJ NIŻ 200 ZŁ! JAKA TO MARKA?

2/6
księżna Kate
East News

Sekretem udanej stylizacji księżnej Kate jest prosty fason płaszcza, który zrównoważył odważny deseń i kolor. Sprawdziliśmy - płaszcz księżnej pochodzi z kolekcji jednej z ulubionych projektantek księżnej Catherine Walker. Przyszła mama wyglądała w nim rewelacyjnie!

3/6
księżna Kate
East News

Każda stylizacja księżnej Kate jest szeroko komentowana na całym świecie. Szczególnie teraz, kiedy księżna jest w ciąży, jest pod baczną obserwacją stylistów i redaktorów modowych.

4/6
księżna Kate
East News

Księżna Kate po raz trzeci zostanie mamą w kwietniu tego roku. Na razie nie jest znana płeć dziecka. Zobaczcie więcej zdjęć przyszłej mamy na kolejnych stronach!

5/6
księżna Kate
East News
6/6
księżna Kate
East News