Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ilona Felicjańska o Annie Samusionek
Akpa
Newsy

Felicjańska do Samusionek: Stań się lepszą osobą

Ilona poucza salonową koleżankę

Ilona Felicjańska lubi co jakiś czas komentować show-biznesowe wydarzenia, szczególnie w chwilach kiedy wzmianki prasowe na jej temat to rzadkość. Tym razem celebrytka pod lupę wzięła głośną ostatnio aferę z udziałem Anny Samusionek i jej córki oddanej do domu dziecka. (czytaj więcej)

Była modelka korzystając z okazji i chwili dla lansu udzieliła koleżance z salonów kilku cennych rad. W końcu Ilona to ekspert w dziedzinie czarnego pr-u.

Nie znam sytuacji Pani Anny Samusionek i nie zamierzam wydawać na ten temat żadnych ocen. Tym bardziej że sama wielokrotnie byłam narażona na nieprzyjemności związane z niekompetencją i manipulacją jakie panują w mediach. Przy okazji mojej sprawy rozwodowej, kiedy dla dobra moich dzieci zgodziłam się na warunek byłego męża iż miejsce stałego pobytu dzieci będzie przy ojcu media uporczywie powtarzały NIEPRAWDZIWĄ informację iż zostały mi odebrane PRAWA RODZICIELSKIE, co nigdy nie miało miejsca. Jedynym komentarzem z mojej strony w tej sprawie może być zdanie: „Chcesz lepszego świata? Zajmij się swoimi sprawami i stań się lepszą osobą. To najlepsze co możesz zrobić żeby świat był lepszy.”


Jak na razie Anna Samusionek wystosowała oświadczenie do mediów z błędem ortograficznym. Powinna posłuchać uwagi Felicjańskiej? Podniesie ją na duchu?Tak szalała na urodzinach Anna Samusionek:

Anna Samusionek chce odzyskać córkę
ONS
Newsy
Samusionek umiera z tęsknoty za córką. Znalazła nową współlokatorkę
Bez Andżeliki jest jej bardzo smutno

Sprawa córki Anny Samusionek i perypetie dziewczynki to jedna z najgłośniejszych afer w polskim show-biznesie, w którą kiedykolwiek byli zaangażowani celebryci i ich rodziny. Andżelika przebywa obecnie pod opieką ojca, podczas gdy jej matka nie przestała brylować na salonach. Mimo to, zapewniała wielokrotnie o tym, że los córki jest dla niej niezwykle ważny. Przypomnijmy: Samusionek zabrała głos w sprawie córki. Jaka z niej troskliwa mama Jeszcze we wrześniu ma odbyć się kolejna rozprawa w sądzie, podczas której Samusionek chce wywalczyć przynajmniej część praw do opieki nad córką. Znajomi aktorki twierdzą, że upływ czasu sprawił, iż Anna zrozumiała, jak bardzo brakuje jej Andżeliki i w jej życiu zagościł ogromny smutek i poczucie straty. Stara się wprawdzie z nią regularnie kontaktować, ale rzadko ma pewność, że ich rozmów nie kontroluje ojciec dziecka.   Smutno jej bez Andżeliki. Każdego dnia zagląda do jej pustego pokoju i płacze. Nie marnuje żadnej okazji, by skontaktować się z córką, ale tylko wtedy, kiedy ma pewność, że nie kontroluje tego ojciec. Takich momentów jest jednak niewiele - czytamy w "Rewii". Samusionek postanowiła iść o krok dalej i chcąc przekonać sąd, że córka może do niej wrócić, poprosiła swoją matkę, aby ta z nią zamieszkała. Miałby to być gwarant tego, że Andżelika będzie miała zapewnione odpowiednie warunki.   Smutek i tęsknota za ukochaną Andżeliką są tak silne, że Anna poprosiła swoją mamę, by ta na stałe zamieszkała w jej domu w warszawskiej Białołęce. Kobieta bez wahania zgodziła się - donosi tygodnik. Myślicie, że może być już za późno na takie kroki? Zobacz: List córki Samusionek do mediów wzbudził sporo emocji. Teraz głos zabrał jej ojciec Anna Samusionek promuje buty:

Samusionek straciła kontrakt z Avonem
ONS
Newsy
Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką
Nie zobaczymy jej w obiecanej kampanii

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem wielkiej afery z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy toczą publiczną walkę o opiekę nad ich córką, Andżeliką . Aktorka do tej pory milczała, ale w końcu zabrała głos w telewizji - nie zabrakło łez. Przypomnijmy: Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Wielu zastanawiało się, czy zawirowania w życiu prywatnym wpłyną na karierę celebrytki i jej zaszkodzą w realizowaniu kolejnych projektów czy publicznym bywaniu, z którego Samusionek słynie. Póki co, celebrytka omija konsekwentnie pierwsze imprezy w sezonie. Kilka tygodni temu Samusionek wzięła udział w zdjęciach do kampanii społecznej Avon, która miała dotyczyć przemocy w rodzinie i walki z rakiem - wystąpiły w niej też Aneta Zając , Anna Wyszkoni i Anna Nowak-Ibisz (zobacz: Zając, Wyszkoni i Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon ) . Anna Samusionek miała wystąpić w akcji przeciwko przemocy w rodzinie, ale jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka straciła kontrakt z uwagi na zamieszanie wokół jej życia prywatnego, która odbiera jej wiarygodność w tego typu kampanii. Myślicie, że przez skandal w życiu prywatnym Anna Samusionek będzie zmuszona zawiesić swoją karierę w mediach? Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!   Kulisy kampanii społecznej Avon:

Anna Samusionek córka
ONS
Newsy
Szef o Samusionek: Urządzała córce psychiczne piekło
Prezes fundacji ujawnia szokujące fakty

Od tygodnia prasa brukowa i serwisy internetowe żyją głośną już sprawą córki Anny Samusionek , która po tym jak aresztowano jej ojca trafiła do domu dziecka. Podobno 11-letnia Andżelika uciekła kilka miesięcy temu od matki do Krzysztofa Zubera , gdyż ta źle ją traktowała. Aktorka wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Zobacz: "Niszczą moje dziecko" Przez ostatnie dni sprawę zbadał tygodnik "Wprost". A artykule pt. "Teatr nienawiści" przytaczane są wypowiedzi znajomych i współpracowników Samusionek, którzy od wielu lat są świadkami jej relacji z córką. Najmocniejsze słowa na temat traktowania małej Angeliki wypowiada Marek Szambelan , prezes fundacji Razem Lepiej, w której niegdyś pracowała Anna. - Nie mogłem patrzeć jak przez lata wykorzystywała dziecko do zemsty na byłym mężu. Urządzała córce psychiczne piekło . Nie mogła pracować dłużej w fundacji, która przecież przeciwdziała przemocy. Szambelan przedstawił też swoje stanowisko w całej sprawie: To granda, że sąd pozbawił Angelikę wolności zamykając ją w takiej placówce. Żądamy zmiany decyzji w trybie pilnym i wypuszczenia dziewczynki, umieszczenia przy ojcu . Skoro dziecko ostatnie trzy miesiące było z tatą, to dlaczego ma z nim nie zostać do rozstrzygnięcia procesu? Autorka artykułu informuje przy okazji, że pomimo wielokrotnych prób kontaktu z Anną Samusionek, dostała tylko odpowiedź przez SMS: - Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie życzę żadnej matce bólu, jaki odczuwam na myśl, co dzieje się z moją ukochaną córeczką . Nie jestem winna tej sytuacji. Ze swojej strony robię wszystko by mogła wrócić do normalności. Jednak to, co gotują nam tabloidy, goniący mnie paparazzi, z pewnością tego nie ułatwia . I kto w tym wszystkim ma rację? Zobacz: Dramatyczny apel Angeliki: "Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!"...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner