Kinga Preis o zarobkach na reklamie

Kinga Preis zarobiła na reklamie fortunę! "Kiedyś weszłam na konto i była tam suma, jakiej..."

Kinga Preis o zarobkach na reklamie

Kinga Preis zdradziła, czy była zadowolona z wynagrodzenia za reklamę pewnej telefonii komórkowej! Aktorka udzieliła pierwszy raz od dawna tak szczerego wywiadu na temat posiadania pieniędzy i wartości materialnych w magazynie "Twój Styl"! Gwiazda wyznała, że długo czekała na przelew za udział w spocie:

Długo na nie czekałam, kilka miesięcy, ale kiedyś weszłam na konto i była tam suma, jakiej nigdy dotąd nie widziałam... I wtedy: uff!

Kinga Preis o wynagrodzeniu za reklamę

Gwiazda wyznała, że jak w końcu przelew znalazł się na jej koncie to poczuła ulgę. Ze słów Kingi Preis można wywnioskować, że kwota ta była nie mała, bo szczęście było ogromne! Po zobaczeniu wynagrodzenia aktorka zastanawiała się nawet nad budową domu:

To nie była kwota, dzięki której mogę zostać rentierem, ale pamiętam jak pomyślałam: może jednak zbudować dom? Bo marzymy z Piotrem o domu, żeby usiąść na tarasie i popatrzeć w przestrzeń, a nie na tramwaje jadące tuż przed nosem. Tylko ja nie chcę podporządkowywać mojego życia temu, że co miesiąc muszę mieć cztery tysiące złotych na spłatę kredyt. I bać się, że kiedyś przeciągnę kartę, a na ekranie pokaże się wyrok: "Brak środków". 

Podoba Wam się reklama z Kingą Preis?

 

Zobacz: Kinga Preis kupiła sweter za 6 tysięcy złotych! Czy żałuje?

 

Kinga Preis zdradziła, czy wynagrodzenie za reklamę było duże.

Kinga Preis
ons.pl

Aktorka chciała nawet budować dom!

Kinga Preis

Więcej na temat Kinga Preis
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36