Iga Lis i Taco Hemingway chcą już założyć rodzinę? Niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia o zaręczynach pary. Córka Kingi Rusin postanowiła odnieść się do tych informacji. Czy fani mogą już świętować tę radosną nowinę?

Reklama

Zobacz także: Czułości Igi Lis i Taco Hemingwaya na romantycznym spacerze. Ależ oni się kochają!

Iga Lis odpowiedziała na doniesienia o zaręczynach

Iga Lis i Taco Hemingway są parą od 2018 roku. Zakochani nie afiszują się w mediach społecznościowych i raczej rzadko można zobaczyć ich wspólne zdjęcia czy posty na temat związku. Jednak jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", para snuje już poważne plany na przyszłość! Według informatora tygodnika Iga i Taco Hemingway zaręczyli się! Co więcej, para rzekomo chce już w nadchodzące wakacje zalegalizować swój związek.

Wieść o zaręczynach dodatkowo rozgrzała fanów Igi i Filipa, kiedy zobaczyli na palcu córki Kingi Rusin piękny pierścionek! Jednak gdy piękna studentka dowiedziała się, że krążą plotki o jej rzekomych zaręczynach, postanowiła szybko odnieść się do tych pogłosek. Pod wpisem jednego z serwisów dodała komentarz, który już nikomu nie pozostawił złudzeń.

Powyższe informacje są nieprawdziwe - skomentowała Iga Lis

Wygląda na to, że na tak wspaniałe wieści musimy jeszcze trochę poczekać. Najwyraźniej Iga chce się na razie skupić na studiach i nauce. Niemniej jednak bardzo trzymamy kciuki za tę parę!

Zobacz także

Zdjęcie z pierścionkiem na palcu Igi rozgrzało fanów córki Kigni Rusin! Niestety póki co muszą uzbroić się w cierpliwość

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama