Taco Hemingway i Iga Lis
Instagram/EastNews

Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się!? Córka Kingi Rusin rozwiała wątpliwości fanów! 

Taco Hemingway i Iga Lis
Instagram/EastNews

Iga Lis i Taco Hemingway chcą już założyć rodzinę? Niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia o zaręczynach pary. Córka Kingi Rusin postanowiła odnieść się do tych informacji. Czy fani mogą już świętować tę radosną nowinę? 

Zobacz także: Czułości Igi Lis i Taco Hemingwaya na romantycznym spacerze. Ależ oni się kochają!

Iga Lis odpowiedziała na doniesienia o zaręczynach

Iga Lis i Taco Hemingway są parą od 2018 roku. Zakochani nie afiszują się w mediach społecznościowych i raczej rzadko można zobaczyć ich wspólne zdjęcia czy posty na temat związku. Jednak jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", para snuje już poważne plany na przyszłość! Według informatora tygodnika Iga i Taco Hemingway zaręczyli się! Co więcej, para rzekomo chce już w nadchodzące wakacje zalegalizować swój związek. 

Wieść o zaręczynach dodatkowo rozgrzała fanów Igi i Filipa, kiedy zobaczyli na palcu córki Kingi Rusin piękny pierścionek! Jednak gdy piękna studentka dowiedziała się, że krążą plotki o jej rzekomych zaręczynach, postanowiła szybko odnieść się do tych pogłosek. Pod wpisem jednego z serwisów dodała komentarz, który już nikomu nie pozostawił złudzeń. 

Powyższe informacje są nieprawdziwe - skomentowała Iga Lis

Wygląda na to, że na tak wspaniałe wieści musimy jeszcze trochę poczekać. Najwyraźniej Iga chce się na razie skupić na studiach i nauce. Niemniej jednak bardzo trzymamy kciuki za tę parę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my, 2019

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Zdjęcie z pierścionkiem na palcu Igi rozgrzało fanów córki Kigni Rusin! Niestety póki co muszą uzbroić się w cierpliwość

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

feelin myself omw to uni

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08