Iga Lis Iga Lis Iga Lis Iga Lis Iga Lis
Iga Lis
1/5
Iga Lis

Od kilku miesięcy Iga Lis jest związana z bożyszczem nastolatek - Taco Hemingwayem. Do tej pory jednak para nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, nie publikuje wspólnych zdjęć na Instagramie, nie mówi też o sobie w wywiadach. Zdjęcia paparazzi są jednak dowodem ich bliskiej relacji, tak samo jak niektóre teksty Taco mówią wiele o tym, co łączy go z Igą. Teraz para przebywa w USA, jednak wciąż na próżno szukać jej wspólnych zdjęć z podróży. Ostatnio jednak Iga opublikowała fotografię, na której uważni fani bez problemu dostrzegli Taco! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Koniec tajemnic! Iga Lis i Taco Hemingway na randce nie odrywali od siebie rąk! To pierwsze takie ZDJĘCIA!

2/5
Iga Lis
Instagram

Ta fotografia wywołała burzę na Instagramie Igi Lis! Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zaprezentowała się w seksownym bikini, ale to cień mężczyzny, robiącego zdjęcie podgrzał atmosferę na jej profilu. Wszyscy fani natychmiast stwierdzili zgodnie, że jest to Taco!

Zobacz: Taco Hemingway wyznał miłość Idze Lis na płycie! "KOCHAM JĄ... Nie cierpi gdy nazywa się ją modelką!"

3/5
Iga Lis
Instagram

Fani natychmiast zaczęli komentować zdjęcie i wyrażać swoje podejrzenia, dotyczące cienia mężczyzny. Niektórzy nie mieli natomiast żadnych wątpliwości i byli przekonani, że to Taco, czyli Filip Szcześniak.

 

Czemu nie oznaczylas osoby na cieniu w tle?

 

I ten Filip robiący zdjęcia jako cień

 

Cień Filipa jak zawsze haha - pisali fani.

 

Zobacz: Tomasz Lis jest wściekły na chłopaka Igi? Taco Hemingway nieźle podpadł dziennikarzowi!

4/5
Iga Lis
Instagram

Ani Taco, ani Iga na razie nie odpowiedzieli na komentarze fanów, ale uważni wielbiciele pary zwrócili też uwagę na fakt, że Taco polubił zdjęcie Igi! ;)

Zobacz: Natalia Szroeder i Iga Lis spotykają się ze znanymi raperami. To jednak nie będą łatwe związki!

5/5
Iga Lis
Instagram
Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway