Trudne związki Szroeder i Lis Iga Lis w jeansowych szortach Opener 2018, Kuba Wojewódzki,Natalia Szroeder, Quebo
Trudne związki Szroeder i Lis
1/3
Trudne związki Szroeder i Lis

 

Natalia Szroeder i Iga Lis spotykają się ze znanymi raperami. To jednak nie będą łatwe związki. Dlaczego?

 

Jeszcze nie tak dawno o obu pisało się, że są singielkami. Dziś wiadomo, że to już nieaktualne. Natalia Szroeder (23) i Iga Lis (18) są szczęśliwie zakochane. W dodatku w mężczyznach, którzy znakomicie się znają! Wykonawczyni hitu „Lustra” spotyka się z Kubą „Quebonafide” Grabowskim, a córka dziennikarskiej pary – Kingi Rusin i Tomasza Lisa – z Filipem Tadeuszem Szcześniakiem, znanym pod pseudonimem Taco Hemingway. Obaj panowie uważani są za jedne z największych gwiazd rodzimego rapu. Mało tego! Przyjaźnią się i stworzyli razem formację Taconafide, która wylansowała jeden z największych hitów ostatnich miesięcy – „Tamagotchi”. Nagrany do niego teledysk w ciągu zaledwie czterech miesięcy doczekał się aż 52 milionów (!) wyświetleń na YouTubie! 

 

Zobacz:  "Szarpią cię, zrywają z ciebie koszulkę" Quebo ma dość popularności! Czy jego związek z Natalią jest zagrożony?

2/3
Iga Lis w jeansowych szortach

A jak wygląda historia ich znajomości z Natalią i Igą?

 

SKRYWANA MIŁOŚĆ

Latem 2017 roku ukazała się płyta Taco - „Szprycer”. Na okładce poza raperem można było zobaczyć blondynkę w charakterystycznej dżinsowej kurtce. Choć twarz dziewczyny była rozmazana, spekulowano, że podobną kurtkę nosi Iga, a namalowana postać jest do niej bardzo podobna. Jeśli wtedy para już się spotykała, z pewnością zrobiła wszystko, by uniknąć paparazzich. Ci przyłapali ich razem dopiero w te wakacje, gdy Iga i Taco wybrali się razem na Open’er Festival do Trójmiasta. Para podobno poznała się przez wspólną znajomą – didżejkę Tycjanę. Ma już też za sobą pierwszy wspólny wyjazd. Jeszcze przed Open’erem raper i modelka wybrali się do Grecji. Nawiązania do nowego związku Taco znajdziemy na jego nowym krążku, gdzie rapuje m.in. o dziewczynie, która wkrótce „osiedli się na wyspie”. Jak wiadomo, w październiku Lis wyjeżdża na studia do Londynu. Czy jej związek raperem przetrwa długą rozłąkę? 

 

3/3
Opener 2018, Kuba Wojewódzki,Natalia Szroeder, Quebo
Instagram

 

Czekali na siebie


O związku Natalii z Quebonafide media po raz pierwszy napisały kilka miesięcy temu. Ponoć raper od dawna starał się o względy piosenkarki, ale kilka razy dostawał od niej kosza. – Szybko się zaprzyjaźnili. Ale kiedy media pisały już o tym, że są razem, w rzeczywistości Natalia nie myślała jeszcze o związku - zdradza znajomy piosenkarki. Muzyk nie dał jednak za wygraną. I zdobył serce wokalistki! Na początku lata ich relacja przestała być tylko przyjacielska. Podczas tegorocznego Open’era widziano oboje romantycznie objętych m.in. na koncercie Nicka Cave’a. Później pojechali razem na wakacje – też do Grecji. 

 

Oba związki czeka teraz czas próby. Iga wyjeżdża do Londynu. Być może jednak Taco tam z nią zamieszka. W jednym z wywiadów zapowiedział bowiem przerwę w karierze, a w stolicy Anglii czuje się jak w domu, bo kiedyś tam mieszkał. Z kolei Natalia i Quebonafide toną w propozycjach koncertowych. Czy znajdą w tym wszystkim chwile dla siebie? Czas pokaże.