Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Na wyspie pełnej miłości pojawiła się nowa uczestniczka Marta! Martyna zaś uzyskała immunitet i na kolejnym rajskim rozdaniu może czuć się bezpiecznie! Pozostałe uczestniczki zaczęły zaś bardzo obawiać się o swój los w programie! Relacje wszystkich uczestników zaś mocno się ostudziły. Dlaczego? Zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!

Zobacz także: "Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności! 

Nowa uczestniczka, Marta, namiesza w "Hotel Paradise"?

Uczestnicy "Hotelu Paradaise" przywitali dzień w zupełnie nowych parach! Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestniczek specjalne zadanie! Poprosiła je, aby przekuły balon jeśli chcą pozostać w nowej parze. To zadanie miało naprawdę wysoką stawkę, bowiem dziewczyna, która podejmie tę decyzję jako pierwsza, otrzyma immunitet na rajskim rozdaniu. Okazało się, że Martyna wykonała zadanie najszybciej, pozostała w nowej parze i może czuć się bezpiecznie! Co więcej osoba, którą wybierze na rajskim rozdaniu, automatycznie zostanie jej partnerem! 

W "Hotel Paradise" pojawiła się także... nowa uczestniczka! Marta ma 25 lat, pracuje przy operacjach bankowych, a w weekendy spełnia się w fotomodelingu. Szuka partnera z którym będzie mogła być na dłużej. Jak sama o sobie mówi jest flirciarą i podobno to ona jest typem podrywaczki! Jaki zatem jest jej ideał mężczyzny? Brunet z zarostem, pełen energii i poczucia humoru.

Marta na początku swojej przygody w "Hotel Paradise" musiała wybrać dwóch kandydatów, z którymi wybrała się na randki. Nowa uczestniczka zadecydowała, że to Adam i Maciek są najbardziej interesujący i to właśnie z nimi spędziła naprawdę romantyczny czas.  

Z każdą kolejną minutą napięcie w "Hotelu Paradise" rosło. Uczestniczki zaczęły poważnie obawiać się o swój los w programie, a w szczególności Viola i Sandra. Jak się okazało przeczucia Sandry były słuszne, bowiem Maćkowi bardzo zaimponowała Marta. Chłopak przyznał, że randka z nową uczestniczką była fantastyczna. Te słowa mocno zabolały Sandrę, której puściły nerwy. Pomiędzy parą doszło do ostrej wymiany zdań. Widać, że obecna partnerka czuje zagrożenie i obawia się o swój los w programie. 

Czy relacja Maćka i Sandry przetrwa? A może jednak to nowa uczestniczka kompletnie odmieni losy show?Jedno jest pewne, atmosfera w "Hotelu Paradise" stała się napięta!

Sandra zaczęła obawiać się, że Maciek zostawi ją dla nowej uczestniczki Marty!

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48