Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
TV-Show

"Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności! 

Oglądalność programu "Hotel Paradise". Ile osób ogląda Hotel Paradise w TVN 7?

Za nami trzy pierwsze tygodnie emisji "Hotelu Paradise" w TVN 7! Jaka jest oglądalność reality show z udziałem Klaudii El Dursi? Portal wirtualnemedia.pl przedstawił oficjalne dane. Czy stacja może mówić o sukcesie? Tak!

"Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."

Oglądalność "Hotel Paradise"

Średnia oglądalność czternastu odcinków show wyniosła 529 tysięcy widzów. Najwięcej osób przyciągnął odcinek drugi - obejrzało go 694 tys. widzów. Stacja TVN 7 zajmuje drugie miejsce na rynku wśród swoich konkurentów - a są nimi stacje TV 4 (z pozycją pierwszą w paśmie z serialem „Święty”) czy TV Puls. Jak mówi Aleksandra Przeździecka, dyrektor ds. Strategii i rozwoju Premiem TV, celem stacji jest dołączenie do tzw. „wielkiej czwórki”, czyli głównego TVN, Polsatu oraz TVP 1 i TVP 2. 

Zmiana strategii programowo-handlowej to spójny komunikat wysłany do widza i rynku, a rok 2020 jest kontynuacją inwestycji w naszą drugą antenę ogólnopolską. Celem jest dołączenie TVN 7 do segmentu "wielka czwórka", czyli największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych pod względem zasięgu, oglądalności oraz efektywności komunikacji - mówi Aleksandra Przeździecka w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Program "Hotel Paradise" jest często porównywany do "Love Island. Wyspa miłości", który był emitowany jesienią 2019 roku w Polsacie. Oglądalność polsatowskiego show wyniosła średnio 653 tys. widzów. A Wy co wolicie oglądać?

Zobacz także: "Hotel Paradise": nowa uczestniczka uratowała jednego z chłopaków! U Martyny i Adama coraz goręcej!

"Hotel Paradise" jest kręcony na rajskiej wyspie Bali.

Hotel Paradise - jak po programie wyglądają relacje uczestników?
EastNews

Show prowadzi piękna Klaudia El Dursi. 

Klaudia El Dursi o dzieciach

Zobacz także
Hotel Paradise - nowa uczestniczka show

"Hotel Paradise": nowa uczestniczka uratowała jednego z chłopaków! U Martyny i Adama coraz goręcej! 

Sandra Hotel Paradise

Sandra z "Hotel Paradise" o krytycznych komentarzach do programu! Jak na nie reaguje?

 

Sandra Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Sandra z "Hotel Paradise" o krytycznych komentarzach do programu! Jak na nie reaguje?
Sandra z "Hotel Paradise" musiała zmierzyć się z krytycznymi opiniami widzów programu. Jak je przyjęła?

Sandra z " Hotel Paradise " w pierwszych odcinkach programu dała się poznać jako jedna z sojuszniczek Lexi. Widać, że obie kobiety doskonale się dogadują i po zakończeniu emisji nadal się przyjaźnią. A jak Sandra reaguje na krytyczne komentarze po programie? Oglądała pierwszy odcinek "Hotel Paradise"? W krótkim wywiadzie uczestniczka zdradziła Party.pl, jak podchodzi do hejtu w Internecie. Sandra zdradziła coś jeszcze na temat swojego życia prywatnego. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, gdzie teraz mieszka! Zobacz także:  Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!  

Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Sandra z "Hotelu Paradise" zdradza, jak poradziła sobie w show. "Uczestnicy się mnie bali". Dlaczego?!
Sandra z "Hotelu Paradise" zdradza, jak poradziła sobie w programie

Sandra Mosakowska to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" . Dziewczyna od samego początku jest w parze z Maćkiem. Sandra dała się poznać jako nieco wycofana i dość zamknięta w sobie osoba. Jak więc udało jej się odnaleźć w "Hotelu Paradise"? Okazuje się, że miała swoje sposoby na to, aby grupa czuła przed nią respekt! Jakie? Dowiecie się tego z naszego wideo! Kibicujecie jej w programie "Hotel Paradise"? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata!

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski
Newsy
"Hotel Paradise" hitem wiosennej ramówki TVN7! Co z drugim sezonem? El Dursi: "Będzie totalny ogień"
Hotel Paradise: co z drugim sezonem? Kiedy będzie emitowany? Hotel Paradise - oglądalność - czy był hitem? Kiedy drugi sezon Hotelu Paradise?

Kiedy ruszy druga edycja  "Hotelu Paradise"? Czy wkrótce poznamy bohaterów kolejnej odsłony programu prowadzonego przez Klaudię El Dursi? Zaledwie kilka dni temu zobaczyliśmy wielki finał pierwszej edycji reality-show - jak już wiemy program wygrali Marietta i Chris. "Hotel Paradise" był prawdziwym hitem wiosennej ramówki i, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN7 w czasie nadawania show zajmowała drugie miejsce na rynku telewizyjnym wśród swoich konkurentów. Ile osób oglądało pierwsza edycję i kiedy zobaczymy drugi sezon "Hotelu Paradise"?  Kiedy emisja drugiej edycji "Hotelu Paradise"? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszą edycję "Hotelu Paradise" oglądało średnio 704 tys. widzów. Najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek - show przyciągnęło wówczas przed telewizory średnio 1,04 mln osób.  „Hotel Paradise” to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl komentuje Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa stacji.  Teraz wszyscy fani zastanawiają się, kiedy zobaczymy drugą edycję show. "Hotel Paradise 2" miał mieć swoją premierę tuż po zakończeniu pierwszej odsłony programu, niestety. przez pandemię koronawirusa stacja zmieniła swoje plany. Teraz, jak donosi portal wirtualnemedia.pl, reality-show wróci na antenę po wakacjach!  My już nie możemy doczekać się drugiej edycji show! Sama Klaudia El Dursi w rozmowie z "Party" przyznała, że w kolejnej odsłonie programu nie zabraknie wielkich emocji! Niczego nie ujmując ekipie z pierwszej edycji, muszę przyznać, że w drugiej będzie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner