Party Stories
Newsy

"Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można”

Hania swoje pierwsze chwile w "Hotelu Paradise" zaczęła od ostrej wymiany zdań z Anią. Kiedy chciała rozpakować się w pokoju, który miała dzielić z Ivanem usłyszała od uczestniczki:

Nie rozpakowuj się tam, bo ja tam wrócę niedługo. 

Rudowłosa artystka ostro zareagowała i stwierdziła, że nie pozwoli na takie zachowanie wobec siebie. Takie słowa na powitanie wyraźnie ją uraziły.

Nie no ja wiem, że wrócisz dziewczynko. Uspokój się, ja nie będę Ci odbierała twojego Ivana. - powiedziała wprost.

Uczestnicy szybko zareagowali i postanowili uspokoić sytuację, ale do końca odcinka rozmowy Hanny z pozostałymi uczestnikami nie kleiły się. Co więcej dziewczyny nie czują zagrożenia z jej strony i sądzą, że szybko odpadnie z "Hotelu Paradise". Innego zdania są Internauci!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

Zaskakujące komentarze po pojawieniu się Hani w "Hotelu Paradise"!

Fani "Hotelu Paradise" cieszą się, że do programu dołączyła tak silna osobowość jak Hanna. Zdaniem części Internautów w reality-show w końcu pojawią się prawdziwe "dramy", a nowa uczestniczka nie zamierza wchodzić w sojusze z żadną z kobiet i twardo stąpa po ziemi:

- Dobrze... Niech podkręca tam atmosferę 😂 W końcu coś się dzieje 😅
- Będą dramy
- W końcu dymy! 😂😂😂😂 Już ją lubię
- A mnie denerwuje nijaka Ania... Taka ciotka klotka. Hanka ciekawa osobowość

Pojawiają się też głosy, że kłótnia między uczestniczkami "Hotelu Padadise" była zupełnie niepotrzebna i Hani brakuje dystansu do siebie. Gdyby potraktowała słowa Ani jako żart nie doszłoby do ostrej wymiany zdań, która zagęściła atmosferę w programie:

- Niepotrzebna spina.. Ewidentnie nie zrozumiała aluzji.. Widać że uczulona jest Ci do żartów na temat swojej osoby.. 🤔
- Hanka chyba nie zna się na żartach... dystans Hanka dystans
- Jaka ważna, nic powiedzieć nie można...

Hania szybko odpadnie czy będzie mieszała wśród par?

Zobacz także: Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milutko... 🙈🙉🙊 #hotelparadise #tvn7 #siodemka #hotelparadisetvn7 #player #playerpl #bali #hp2

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Zaraz po pojawieniu się Hani w "Hotelu Paradise" doszło do kłótni z Anią. 

Pomiędzy Anią i Hanią doszło do pierwszego spięcia w
Mat. promocyjne / Instagram

Hanna Balwierczak w programie wywołała niemałe zamieszanie. 

Hanna Balwierczak w
Mat. promocyjne

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta i Chris Hotel Paradise
Grzegorz Piekarski
TV-Show
Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

Za nami pierwsze odcinki drugich edycji programów "Love Island" w Polsacie oraz "Hotel Paradise" w TVN 7! O zdanie, które show wzbudza więcej emocji, zapytaliśmy Mariettę Witkowską, zwyciężczynię pierwszej odsłony "Hotelu Paradise". Czy była obiektywna? Na pewno w ocenie wyglądu uczestników tak, bowiem oberwało się jej kolegom z "Hotelu..."! Co takiego powiedziała? Zobaczcie nasz materiał! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie?

Pomiędzy Anią i Hanią doszło do pierwszego spięcia w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne / Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"
Ostra kłótnia między dziewczynami!

Nowa uczestniczka " Hotelu Paradise 2 " miała naprawdę mocne wejście. Już pierwszego dnia, jeszcze przed rozpakowaniem rzeczy w odpowiedniej pokoju wdała się w ostrą awanturę z Anią. Dziewczyny pokłóciły się o sypialnie. Ania musiała ustąpić miejsca Hani, która została sparowana z Ivanem. Atmosfera wśród uczestników zgęstniała momentalnie:  Dziewczynko uspokój się - wykrzyczała wyprowadzona z równowagi  Hania  Czym tak bardzo zdenerwowała ją koleżanka z programu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić? "Hotel Paradise 2": Pierwsze spięcie pomiędzy Anią a Hanią. O co poszło?  Dziewczyny zupełnie nie czują się zagrożone z powodu nowej uczestniczki. Oceniając jej wygląd jednogłośnie stwierdziły, że rudowłosa Hania nie jest w typie żadnego z uczestników. Nowa ma jednak ostry charakter i niewinny żart Ani odebrała jako atak. W "Hotelu Paradise 2" rozpętała się awantura. Poszło o drobiazg, taki jak zamiana sypialni.  Ania, która cały poprzedni dzień walczyła o to, aby móc ponownie spać z Ivanem teraz musiała ustąpić miejsca nowej. Zdobyła się na komentarz w stronę Hani: Nie rozpakowuj się tam, bo ja tam wrócę niedługo.  Nową uczestniczkę zdenerwował przytyk koleżanki i zwróciła jej uwagę. Ania chcąc załagodzić sytuację podkreśliła fakt, że ona tam wróci: Nie no ja wiem, że wrócisz dziewczynko. Uspokój się, ja nie będę Ci odbierała twojego Ivana. - nie odpuściła Hania. Ania posądziła nową o brak dystansu.  Trochę sympatii, jestem tutaj nowa i nie wiem skąd jest takie zachowanie. (...) Ja dystans mogę mieć jak...

Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise": Hania Balwierczak zoperowała nos?! Mamy jej zdjęcie po zabiegu!

Hania Balwierczak z " Hotelu Paradise 2 " zdecydowała się na operację nosa?! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie sugerujące, że jest już po operacji. Fani jednak nie do końca w to wierzą, ponieważ uczestniczka dała się poznać jako osoba, która w pełni akceptuje to jak wygląda, pomimo tego, że zdarza jej się spotkać z krytyką i niemiłymi komentarzami. Myślicie, że Hania zdecydowała się na operację plastyczną? Zobaczcie zdjęcie, które umieściła w sieci.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Krytyczne komentarze po pojawieniu się Hani! „Jaka ważna, nic powiedzieć nie można” Szukasz maści, które zniwelują blizny po operacji? Wykorzystaj oferowany przez Doz pl kod rabatowy i nie przepłacaj. Hanna Balwierczak z "Hotelu Paradise 2" po operacji nosa  Pobyt Hani Balwierczak w "Hotelu Paradise 2" był krótki ale bardzo intensywny. Rudowłosa uczestniczka zderzyła się z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat swojej urody. Już na samym wejściu podkreśliła:  Na pewno nie podobam się wszystkim mężczyznom. Na pewno nie spodobam się każdemu. Jestem osobowością narcystyczną. Podczas "puszki pandory" uczestnicy zgodnie stwierdzili, że Hania nie jest w ich typie. Na pytanie czy nie przeszkadza jej, że się tak mocno wyróżnia odpowiedziała:  Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne. Hania podkreślała, że bardzo dobrze czuje się w swojej skórze i akceptuje to jak wygląda. Internauci byli pod wrażeniem, że docenia swoją naturalną urodę i nie ulega pogoni za ideałami i powierzchownym ocenom innych. Na Instagramie uczestniczki "Hotelu Paradise 2" pojawiło się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner