Pomiędzy Anią i Hanią doszło do pierwszego spięcia w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne / Instagram

"Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"

Pomiędzy Anią i Hanią doszło do pierwszego spięcia w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne / Instagram

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 2" miała naprawdę mocne wejście. Już pierwszego dnia, jeszcze przed rozpakowaniem rzeczy w odpowiedniej pokoju wdała się w ostrą awanturę z Anią. Dziewczyny pokłóciły się o sypialnie. Ania musiała ustąpić miejsca Hani, która została sparowana z Ivanem. Atmosfera wśród uczestników zgęstniała momentalnie: 

Dziewczynko uspokój się - wykrzyczała wyprowadzona z równowagi  Hania 

Czym tak bardzo zdenerwowała ją koleżanka z programu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić?

"Hotel Paradise 2": Pierwsze spięcie pomiędzy Anią a Hanią. O co poszło? 

Dziewczyny zupełnie nie czują się zagrożone z powodu nowej uczestniczki. Oceniając jej wygląd jednogłośnie stwierdziły, że rudowłosa Hania nie jest w typie żadnego z uczestników. Nowa ma jednak ostry charakter i niewinny żart Ani odebrała jako atak. W "Hotelu Paradise 2" rozpętała się awantura. Poszło o drobiazg, taki jak zamiana sypialni. 

Ania, która cały poprzedni dzień walczyła o to, aby móc ponownie spać z Ivanem teraz musiała ustąpić miejsca nowej. Zdobyła się na komentarz w stronę Hani:

Nie rozpakowuj się tam, bo ja tam wrócę niedługo. 

Nową uczestniczkę zdenerwował przytyk koleżanki i zwróciła jej uwagę. Ania chcąc załagodzić sytuację podkreśliła fakt, że ona tam wróci:

Nie no ja wiem, że wrócisz dziewczynko. Uspokój się, ja nie będę Ci odbierała twojego Ivana. - nie odpuściła Hania.

Ania posądziła nową o brak dystansu. 

Trochę sympatii, jestem tutaj nowa i nie wiem skąd jest takie zachowanie. (...) Ja dystans mogę mieć jak poznamy się bliżej, ale nie możesz się też odzywać w taki sposób chamski. Co to ma być! (...) Taki masz dystans, że wychodzisz. Dystans się kończy w momencie, w którym ktoś siada na drugą osobę tak? I teraz idziesz sobie? Ja nie dam się z siebie śmiać - wykrzyczała Hania

Pozostali próbowali uspokoić nową koleżankę, tłumacząc jej, że nie zrozumiała żartu. Zasugerowali, że powinna nieco "schować" temperament i nauczyć się żyć w grupie.

Jeśli odpadnę to odpadnę ale na pewno nie dam sobie uwłaczać. Nie będziesz mówiła mi kiedy mam odpuszczać. Jak mam mieć ciebie za wroga to będę miała - nie odpuszczała nowa 

Ostatecznie dziewczynom udało się zapomnieć o niezręcznej kłótni i dać sobie kolejną szansę, jednak temperamentna Hania zapowiedziała, że nikomu nie popuści, jeżeli zajdą jej za skórę. Zapowiada się ciekawie. 

Zobacz także: Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Niewinna wymiana zdań doprowadziła do awantury pomiędzy Hanią a Anią. Czy nowa uczestniczka już pierwszego dnia narobi sobie wrogów? Wygląda na to, że nie wzbudziła wśród uczestników sympatii. 

Hanna Balwierczak w "Hotelu Paradise"
Mat. promocyjne

Poszło o niewinny żart Ani, w którym zasugerowała, żeby nowa uczestniczka nie przyzwyczajała się do duetu z Ivanem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03