Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

Uczestnicy uważają Atę za jedną z najsilniejszych graczek w "Hotelu Paradise". Ona jednak do końca nie czuje się pewnie w programie. Wszystko przez Ivana - to właśnie z nim dogaduje się najbardziej i czuje, że mogłaby stworzyć coś więcej. Rozsądek jednak nie pozwala jej zniszczyć jego związku z Anią. Kiedy już zaczęła godzić się z myślą, że nie zbuduje nic z tym uczestnikiem, Kamil zaskakuje ją planem, który będzie chciał wykonać podczas "rajskiego rozdania". 

Ata będzie musiała dokonać bardzo ciężkiego wyboru. Czy będzie w stanie zrobić to, czego oczekują od niej inni? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!"

"Hotel Paradise 3": Przed udziałem w show Maurycy zmienił nazwisko! Wcześniej robił karierę pod innym. Dlaczego?

"Hotel Paradise 2": "Rajskie rozdanie" będzie sprawdzianem dla Aty? 

Po tym, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" można byłoby rzec, że Ania da Ivanowi kolejną szansę. Uczestniczka stwierdziła, że przemyślała sobie na spokojnie wczorajszy pocałunek Ivana i Aty i nie zamierza być zazdrosna: 

Już odpuściłam i mam to w du*ie. Nie jestem jakaś upośledzona, żeby zrobić zadymę, że się z kimś żegnasz. Już się nakręciłam i musiałam coś powiedzieć. Ale mam to gdzieś. 

Zarówno Ivan jak i Ata twierdzą, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywa, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje. 

- Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan 
- Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana. 

Wygląda na to, że podczas "rajskiego rozdania" to właśnie jej emocje i uczucia zostaną wystawione na próbę. 

Single, czyli Kamil, Magda i Łukasz na chwilę przed "rajskim rozdaniem" będą mogli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać siebie podczas eliminacyjnego wieczoru. Magda z Łukaszem będą chcieli zrobić wszystko, aby wskazać właśnie Ivana i Anię. Z kolei Kamil chciałby, aby ten duet pozostał w programie. Wiedząc, że jeżeli nie przekona do planu Łukasza, ma słabe szanse na to, aby się powiódł. Wraz z Anią i Ivanem postanowili ustalić plan, żeby nic ich nie zaskoczyło. Wygląda na to, że cała odpowiedzialność spadnie na Atę: 

Postawimy cię w takiej sytuacji, że to ty będziesz musiała kogoś odrzucić. Jak odrzucisz mnie, to ja mam to mam gdzieś, ale nie chciałbym, żeby Ivan odpadł - zasugerował. 

Czy jeżeli faktycznie stanie się tak, że Ata będzie musiała wybierać pomiędzy Arturem a Ivanem odeśle Artura do domu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

Uczucia Aty zostaną wystawione na próbę podczas "rajskiego rozdania"? Czy Ata pokieruje się sercem czy rozumem? 

Ata Postak dołączyła do
Mat. prasowe

Ata czuje, że mogłaby coś stworzyć z Ivanem jednak nie chce zniszczyć związku jego i Ani. Czy jeżeli podczas "rajskiego rozdania" będzie musiała decydować, będzie w stanie odesłać Ivana do domu? Lub poświęcić Artura? 

To koniec miłości Ivana i Ani z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hotel Paradise 2 Ivan atakuje Magdę na Instastory
Mat. promocyjne
Newsy
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?
Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?

To "rajskie rozdanie" w " Hotelu Paradise 2 " kosztowało Atę wiele emocji. To właśnie ona została postawiona przed decyzją, którego z uczestników odesłać do domu. Uczestniczka postanowiła nie słuchać serca i mimo swojego zauroczenia Ivanem, postanowiła odesłać go do domu. Internauci licznie komentowali jej odważną i pełną poświęcenia decyzję. Zobaczcie, co piszą. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2". Reakcje internautów  Ata została postawiona przed najtrudniejszą decyzją w tej edycji show. Musiała wybierać pomiędzy Arturem, partnerem, z którym prawdopodobnie może daleko zajść, a Ivanem, do którego poczuła coś więcej.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki - mówiła jeszcze przed decyzją.  Ata postanowiła zaufać rozsądkowi i wybrała Artura, z którym jest od początku. Tym samym przygoda Ivana w "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Internauci bardzo pochwalają jej decyzję:  - Bardzo dobra decyzja Aty ❤️ Ivan jest fałszywy i tym bardziej, że i tak by wrócił do Ani, to dobrze ze go wyrzuciła - Ekipa rozbita 👌 Ania taka zakochana, a zero łezki, nic. - Zaimponowała mi tym wyborem 👍🏼 - Dzięki Ata dzięki Tobie zobaczyłam glupia mine Kamila🤣 Niektórzy z kolei uważają, że to właśnie Kamil zamiast Ivana najbardziej zasłużył na to, aby opuścić program. Ata powinna jednak dać szasnę swojej relacji z partnerem Ani? Jak oceniacie ostatnie "rajskie rozdanie"? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? Internauci pochwalają...

Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy
W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 
W "Hotel Paradise" Ania wymelduje Ivana podczas "rajskiego rozdania"? Ten plan może go zaboleć! 

Ostatnie dni w " Hotelu Paradise " dały uczestnikom wiele do myślenia. Doba w nowych duetach sprawiła, że... wszystko się może zdarzyć. Ivan bardziej zbliżył się do Aty. Pozwolił sobie również na kilka intymnych gestów, co spowodowało, że Ania poczuła się zdradzona. Uczestniczka przestaje wierzyć w to, że będzie bezpieczna podczas "rajskiego rozdania", więc postanowiła poszukać ratunku u innego uczestnika. To dość ryzykowne posunięcie. Myślicie, że mężczyzna, którego poprosiła o ewentualną przysługę będzie w stanie realnie aż tyle dla niej poświecić?  Zobacz także:  Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show? "Hotel Paradise": Koniec związku Ivana i Ani?  Relacja Ivana i Aty robi się coraz bardziej gorąca. Oboje czują, że się ze sobą świetnie dogadują, jednak nie chcą pozwolić na rozwój tej sytuacji ze względu na Anię. Z kolei Ania czuje się zdradzona i oszukana przez Ivana. Odważyła się nawet na użycie określenia:  Jesteś skreślony już. Tuż po zakończeniu zadania w nowych duetach, wrócono do starego porządku. Ivan postanowił przeprowadzić poważna rozmowę z Anią na temat ich relacji. Zapytał o sens ostatniej awantury:  Moje zachowanie było pokierowane twoim zachowaniem. Wróciłeś z randki, po której powiedziałeś, że chcesz odskoczni, że masz zmęczenie materiału. To jakbyś w życiu codziennym poszedł z inną koleżanką i powiedział: "Sorry Ania, to nie to". To najgorszy cios jaki można komuś powiedzieć i nie liczysz się z tym.  Powiedziała również, że z takim podejściem nie dziwi ją fakt,  że od kilku lat Ivan nie był w stanie zbudować związku.  Przykro mi, to co koniec? - zapytał. Ostateczne deklaracje jednak nie...

Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 

Finał " Hotelu Paradise " zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie już nawet spiskujący przeciw sobie uczestnicy nie mogą spodziewać się tego, co wydarzy się podczas kolejnych "rajskich rozdań". Dzisiejszego wieczoru pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Tych emocji i takiego zestawienia nie spodziewał się nikt! Jak będą wyglądały teraz dalsze losy uczestników? Zobaczcie, kto musiał dziś wymeldować się z rajskiego hotelu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! "Hotel Paradise": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  "Rajskie rozdania" zawsze były stresujące dla uczestników, ale od kiedy pojawiły się również komplikujące je zadania, nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy wciąż jest bezpieczny i nie musi zacząć pakować walizek. Dziś okazję do skomplikowania wyboru parom mieli single. A było ich aż trzech. Magda, Łukasz i Kamil musieli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać się podczas "rajskiego rozdania". Kamil sugerował wcześniej Acie, że to właśnie ona zostanie postawiona przed decyzją, ponieważ jest niemal pewien, że Magda i Łukasz bedą chcieli przeszkodzić Ivanowi i Ani. Kamil jako dobry przyjaciel, chce się troszczyć o kolegę i zasugerował Acie, że musi wybrać go podczas eliminacji, jeżeli to ona będzie decydować. Dla Aty byłoby to zdecydowanie mniejszym problemem, gdyby nie czuła nic do Ivana. Ich relacja to taki "zakazany owoc", którego nie mogą skosztować z szacunku do Ani.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki  Ostatecznie podczas "rajskiego rozdania" Kamil, Łukasz i Magda zablokowali Anię i Ivana. Podczas wyborów Ivan podszedł do...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner