Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Uczestnicy uważają Atę za jedną z najsilniejszych graczek w "Hotelu Paradise". Ona jednak do końca nie czuje się pewnie w programie. Wszystko przez Ivana - to właśnie z nim dogaduje się najbardziej i czuje, że mogłaby stworzyć coś więcej. Rozsądek jednak nie pozwala jej zniszczyć jego związku z Anią. Kiedy już zaczęła godzić się z myślą, że nie zbuduje nic z tym uczestnikiem, Kamil zaskakuje ją planem, który będzie chciał wykonać podczas "rajskiego rozdania". 

Ata będzie musiała dokonać bardzo ciężkiego wyboru. Czy będzie w stanie zrobić to, czego oczekują od niej inni? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!"

"Hotel Paradise 2": "Rajskie rozdanie" będzie sprawdzianem dla Aty? 

Po tym, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku "Hotelu Paradise 2" można byłoby rzec, że Ania da Ivanowi kolejną szansę. Uczestniczka stwierdziła, że przemyślała sobie na spokojnie wczorajszy pocałunek Ivana i Aty i nie zamierza być zazdrosna: 

Już odpuściłam i mam to w du*ie. Nie jestem jakaś upośledzona, żeby zrobić zadymę, że się z kimś żegnasz. Już się nakręciłam i musiałam coś powiedzieć. Ale mam to gdzieś. 

Zarówno Ivan jak i Ata twierdzą, że pomiędzy nimi w programie nic nie będzie i Ania nie powinna czuć się zagrożona. Jednocześnie Ata nie ukrywa, że jej relacja z Ivanem i rozsądne podejście do sytuacji wiele ją kosztuje. 

- Ty jesteś dla mnie najcięższym wyborem Ivan 
- Przez dwa lata nie miałam takich emocji. Jak byłam sama i teraz... jak wcześniej poznałam tego chłopaka w Polsce i to jest okrutne, bo tu jest identycznie. Mam prawie identyczną sytuację - mówiła załamana. 

Wygląda na to, że podczas "rajskiego rozdania" to właśnie jej emocje i uczucia zostaną wystawione na próbę. 

Single, czyli Kamil, Magda i Łukasz na chwilę przed "rajskim rozdaniem" będą mogli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać siebie podczas eliminacyjnego wieczoru. Magda z Łukaszem będą chcieli zrobić wszystko, aby wskazać właśnie Ivana i Anię. Z kolei Kamil chciałby, aby ten duet pozostał w programie. Wiedząc, że jeżeli nie przekona do planu Łukasza, ma słabe szanse na to, aby się powiódł. Wraz z Anią i Ivanem postanowili ustalić plan, żeby nic ich nie zaskoczyło. Wygląda na to, że cała odpowiedzialność spadnie na Atę: 

Postawimy cię w takiej sytuacji, że to ty będziesz musiała kogoś odrzucić. Jak odrzucisz mnie, to ja mam to mam gdzieś, ale nie chciałbym, żeby Ivan odpadł - zasugerował. 

Czy jeżeli faktycznie stanie się tak, że Ata będzie musiała wybierać pomiędzy Arturem a Ivanem odeśle Artura do domu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

Uczucia Aty zostaną wystawione na próbę podczas "rajskiego rozdania"? Czy Ata pokieruje się sercem czy rozumem? 

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Ata czuje, że mogłaby coś stworzyć z Ivanem jednak nie chce zniszczyć związku jego i Ani. Czy jeżeli podczas "rajskiego rozdania" będzie musiała decydować, będzie w stanie odesłać Ivana do domu? Lub poświęcić Artura? 

To koniec miłości Ivana i Ani z "Hotelu Paradise 2"? Wszystkiemu winna jest Ata?
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51