Newsy

"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

W "Hotelu Paradise 2" Kamil nie kryje swojej jawnej niechęci do Roberta i Magdy. Co chwilę powtarza, że jego główną misją jest ponowne pozbycie się tych uczestników z programu. Podczas dzisiejszej "pandory" nie hamował się drwiąc z wyglądu Magdy. Nazywał ją "kaczką" i starał się ją przedrzeźniać. 

Magda w końcu nie wytrzymała i uderzyła w najczulszy punkt Kamila, czyli skrytykowała wygląd Julii - kobiety, którą w programie upodobał sobie Kamil, a która nieoczekiwanie musiała opuścić program podczas ostatniego "rajskiego rozdania". 

Podczas dzisiejszej "pandory" wszelkie granice zostały przekroczone. Jak zakończyła się ta ostra wymiana zdań? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!"

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Nany i Łukasza. "Jest mi przykro, bo..."

"Hotel Paradise 2": Magda i Kamil na linii ognia 

"Puszka pandory" to najcięższy moment w "Hotelu Paradise" nie licząc "rajskiego rozdania". Wówczas uczestnicy mogą zadać sobie anonimowo najbardziej niewygodne pytania. Dziś doszło do starcia uczestników zdecydowanie nie pałających do siebie sympatią. Kamil uwziął się na Magdę i publicznie kpił z jej wyglądu, jednocześnie deklarując, że jest najbardziej fałszywą osobą i zrobi wszystko, by ona i Robert, za jego sprawą, ponownie wylecieli z programu. 

Kamil, zwracając się do Magdy prześmiewczo starał się naśladować wygląd jej ust. Nazywał ją "kaczuszką" i starał się naśladować wygląd jej ust. Uczestniczka w końcu nie wytrzymała i zaatakowała jego byłą partnerkę, w której był tak zauroczony, wskazując na to, że również miała zrobione usta: 

Twoja Julka miała tak spier**olone usta i ty tego nie widziałeś? 

Kamil odparł ten atak jedynie słowami: 

Ale widzę twoje.

Magda nie dała się dalej prowokować, twierdząc jedynie, że uważa, że wygląda pięknie, co wywołało śmiech uczestnika. Co sądzicie o tym konflikcie? Czy uważacie, że ubliżanie sobie pod względem wyglądu powinno być dopuszczalne w programie? Czy Kamil faktycznie ma powód do aż takiej niechęci, żeby szydzić z wyglądu niezbyt lubianej przez siebie koleżanki z "Hotelu Paradise"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

Konflikt Magdy i Kamila wciąż się zaognia. Podczas dzisiejszej "pandory" uczestnicy przekroczyli granice? 

Instagram

Magda broniąc się przed atakiem Kamila ostro skrytykowała wygląd jego byłej programowej partnerki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Zobacz także
Hotel Paradise - QUIZ

"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?

Hotel Paradise 2: związek Dominiki i Artura wisi na włosku?

"Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał 

 

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 
"Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! 

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w " Hotelu Paradise 2 " zaognia się. Uczestniczka przyznała, że boi się zachowań kolegi z programu. Dziś nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Robert w obronie partnerki wykrzyczał Kamilowi:  Szowinistyczna świnio! Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku, że uczestnicy nie mogli zapanować nad emocjami?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno... "Hotel Paradise 2": Ostry konflikt pomiędzy Kamilem a Robertem i Magdą Kamil nie ukrywa, że obecność Roberta i Magdy nie jest mu na rękę w programie. Jawnie mówi, że postara się zrobić wszystko, aby ponownie wymeldować ich z "Hotelu Paradise 2". Według zasad programu, wszystkie chwyty są dozwolone, jednak uczestnicy zaczynają zauważać, że Kamil zaczyna przekraczać granice.  Zaczęło się podczas wczorajszej "pandory" podczas której przedrzeźniał ją, pozwalał sobie na seksistowskie żarty oraz drwił z jej wyglądu:  Skoro Kamil się tak zachowuje, to ja się go boje. Dla mnie on jest agresywny i psychiczny i nie wiem do czego jest zdolny - powiedziała Magda. W rozmowie z Dominiką skrytykowała sytuację, która miała miejsce na "puszce pandory": - Ja dawno się z takim czymś nie spotkałam. - To było chamskie - przyznała Dominika. - Ale to wszystko, co on się odzywał. Nie jesteś ciasna, kaczuszka. Kamil kolejnego dnia również nie odpuszczał. Dziś jako single, Kamil, Magda i Łukasz musieli wykonać zadanie przez "rajskim rozdaniem". Przez dokuczliwe komentarze Kamila nie była w stanie go zrealizować. W końcu się popłakała:  Mam dość przekrzykiwania się. Ja nie będę siedzieć i gadać. róbcie se co chcecie. Do głosu...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Internauci komentują konflikt Kamila i Magdy z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni!
"Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni!

Konflikt pomiędzy Magdą a Kamilem w " Hotelu Paradise 2 " narasta. Ta dwójka zdecydowanie nie jest w stanie znaleźć nici porozumienia. Kamil już raz wyeliminował koleżankę z programu i teraz nie ukrywa,  że za wszelką cenę chciałby zrobić to ponownie. Widzowie programu uważają, że konflikt tego duetu już dawno przestał być smaczny, a w kłótniach przekraczane są kolejne granice. Kamilowi, nie tylko internauci ale nawet uczestnicy, zarzucają brak szacunku do kobiet, z kolei Magdzie obrywa się za to, że często sama prowokuje. Opinie są bardzo podzielone. Magda postanowiła wejść w dyskusję z widzami. Co napisała?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy zagrają na uczuciach Aty podczas "rajskiego rozdania"?! Co stanie się z Ivanem? "Hotel Paradise 2": Internauci reagują na ostry konflikt Kamila i Magdy  Jak zakończy się konflikt Kamila i Magdy w "Hotelu Paradise"? Po tym co uczestnicy publikują w mediach społecznościowych można się domyślić, że wciąż nie pałają do siebie sympatią. Ataki Kamila na Magdę w programie przestają podobać się internautom, czego wyraz dają w sieci:  - Kamil jest największa porażką i żartem w tym programie. Jakim cudem produkcja pozwala na takie toksyczne zachowanie wobec innych uczestników? Chłop ma 26 lat a zachowuje się jak (...) trzynastolatek -Pewnie gdyby odcinki były kręcone na bieżąco, to produkcja reagowałby na jego zachowanie pod naciskiem widzów. Ale ten szajs kręcili w marcu i pewnie wszyscy myśleli, że Kamil szympans będzie hitem tej edycji. Że jego prowokujące i wredne zachowanie będzie strzałem w💯 No wyszło jak widać🙄 strzał w łeb dla widzów! Zdania są jednak podzielone. Część widzów uważa, że Magda często sama prowokuje zachowania Kamila i nie powinna tak bardzo...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik