Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2". To koniec związku Ani i Ivana!? "Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz i się spotkamy..."

"Hotel Paradise 2". To koniec związku Ani i Ivana!? "Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz i się spotkamy..."

Emocje po "Hotelu Paradise 2" nie słabną! Ku zdziwieniu fanów okazuje się, że nawet te najtrwalsze związki nie przetrwały próby czasu! Relacja Magdy i Roberta a także Dominiki i Bartka wydawała się być nie do ruszenia, tymczasem... uczestnicy nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego! 

Co jednak ze związkiem Ani i Ivana? To para, która trwała ze sobą od pierwszego odcinka. Widzowie ale również uczestnicy byli niemalże pewni, że to właśnie ich będą oglądać w finale. Ania i Ivan snuli nawet plany o tym, jak zmieni się ich życie po programie. Uczestnik właśnie podsumował swoją przygodę w programie, a słowa, które skierował do Ani są szokujące! Programowa partnerka nie utrzymuje z nim kontaktu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

"Hotel Paradise": Pan Lektor opowiedział o żonie i córkach. Mamy zdjęcie!

Ivan i Ania z "Hotelu Paradise 2" zakończyli związek? 

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko byli typowani na jedną z najmocniejszych par w "Hotelu Paradise 2". Według wielu fanów programu to właśnie oni mieli być głównymi bohaterami finałowego odcinka. Momenty, w których musieli pożegnać się z programem był szokujące dla widzów. Ania i Ivan mieli w show bardzo mocną relację, która została zachwiana tylko raz, niedługo po tym, jak w programie pojawiła się Ata. Pomiędzy tą dwójką pojawiła się chemia, jednak Ata mając możliwość stworzenia pary z Ivanem, postanowiła odesłać go do domu i dążyć do finału u boku Artura. 

W trakcie programu Ania i Ivan deklarowali sobie, że będą próbować stworzyć związek również poza programem. Po wielkim finale, Ivan zdecydował się podsumować udział w "Hotelu Paradise 2": 

"Hotel Paradise 2" dobiegł końca. Bardzo Wam wszystkim, dziękuję za tą wspaniałą przygodę. To były niezapomniane momenty w moim życiu. Miło było Was wszystkich poznać. Życzę wszystkim szczęścia i sukcesów w życiu realnym - napisał na Instagramie

W swoich podziękowaniach zwrócił się także do całej produkcji oraz widzów. Nie zabrało również specjalnych podziękowań dla Ani Matyasek, jego programowej partnerki. Jednak jego słowa zadziwiły fanów: 

Bardzo dziękuje @anna_hotelparadise2 za to że mogłem z Tobą być w "Hotelu Paradise 2" ale niestety nasza przygoda już się skończyła 😿 Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz mnie i może kiedyś się spotkamy❤️ Jesteś wspaniałym człowiekiem.
Dziękuje @kamil.hotelparadise2 za dobrą grę i wsparcie👊🏼 Gratuluje wygranej parze 👏🏼👏🏼👏🏼

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sytuacji! 

Zobacz także: Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz?

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise 2" nie są już razem? Nowy wpis uczestnika daje wiele do myślenia!

To koniec miłości Ivana i Ani z
Instagram

Czy to oznacza, że prawie żadna z relacji, które zrodziły się podczas pobytu w "Hotelu Paradise 2" nie przetrwała próby czasu? 

Ata i Artur wygrali
Mat. prasowe

Zobacz także
Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 

Kamil i Ivan ponownie w "Hotelu Paradise 2"

Kamil i Ivan nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w "Hotelu Paradise 2"! Burza na kilka godzin przed finałem!

 

Hotel Paradise 2. Ata ostro o Ivanie. Nie chce mieć z nim kontaktu
Mat. prasowe / Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata ostro o Ivanie: "Niech dalej oszukuje Anię"! Nie chce go znać!
"Hotel Paradise 2": Ata ostro o Ivanie: "Niech dalej oszukuje Anię"! Nie chce go znać!

Ata już na przedfinałowej "puszce pandory" powiedziała, że cieszy się, że nie doszła do finału właśnie z Ivanem. Postanowiliśmy podpytać ją o jej relację z uczestnikiem, do którego poczuła coś więcej w trakcie " Hotelu Paradise 2 ".  Nie mam absolutnie żadnych relacji z Ivanem i nie chcę mieć - zaskoczyła nas Ata Zobaczcie, jak uczestniczka podsumowuje swoją relację z Ivanem. Może mu się to nie spodobać.  Zobacz także:  Ata i Artur w finale "Hotelu Paradise 2". Czysty układ a może początki miłości?! Tak walczyli o finał "Hotel Paradise 2": Ata gorzko o Ivanie: "Niech dalej oszukuje Anię" Beata Ata Postek i Artur Sargsyan zwyciężyli w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Pomimo tego, że lojalnie doszli razem do finału, w trakcie programu Ata zauroczyła się w Ivanie. Ich relacji nie dało się ukryć, wzbudzało to między innymi zazdrość i złość u Ani. Ata miała okazję zmienić partnera na jednym z "rajskich rozdań". Para Ivana i Ani została zablokowana, w efekcie czego Ivan podszedł do Aty licząc na to, że z racji swojej słabości do niego zostawi go w programie. Uczestniczka jednak pozostała wierna Arturowi i tym samym odesłała Ivana do domu. Ta decyzja kosztowała ją sporo emocji. Chwilę po "rajskim rozdaniu" nawet polały się łzy. Podczas ostatecznej "puszki pandory" z udziałem części uczestników Ata stwierdziła, że w obecnym momencie nie żałuje, że postawiła na Ivana.  Postanowiliśmy podpytać Atę Postek o więcej szczegółów:  To było idealne parę dni z nim, a później to w ogóle nie. To było wiadome, że on też chce wygrać i chce mieć dziewczynę, którą będzie mógł manipulować. Ivan to jest taki, że musi mieć spokojną dziewczynę, żeby czuł się...

Ata i Magda Hotel Paradise wideo
Newsy
"Hotel Paradise"2: Magda i Robert przed rozstaniem zdążyli razem zamieszkać! Podpytaliśmy Atę, o co poszło!
"Hotel Paradise"2: Magda i Robert przed rozstaniem zdążyli razem zamieszkać! Podpytaliśmy Atę, o co poszło!

Magda i Robert z " Hotel Paradise 2 " byli jedną z par, która po programie nadal była razem. Jednak jeszcze przed wielkim finałem okazało się, że się rozstali w niezbyt przyjaznej atmosferze. Z obu stron pojawiły się zaskakujące zarzuty, a w sieci Magda napisała: Poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu. Robert również przedstawił swoją wersję, w której napisał:  Ciężko było się odbudować po tym wszystkim, ale mam lekcje na przyszłość, by nigdy nie dać się podporządkować osobie i dać się sterować jak tresowana małpka. A to jak mogliście zobaczyć uwielbia to robić. Nie wspomnę o szacunku... Podczas rozmowy z Atą i Arturem reporterka Party.pl poprosiła o skomentowanie relacji Magdy i Roberta:  Ich para po programie przetrwała. Była pandemia i razem mieszkali. Było w porządku, a później... - powiedziała szczerze Ata. Co stało się pomiędzy Magdą i Robertem, że teraz nie chcą wracać nawet wspomnieniami do tej relacji !?Obejrzyjcie koniecznie całe wideo i zobaczcie, co Ata zdradziła na temat związku Magdy i Roberta!  Zobacz także:  "Hotel Paradise" 2: Czy relacja Dominiki i Bartka z przetrwała? Artur: "Dominika pokazała rogi"  

Dlaczego Kamil z "Hotelu Paradise 2" miał podbite oko w programie?
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Tajemnica podbitego oka Kamila wyjaśniona! Pobił się z innym uczestnikiem?!
"Hotel Paradise 2": Tajemnica podbitego oka Kamila wyjaśniona! Pobił się z innym uczestnikiem?!

Podczas ostatniej "puszki pandory" w drugiej edycji " Hotelu Paradise " gościli również wyeliminowani uczestnicy. Wśród nich nie zabrakło jednej z bardziej barwnych postaci, czyli Kamila. Ten uczestnik zdecydowanie wzbudzał skrajne emocje nie tylko w uczestnikach ale również w widzach. Wielu z nich zwróciło uwagę na zakryte makijażem zasinienie pod okiem Kamila.  Co się stało, że Kamil pojawił się w programie z podbitym okiem? Przy okazji spotkania z Atą i Arturem podpytaliśmy ich o szczegóły!  U Kamila? A u i Ivana też! -zaśmiali się!  Zobaczcie nasze wideo, aby dowiedzieć się o szczegółach tego, co zaszło za kulisami show!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ata i Artur są parą po programie? Artur czuł niepokój na ścieżce lojalności Widzowie dostrzegli podbite oko Kamila podczas "puszki pandory" w "Hotelu Paradise 2".          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner