Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram

"Hotel Paradise 2". To koniec związku Ani i Ivana!? "Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz i się spotkamy..."

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram

Emocje po "Hotelu Paradise 2" nie słabną! Ku zdziwieniu fanów okazuje się, że nawet te najtrwalsze związki nie przetrwały próby czasu! Relacja Magdy i Roberta a także Dominiki i Bartka wydawała się być nie do ruszenia, tymczasem... uczestnicy nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego! 

Co jednak ze związkiem Ani i Ivana? To para, która trwała ze sobą od pierwszego odcinka. Widzowie ale również uczestnicy byli niemalże pewni, że to właśnie ich będą oglądać w finale. Ania i Ivan snuli nawet plany o tym, jak zmieni się ich życie po programie. Uczestnik właśnie podsumował swoją przygodę w programie, a słowa, które skierował do Ani są szokujące! Programowa partnerka nie utrzymuje z nim kontaktu? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Ivan i Ania z "Hotelu Paradise 2" zakończyli związek? 

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko byli typowani na jedną z najmocniejszych par w "Hotelu Paradise 2". Według wielu fanów programu to właśnie oni mieli być głównymi bohaterami finałowego odcinka. Momenty, w których musieli pożegnać się z programem był szokujące dla widzów. Ania i Ivan mieli w show bardzo mocną relację, która została zachwiana tylko raz, niedługo po tym, jak w programie pojawiła się Ata. Pomiędzy tą dwójką pojawiła się chemia, jednak Ata mając możliwość stworzenia pary z Ivanem, postanowiła odesłać go do domu i dążyć do finału u boku Artura. 

W trakcie programu Ania i Ivan deklarowali sobie, że będą próbować stworzyć związek również poza programem. Po wielkim finale, Ivan zdecydował się podsumować udział w "Hotelu Paradise 2": 

"Hotel Paradise 2" dobiegł końca. Bardzo Wam wszystkim, dziękuję za tą wspaniałą przygodę. To były niezapomniane momenty w moim życiu. Miło było Was wszystkich poznać. Życzę wszystkim szczęścia i sukcesów w życiu realnym - napisał na Instagramie

W swoich podziękowaniach zwrócił się także do całej produkcji oraz widzów. Nie zabrało również specjalnych podziękowań dla Ani Matyasek, jego programowej partnerki. Jednak jego słowa zadziwiły fanów: 

Bardzo dziękuje @anna_hotelparadise2 za to że mogłem z Tobą być w "Hotelu Paradise 2" ale niestety nasza przygoda już się skończyła 😿 Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz mnie i może kiedyś się spotkamy❤️ Jesteś wspaniałym człowiekiem.
Dziękuje @kamil.hotelparadise2 za dobrą grę i wsparcie👊🏼 Gratuluje wygranej parze 👏🏼👏🏼👏🏼

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sytuacji! 

Zobacz także: Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz?

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise 2" nie są już razem? Nowy wpis uczestnika daje wiele do myślenia!

To koniec miłości Ivana i Ani z "Hotelu Paradise 2"? Wszystkiemu winna jest Ata?
Instagram

Czy to oznacza, że prawie żadna z relacji, które zrodziły się podczas pobytu w "Hotelu Paradise 2" nie przetrwała próby czasu? 

Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51