Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

"Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show

Anna Matyasek podsumowała swój udział w "Hotelu Paradise 2". Ostatecznie udało jej się dojść aż do finałowego tygodnia, w którym zostało wyłonionych jedynie pięć par. O finał grała u boku Adama Bilewicza, ale tych dwoje połączył jedynie przypadek, ponieważ serce Ani należało do Ivana Yevtushenki, który odpadł kilka odcinków wcześniej. 

Uczestniczka postanowiła podsumować swój pobyt w programie w sieci. Czy żałuje swojej przy końcu dość burzliwej relacji z Ivanem? Czy utrzymują wciąż kontakt? Po odejściu Ani na komentarz zebrał się również sam Ivan. Co napisał, po tym jak zobaczył co działo się z Anią po jego odejściu? Zobaczcie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Jeden zły ruch wyeliminował tę parę z programu! A byli typowani do finału

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Ania podsumowuje pobyt w "Hotelu Paradise 2"

Finał drugiej edycji "Hotelu Paradise 2" zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, kto wygra ten emocjonujący program pełen intryg i uczuć. Anna Matyasek przez długi czas była faworytką, jednak decyzją uczestników, wraz z ówczesnym programowym partnerem, Adamem Bilewiczem, musiała opuścić hotel. Po ich odejściu w grze pozostawały tylko cztery pary. 

Anna Matyasek od początku programu sparowała się z Ivanem Yevtushenko i niewątpliwie byli najmocniejszym duetem w sezonie. Gdyby nie immunitety wygrywane przez uczestników, które dawały im możliwość decydowania, ta para byłaby nie do zniszczenia. Małe zawirowania i zazdrości pojawiły się dopiero po dołączeniu Aty. Ivan na krótką chwilę stracił głowę dla nowej uczestniczki. Ostatecznie to właśnie Ata wyeliminowała go z dalszej gry. 

Ani udało utrzymać się jeszcze przed kilka kolejnych "rajskich rozdań". Dotarła aż do finałowego tygodnia w duecie z Adamem, jednak w tym momencie jej przygoda w programie dobiegła końca. Uczestniczka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami w sieci:

Przyszedł i czas na mnie. 💁🏼‍♀️ Dzisiejszy dzień był moim ostatnim w Hotelu Paradise. 🦋 No ale cóż... Jestem mimo to bardzo szczęśliwa, że udało mi się przetrwać tyle czasu w programie i odpadłam przy samym końcu, w tygodniu finałowym. 🤩Dla mnie to ogromny sukces❗️ Niesamowita przygoda. I Cieszę się niezmiernie, że miałam możliwość to przeżyć, bo taka szansa w życiu pojawia się naprawdę rzadko... ❤️, a ja byłam bliska zrezygnowaniu. Nie żałuje. Poznałam świetnych ludzi. Poznałam bardziej siebie. Czegoś się nauczyłam. Nigdy nie bójmy się marzyć, nie bójmy się tego co inni pomyślą, nie bójmy się iść do przodu za marzeniami.

Odejście Ani z programu skomentował także Ivan Yevtushenko. Przekazał programowej partnerce dużo budujących słów: 

Brawo @anna_hotelparadise2 Walczyłaś naprawdę bardzo dzielnie, szanuję💪🏽Jesteś bardzo dobrym człowiekiem bardzo się cieszę że Ciebie poznałem 🙌🏽 Nie smuć się bo naprawdę bardzo daleko zaszłaś🔥💪🏽 Myślę że gdybym nie odpadł to byśmy dali radę😉 Twoja przygoda dopiero się zaczyna😉

Jedno jest pewne, wiele relacji, które rozpoczęły się w "Hotelu Paradise" zostanie z uczestnikami na wiele lat! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz?

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje swój udział w programie. Przyznała, że była bardzo blisko od rezygnacji ze zgłoszenia się do programu. Dziś niczego nie żałuje i jest szczęśliwa. 

Ania z
Mat. promocyjne

Ivan również skomentował odejście Ani. Nie żałował uczestniczce wielu ciepłych słów! To była naprawdę zgrana para, mimo tego, że nie udało im się wspólnie dążyć do finału do samego końca!

Hotel Paradise 2 Ivan atakuje Magdę na Instastory
Mat. promocyjne

Zobacz także
Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

"Hotel Paradise 2": Ostra awantura Soni i Łukasza. Uczestniczka już pożałowała swojego wyboru?

Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?

"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

 

Ania z "Hotelu Paradise" podsumowuje udział w programie
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2". To koniec związku Ani i Ivana!? "Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz i się spotkamy..."
"Hotel Paradise 2". To koniec związku Ani i Ivana!? "Mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz i się spotkamy..."

Emocje po " Hotelu Paradise 2 " nie słabną! Ku zdziwieniu fanów okazuje się, że nawet te najtrwalsze związki nie przetrwały próby czasu! Relacja Magdy i Roberta a także Dominiki i Bartka wydawała się być nie do ruszenia, tymczasem... uczestnicy nie chcą mieć ze sobą nic wspólnego!  Co jednak ze związkiem Ani i Ivana? To para, która trwała ze sobą od pierwszego odcinka. Widzowie ale również uczestnicy byli niemalże pewni, że to właśnie ich będą oglądać w finale. Ania i Ivan snuli nawet plany o tym, jak zmieni się ich życie po programie. Uczestnik właśnie podsumował swoją przygodę w programie, a słowa, które skierował do Ani są szokujące! Programowa partnerka nie utrzymuje z nim kontaktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show Ivan i Ania z "Hotelu Paradise 2" zakończyli związek?  Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko byli typowani na jedną z najmocniejszych par w "Hotelu Paradise 2". Według wielu fanów programu to właśnie oni mieli być głównymi bohaterami finałowego odcinka. Momenty, w których musieli pożegnać się z programem był szokujące dla widzów. Ania i Ivan mieli w show bardzo mocną relację, która została zachwiana tylko raz, niedługo po tym, jak w programie pojawiła się Ata. Pomiędzy tą dwójką pojawiła się chemia, jednak Ata mając możliwość stworzenia pary z Ivanem, postanowiła odesłać go do domu i dążyć do finału u boku Artura.  W trakcie programu Ania i Ivan deklarowali sobie, że będą próbować stworzyć związek również poza programem. Po wielkim finale, Ivan zdecydował się podsumować udział w "Hotelu Paradise 2":  "Hotel Paradise 2" dobiegł końca....

To koniec miłości Ivana i Ani z "Hotelu Paradise 2"? Wszystkiemu winna jest Ata?
Instagram
Newsy
Ivan i Ania z "Hotelu Paradise 2" ukrywali związek aż 8 miesięcy! Jak im się to udało?
Ivan i Ania z "Hotelu Paradise 2" ukrywali związek aż 8 miesięcy! Jak im się to udało?

Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko z "Hotelu Paradise 2" wreszcie mogą przestać ukrywać to, co do siebie czują. Dwa dni temu oficjalnie potwierdzili, że nadal są w związku i łączy ich piękne uczucie.  Nasza historia jak zaczęła się pierwszego dnia na Bali tak trwa nadal - powiedział Ivan w materiale na stronie programu  Ania z kolei dodała emocjonalne story, w którym wspomina jak wyglądały miesiące ukrywania swojego związku z Ivanem. Zobaczcie, co powiedziała!  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Ania i Ivan są razem po programie! Opublikowali piękny i zmysłowy film "Hotel Paradise 2": Ania szczerze o ukrywaniu związku z Ivanem Mocne uczucie, które od początku show połączyło Anię i Ivan, sprawiło, że byli typowani do finału " Hotelu Paradise 2" . Byli jedyną parą, której nie przerażały nowe zasady czy obowiązkowe "przeparowania", ponieważ zawsze byli pewni, że gdy nadejdzie czas "rajskich rozdań" będą mogli na siebie liczyć. Do poważnych konfliktów doszło dopiero po dołączeniu do show Aty - ostatecznie zwyciężczyni edycji. Pomiędzy Atą a Ivanem doszło do chwilowego zauroczenia, które wzbudziło dużą zazdrość i złość Ani. Uczestniczka bała się, że ostatecznie mogłaby stracić Ivana, jednak on deklarował. że pomimo relacji z Atą nie przestanie być wobec niej lojalny. Te słowa sprawiły, że Ata nie zdecydowała się zaryzykować wyboru i odesłała go do domu.  Przez cały program widzowie nie byli w stanie domyślić się, czy uczucie Ani i Ivana przetrwało próbę czasu. Oni sami początkowo zbijali fanów z tropu. Po finale Ivan umieścił wpis, który zmartwił wielu internautów:  Bardzo dziękuje @anna_hotelparadise2 za to że mogłem z Tobą być w Hotelu Paradise 2 ale niestety nasza...

Ania i Ivan z Hotelu Paradise 2
Instagram
Newsy
Hotel Paradise: Ania i Ivan są jednak razem! „Nie było łatwo ukrywać prawdziwą miłość”
Hotel Paradise: Ania i Ivan są jednak razem! „Nie było łatwo ukrywać prawdziwą miłość”

W " Hotelu Paradise 2 " byli parą od pierwszego odcinka! Tak widzowie, jak i sami uczestnicy byli właściwie pewni, że to Anię Matyasek i Ivana Yevtushenko będziemy oglądać w finale. Ich relacja wydawała się tak mocna, że moment, gdy pożegnali się z show, zszokował widzów. Jeszcze bardziej szokujące były słowa, Ivana już po zakończeniu programu. Skierował je m.in. do Ani:  Bardzo dziękuje @anna_hotelparadise2 za to że mogłem z Tobą być w "Hotelu Paradise 2" ale niestety nasza przygoda już się skończyła 😿 Mam nadzieje że kiedyś zrozumiesz mnie i może kiedyś się spotkamy❤️ Jesteś wspaniałym człowiekiem. Co miały znaczyć? Wiele osób odebrało je jako dowód, że związek się rozpadł. Dzisiejsze wpisy obojga rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości! Oboje piszą o wielkiej miłości! Zobaczcie ich wyznania! Jak wyznają, choć nie wygrali głównej nagrody w programie, wygrali główną nagrodę w życiu - miłość. Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Jakie są relacje Ani i Ivana po programie? Uczestniczka podsumowuje swój pobyt w show Hotel Paradise: Ania i Ivan są jednak razem! „Nie było łatwo ukrywać prawdziwą miłość” Ania pisze, że zdawała sobie sprawę, że wiele osób czeka na tę informację i się niecierpliwo. I w końcu mogę wam oficjalnie już powiedzieć - TAK❗️❗️Razem z Ivanem tworzymy zgrana pare od samego początku. 💞💞💞💞 Jest to najwspanialszy człowiek, mężczyzna jakiego kiedykolwiek poznałam! Jadąc na Bali nie liczyłam, ze spotkam tam miłość. I może nie udało nam się wygrać programu, ale wygraliśmy zdecydowanie więcej - SIEBIE!❤️- pisze Ania na Instagramie. Zapewnia, że czuje się szczęśliwa i kochana. Czuje wszystko to o czym zawsze marzyłam i całe...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak