Sonia wygrała immunitet w "Hotelu Paradise 2". Jaki jest finałowy skład uczestników?
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

"Hotel Paradise 2": Immunitet Soni zmienił przebieg "rajskiego rozdania"! Oto skład finałowego tygodnia

Za nami ostatnie "rajskie rozdanie" w drugim sezonie "Hotelu Paradise"! Tym samym poznaliśmy finałowy skład. Nie będzie już zamian par, w tych duetach uczestnicy zawalczą o główną wygraną. Na kilka godzin przed wieczorem eliminacyjnym Sonia wygrała immunitet! To zagwarantowało jej wejście do finału z wybranym przez siebie uczestnikiem. Jej decyzja zszokowała wszystkich. Zobaczcie, kogo wybrała i kto w związku z tym wyborem musiał pożegnać się z programem. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dominika jest wściekła na uczestników! Bartek zmieni zdanie po tym, co usłyszał!?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 2": Ostatnie "rajskie rozdanie w sezonie". Kto odpadł?

Emocje w "Hotelu Paradise 2" sięgają zenitu! Ostatnie w tym sezonie "rajskie rozdanie" wyłoniło finałowy skład drugiej edycji. Jeszcze kilka godzin wcześniej Sonia obawiała się o swoją obecność w programie. Wszystko przez niezdecydowanie Łukasza, który nie potrafił określić czy woli ją czy Julię. Chwilę później to ona rozdawała karty na polu gry. Klaudia El Dursi przeprowadziła uczestniczkom test wiedzy o uczestnikach. Ta, która rozwiązała go najlepiej otrzymała immunitet, który gwarantował jej obecność w finałowym tygodniu z wybranym przez siebie partnerem. Sonia okazała się bezkonkurencyjna. 

Wtedy mogła już bez problemu wyeliminować Julię, jednak czy chciała iść dalej w duecie z Łukaszem? Uczestnik nie wyrażał swojego zadowolenia: 

Nie wybieraj mnie po prostu - powiedział

Robert również odciągał Sonię od postawienia na siebie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie z nim Sonia przeżyłaby wymarzony finał. Zastanawiała się również nad wyborem Adama: 

Zastanawiam się czy nie wybrać Ciebie Adam i nie odwdzięczyć Ci się za to, co ci kiedyś zrobiłam - przyznała 

W "Hotelu Paradise" oprócz Soni na "rajskie rozdanie" czekały jeszcze Ata, Dominika, Magda, Julia i Ania. Któraś z nich musiała opuścić program tuż przed finałowym starciem. 

Decyzja Soni podczas "rajskiego rozdania" była szokiem dla wszystkich: 

Zanim wybiorę chciałabym powiedzieć, że to jest tylko gra, nie miejcie mi tego za złe.

Początkowo podeszła do Roberta, przez chwilę wszystkie uczestniczki wstrzymały oddech, jednak Sonia przekazała Magdzie, że to jest dowód na jej koleżeństwo i nie stanie na drodze do szczęścia jej i Robertowi. 

Ostatecznie uczestniczka wybrała Łukasza i to właśnie z nim zawalczy o zwycięstwo w "Hotelu Paradise 2".  Uczestnik nie krył swojego niezadowolenia wyrażając opinię:

- Julia nic na to nie poradzę, Sonia tutaj okazała się katem. 

Pomiędzy Sonią a Łukaszem odbyła się ostra wymiana zdań: 

- Bardzo mocne słowa Łukaszu! To Ty leciałeś na dwa fronty nie ja. Gdybyś podszedł do mnie i powiedział "Chciałbym zostać z Julią" to pomyślałabym nad Adamem. Tak to moja decyzja jest słodką zemstą i nauczkę, że nie lecimy na dwa fronty. Teraz masz cały tydzień na to, aby to zrozumieć i mam nadzieję, że wyniesiesz z tego lekcję. 
- Nadinterpretacja z twojej strony to tylko gra. 

Tym samym z programem musiała pożegnać się Julia! 

W finałowym tygodniu zmierzą się: Sonia i Łukasz, Ania i Adam,  Dominika i Bartek, Ata i Artur, Magda i Robert

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

Sonia wygrała immunitet, który zagwarantował jej wejście do finałowego tygodnia! Podczas "rajskiego rozdania" wybrała Łukasza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zawał!!!! 😱 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #hotelparadise #player #playerpl #bali #hp2

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Julia musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise" tuż przed wielkim finałem. Zgadzacie się z tym werdyktem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Adam zdecydował... 💔😰 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #hotelparadise #player #playerpl #bali #hp2

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Sonia zdobyła immunitet, dzięki któremu jako pierwsza wiedziała, że zawalczy w finałowym tygodniu. Ten odcinek należał zdecydowanie do niej! Czy ten ruch zapewni jej i jej nowemu partnerowi miejsce w ścisłym finale?

Sonia w Hotel Paradise 2Sonia w Hotel Paradise 2

Zobacz także
Chris z Hotelu Paradise z partnerką

Chris z "Hotel Paradise" informuje: "Zostaliśmy rodzicami!" Posypały się gratulacje!

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"

"Hotel Paradise 2": Ania zamierza odbić Artura?! Była partnerka Ivana zagrała słabością Aty! 

 

Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem!
"Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem!

W "Hotelu Paradise" nie brakuje emocji! Bartek postawił wszystko na jedną kartę i do ostatniej chwili walczy o serce Dominiki. To oczywiście nie do końca podoba się Arturowi, czyli obecnemu partnerowi dziewczyny, który jest o nią bardzo zazdrosny. Sama Dominika jest zaś rozdarta, a rajskie rozdanie zbliża się wielkimi krokami. Już jutro bowiem dowiemy się, kto opuści hotel!  Zobacz także:  Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Sonia już zdążyła pogrążyć Łukasza!  "Hotel Paradise": Trwa zacięta walka o serce Dominiki! Łzy, intrygi i zazdrość tuż przed rajskim rozdaniem! Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu! Uczestników czeka stresujący wieczór - rajskie rozdanie! Na ten moment w najmniej komfortowej sytuacji jest Bartek, który wciąż pozostaje singlem. Ale jak wiadomo, chłopak bardzo liczy na to, że uda mu się jeszcze zawalczyć o Dominikę. Tuż przed decydującym wieczorem Bartek miał okazję do spędzenia z nią czasu. Podczas randki powiedział jej kilka naprawdę miłych słów. Wygląda na to, że podczas rajskiego rozdania bez względu na wszystko, Bartek stanie za Dominiką. Przy Tobie czuję się tak swojsko. Czuję, że mógłbym Cię zabrać wszędzie, do znajomych, do rodziny. Jestem taki, jaki jestem, mówię zawsze szczerze i stanę przy Tobie - mam nadzieję, że mnie wybierzesz - powiedział Bartek.  Spotkanie z Bartkiem doprowadziło Dominikę do łez! Dziewczyna jest rozdarta i chociaż wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwa z Arturem, to jednocześnie nie chce skrzywdzić Bartka.  To jest głupia sytuacja. Nie spodziewałam się, że mnie zaprosi. Tam się bardziej czułam jak z przyjacielem. Nikogo tu nie skreślam. Nie chcę skrzywdzić Bartka, a wiem, że on też jest wrażliwy - powiedziała zapłakana Dominika. ...

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś
Newsy
"Hotel Paradise 2": Powrót Magdy wywołał burzę wśród fanów show! "Gorzej być nie mogło"
"Hotel Paradise 2": Powrót Magdy wywołał burzę wśród fanów show! "Gorzej być nie mogło"

W "Hotel Paradise" dzieje się naprawdę dużo! Najpierw niespodziewane odpadnięcie z show aż dwóch uczestniczek, a teraz... powrót Magdy Jankowskiej. Taki obrót spraw zdecydowanie nie spodobał się fanom show! Co więcej, wielbiciele programu stanęli nawet po stronie Soni, która do tej pory nie zbierała zbyt pochlebnych komentarzy. Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy? Powrót Magdy w "Hotel Paradise 2" Ostatnie Rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise", było chyba najbardziej zaskakujące w historii całego show! Najpierw wyboru dokonał Robert, za którym stanęły dwie uczestniczki - Sonia i Karolina. Chłopak zdecydował się wyeliminować Karolinę, ale to nie był jeszcze koniec wrażeń. Klaudia El Dursi zapytała dziewczynę żegnającą się z show, kogo chciałaby zabrać ze sobą. Karolina zadecydowała, że to właśnie Julia, partnerka Kamila, ma również opuścić program. To zaskoczyło dosłownie wszystkich.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim Rajskim Rozdaniu już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda! Jej ponowne wejście do "Hotelu Paradise" oznacza kłopoty przede wszystkim dla Soni, która właśnie sparowała się z Robertem i chyba w końcu poczuła, że odnalazła szczęście! Ale niestety jej radość skończyła się wraz z powrotem Magdy, która znów odebrała jej partnera... Magda Jankowska to niezwykle barwna postać, ale też dość kontrowersyjna uczestniczka "Hotelu Paradise". Wielu fanów show jest zawiedzionych jej powrotem i teraz stają po stronie Soni, która znów nie ma szczęścia w doborze partnera.  - Gorzej być nie...

Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania" w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 
"Hotel Paradise 2": To było szokujące "rajskie rozdanie"! Odpadł mocny faworyt! Co teraz? 

Finał " Hotelu Paradise " zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie już nawet spiskujący przeciw sobie uczestnicy nie mogą spodziewać się tego, co wydarzy się podczas kolejnych "rajskich rozdań". Dzisiejszego wieczoru pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Tych emocji i takiego zestawienia nie spodziewał się nikt! Jak będą wyglądały teraz dalsze losy uczestników? Zobaczcie, kto musiał dziś wymeldować się z rajskiego hotelu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil doprowadza Magdę do płaczu! Robert: "Ty szowinistyczna świnio!" Co się wydarzyło?! "Hotel Paradise": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  "Rajskie rozdania" zawsze były stresujące dla uczestników, ale od kiedy pojawiły się również komplikujące je zadania, nikt nie jest w stanie przewidzieć, czy wciąż jest bezpieczny i nie musi zacząć pakować walizek. Dziś okazję do skomplikowania wyboru parom mieli single. A było ich aż trzech. Magda, Łukasz i Kamil musieli zdecydować, która z par nie będzie mogła wybrać się podczas "rajskiego rozdania". Kamil sugerował wcześniej Acie, że to właśnie ona zostanie postawiona przed decyzją, ponieważ jest niemal pewien, że Magda i Łukasz bedą chcieli przeszkodzić Ivanowi i Ani. Kamil jako dobry przyjaciel, chce się troszczyć o kolegę i zasugerował Acie, że musi wybrać go podczas eliminacji, jeżeli to ona będzie decydować. Dla Aty byłoby to zdecydowanie mniejszym problemem, gdyby nie czuła nic do Ivana. Ich relacja to taki "zakazany owoc", którego nie mogą skosztować z szacunku do Ani.  Chciałabym go wybrać ale to jest bez sensu, bo on zaraz wróci do Anki  Ostatecznie podczas "rajskiego rozdania" Kamil, Łukasz i Magda zablokowali Anię i Ivana. Podczas wyborów Ivan podszedł do...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak