"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi: "Chłopak trochę sfiksował". Dlaczego go nie przywróciła?

Julia i Kamil byli mocnymi graczami w "Hotelu Paradise". Przez długi czas wiele osób nie miało wątpliwości, że ta para pojawi się w finałowym składzie. Kamil był doskonałym graczem i potrafił podporządkować sobie drużynę. Niestety nagły splot zdarzeń sprawił, że zarówno on jak i Julia nagle musieli pożegnać się z programem. Niedługo później Julia dostała możliwość powrotu. W dodatku mogła wrócić z Kamilem, jednak nie przywróciła go do gry. Podczas "puszki pandory" wbiła nieobecnemu Kamilowi szpilę mówiąc, że wcale nie żałuje tej decyzji, a argumentów, których użyła nie spodziewała się nawet Magda, która miała z uczestnikiem największy konflikt. Co powiedziała Julia? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bartek wyeliminował Kamila, a Julia wraca do programu!

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

"Hotel Paradise 2": Julia wbija szpilę Kamilowi 

Kamil dostał szansę na najszybszy powrót do "Hotelu Paradise" w historii programu, jednak jego potrzeba bycia liderem nie pozwoliła mu na najmniejszy kompromis nawet względem Julii, do której żywił uczucia. Julia dostała możliwość powrotu do programu solo lub w duecie. Mogła przywrócić Kamila już kilka minut po tym, jak pożegnał się z ekipą. Ostatecznie z powodu zaborczości uczestnika postanowiła nie dawać mu kolejnej szansy w programie: 

- Mam nadzieję, że jeżeli coś było prawdziwe, to będę miała okazję, by to zmienić, ale w tym programie się nie dogadamy. 
- Jeżeli widzisz coś inaczej, to ja nie będę ci na siłę za każdym razem udowadniał, że jest inaczej jak widzisz. Jestem sobą, jeśli nie akceptujesz mnie, to widocznie musisz być z kimś innym - dodał na koniec Kamil

Uczestnicy przebywający w "Hotelu Paradise" nie mogli zrozumieć decyzji Julii. Przez cały pobyt w programie była dużym wsparciem dla Kamila, mimo tego, że często się kłócili. Jej odpowiedź na pytanie "Czy nie żałujesz, że nie przywróciłaś Kamila" podczas "puszki pandory" wprawiła uczestników w osłupienie: 

Nie żałuje, bo po części zrobiłam mu dobrze, bo już trochę chłopak sfiksował i nie dogadalibyśmy się tu wszyscy razem z nim. Męczyło mnie jego towarzystwo. Żałuję tylko tego, że wcześniej miałam tę pewność, że on gdzieś jest i jest ta para a teraz mam taką niepewność z którą wcześniej nie miałam do czynienia i jest to dla mnie niezręczne ale co ma być to będzie. Ja nie będę do nikogo na siłę podchodziła i nikogo  podrywała i nie zamierzam z siebie robić pośmiewiska. Nie żałuję, że tak się stało. 

Kamilowi te słowa mogłyby się nie spodobać. Zgadzacie się ze zdaniem Julii? Myślicie, że po programie dali sobie z Kamilem jeszcze jedną szansę, tym razem z dala od kamer? 

Zobacz także: Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować?

Julia i Kamil byli jedną z najmocniejszych par w "Hotelu Paradise". Oboje pożegnali się z programem zupełnie się tego nie spodziewając. 

Hotel Paradise
Mat. prasowe

Julia miała możliwość powrotu do programu razem z Kamilem. Ostatecznie zdecydowała jednak, że wróci sama. Podczas "puszki pandory" wyjaśniła, dlaczego nie chciała kontynuować przygody w programie u boku Kamila. Te słowa mogą się mu nie spodobać. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Zobacz także
"Hotel Paradise 2": Julia zablokowała Artura i Atę

"Hotel Paradise 2": Julia popłakała się przez uczestników! Przy okazji zemściła się na Arturze. To koniec jego relacji z Atą?

Hotel Paradise

Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"

 

Karolina Mrozicka w "Hotelu Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  
"Hotel Paradise 2": Krystian czy Robert? Uczestnik, którego Karolina przywróciła do programu teraz się odegra. Kto drży najbardziej?  

Karolina Mrozicka zdecydowała! Już wiadomo, kto wraz z nią ponownie mógł przekroczyć progi " Hotelu Paradise ". Nowa uczestniczka dostała możliwość przywrócenia do programu Krystiana lub Roberta. Kwestia jej wyboru wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ internauci odkryli, ze ona i Krystian znali się już o wiele wcześniej i postanowili to ukryć przed Robertem. Fani programu twierdzili, że szanse uczestników nie są wyrównane i jest duże prawdopodobieństwo, że Karolina wybierze swojego znajomego. Czy tak się stało?  Zobacz także:  Hotel Paradise 2: Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają" Hotel Paradise 2: Kogo Karolina Mrozicka przywróciła od programu?  Karolina Mrozicka podjęła decyzję i przywróciła do programu... Roberta! Gdy wybrzmiało jego słynne "montuj się" w "Hotelu Paradise" zapanowała radość! Czy powrót byłego partnera Magdy namiesza w duetach? Uczestnicy zaczęli się zastanawiać, dlaczego zdecydował się wrócić, skoro po odejściu Magdy deklarował, że nie chce już niczego szukać w programie. Czy Kamil powinien się czuć zagrożony? W końcu sam zauważył, że nowa uczestniczka nie jest w typie rywala, jednocześnie wiedząc, że Julia nie była obojętna, gdy musiała wybierać podczas "rajskiego rozdania". Teoria Ivana wskazuje na to, że Kamil powinien się obawiać:  On (Robert) zagrał do ostatniego. Wiedział, że pokłócił się Kamil z Julią i podszedł do Julii. Jak powiedział, że pojedzie z Magdą to chciał sprawdzić czy ludzie będą go namawiać czy ma u kogoś szanse. Julia wczoraj płakała i przedwczoraj pokłóciła się z Kamilem. On powiedział ze podejdzie do Ani i jak zobaczył, że tamci się pokłócili to podszedł do Julii. Powrót Roberta poruszył też...

Hotel Paradise
Instagram
Newsy
Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"
Kamil odpadł z show, a widzowie "Hotel Paradise" są... zachwyceni! "Można otwierać szampana"

W "Hotel Paradise" nie brakuje zwrotów akcji i zaskoczeń. Do programu właśnie wrócił Bartek i niemal od razu dostał możliwość wyeliminowania jednego z uczestników. Wybór padł na Kamila! Decyzja Bartka bardzo ucieszyła fanów show, a na instagramowym profilu programu, pojawiła się rekordowa liczba komentarzy w tej sprawie. Zobaczcie, co o tym wszystkim sądzą widzowie! Zobacz także:  Uczestnik "Hotel Paradise" i uczestniczka "Love Island" są parą! Pokazali romantyczną fotografię "Hotel Paradise": Internauci zachwyceni, że Kamil odpadł z show! "Można otwierać szampana" To był chyba jeden z najbardziej emocjonujących odcinków programu "Hotel Paradise". Bartek, jako nowy singiel, dostał możliwość wyeliminowania jednej osoby z show. Wygląda na to, że na jego decyzję wpływ miały opinie pozostałych uczestników. Jak wiadomo, Kamil w programie lubił liderować, nie szczędził również często przykrych słów np.: Madzi czy Robertowi. Ostatnio podpadł także Łukaszowi, a grupa zdecydowanie zaczęła się od niego oddalać.  Mam nadzieję, że nie będziecie na mnie źli.  Kamil to będziesz TY , mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zły - powiedział Bartek podczas eliminacji Kamila. Ale to nie był jedyny zwrot akcji w tym odcinku. Kamil otrzymał również cios od swojej byłej partnerki z programu - Julii! Dziewczyna miała możliwość powrotu do show solo, bądź właśnie z Kamilem. Podjęła jednak decyzję, że do "Hotelu Paradise" wróci sama. Kamil dostał szansę na najszybszy powrót w historii programu, jednak jego potrzeba bycia liderem nie pozwoliła mu na najmniejszy kompromis nawet względem kobiety, do której żywił uczucia. A co o tym wszystkim sądzą internauci? Zachowanie Kamila już od dłuższego...

Hotel Paradise 2: Kłótnia Kamila i Julii. Czy para dojdzie do porozumienia?
Mat. prasowe
Newsy
W "Hotel Paradise 2" ostra kłótnia Kamila i Julii: "W realnym świecie mam takich dziewczyn milion!"
W "Hotel Paradise 2" ostra kłótnia Kamila i Julii: "W realnym świecie mam takich dziewczyn milion!"

Julia i Kamil mają najgorętszą ale jednocześnie najbardziej burzliwą relację w " Hotelu Paradise 2 ". Co jakiś czas dochodzi pomiędzy nimi do spięć. Julia wypomina Kamilowi, że próbuje jej narzucić swoje zdanie i zbyt mocno stara się ingerować w jej zachowania. Podczas dzisiejszego odcinka pomiędzy tą dwójką znowu doszło do spięcia.  Ty podcinasz mi non stop skrzydła. Nie zauważyłeś, że ja zawsze byłam "hej do przodu" a teraz nie jestem przez Ciebie?! - krzyczała Julia  Co na to Kamil? Czy uda im się dogadać? Przed nimi dość trudna "puszka pandory" oraz rajskie rozdanie. Do tej pory nie mieli się czego obawiać czy nadal tak pozostanie?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Kamil i Ivan przesadzili z krytyką Magdy? "Powinni zabronić uczestnikom komentarzy" "Hotel Paradise 2": Ostra kłótnia Kamila i Julii Kamil i Julia nie mają lekkich charakterów. Oboje wiedzą czego chcą od życia i mimo tego, że nie szczędzą sobie czułości potrafią zajść sobie za skórę. Julia nie może już wytrzymać dominacji partnera i zarzuciła mu, że jest zbyt zaborczy i przez to nie pozwala jej być sobą. Już od jakiegoś czasu zauważyła, że partner stara się narzucić jej pewne zachowania oraz tok myślenia. Podczas jednego z wieczorów przy barze w "Hotelu Paradise" doszło pomiędzy nimi do ostrej wymiany zdań. Julia stwierdziła, że chciałaby zrobić z Kamila gentlemana.  - Ja chce być sobą przy tobie, nie chcę udawać, nie będziesz mnie zmieniać - podsumował - Ja nie będę cię zmieniać. Co mi wtedy obiecałeś? Że będziesz się starał. Ja mam cały czas do ciebie dystans straszny - odpowiedziała Julia Uczestnik stwierdził, że jego partnerka czepia się szczegółów, które zupełnie nie mają...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik